Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt nagyatádrl rendeltem! Nagynehezen összejött, de a hézagok nem tökéletesek, sőt...
A matricák köszönik jól vannak a fiókban! még nem volt időm. A hátulján kívűl megcsináltam mindent, csak a fényezés hiányzik. Rem vasárnap jó időnk lesz! A Dúss Peti féle idommal nem volt ennyi bajom!
Hi all nem tudja valaki mennyi egy láncszett 2005-ör R6-ra?
Ugye nem a D. Petitől származik?
az érdekes!
Nekem tökéletesen illeszkedik. Nem tudom mi lehet vele..
Én a matricákkal szarakodok. Tényleg milyen lett a felnicsík?:)
jó lenne már ott tartani, de egyenlőre az idommal szívok. fent van a fej és hasidom, de az oldal idom olyan, mintha összement volna a mosásban. nem akar összeérni rendesen! ezzel más is így volt? megoldás?
A tipp jó, így módosítom az enyémet is. Úgyhogy egyenesben átléplek, kanyarban meg majd félrehúzódok
Remélhetőleg Galfer-t...
Látom Gyurkesz megoldódott a lánckerék kérdés! A számomat szerintem fel sem kell írni, elég könnyű: 06-70-DANI-000
Köszi! találtam is innen két percre! Ez jól jött, mert könyékig vagyok a motorban! Amúgy kaptam egy tippet, elöl -1 hátul +2! egyenlőre csak az elsőt cserélem le, aztán meglátjuk!
halla elmondom neked, ha nem változott a paletta 2006 óta akkor az 525 ös lánchoz Esjot lánckereket találsz csak a gyárinál egy foggal kisebbet.
Nem néztem mióta megvettem a motor.. azóta lehet van másik is már.
Gyári az áttételem amúgy!
Nem vettem semmit, mert azt szeretném rárakatni, ami a régin volt! Elvileg jó is rá, csak a hosszán múlik!
Köszi, akkor én is ezt fogom tenni!

Te változtattál az áttételeden? Ha igen mire és hol vettél lánckereket?

Dannyboy: neked van R6R-hez 525 széles 15 fogas lánckereked előre? Már megint nem mentettem el a számod! nem tudlak hívni!
egy kérdés:) milyen fékcsövet vettél?:) éscsak azt cserélted vagy a kart is meg a betétet is?
leszeded először azt a fekete takaró lemezt ami a kipuff tövénél van(ahol kijön a cső a közép dobból)
aztán,utána kiszded az exupból a két bovdent, és már szabadon le is tudod huzni a csövet.
én összekötöttem a két bovdent és hagytam ott lógva. kb ennyi ahogy emléxem
Köszi!

Még egy kérdés? A gyári kipuffot hogy lehet levenni?
http://www.kepesmotor.hu/motor...

A védők le fogják koptatani a festést a deknikről
Most teszem fel a pályaidomot, holnap megy rá fém fékcső, ill még ki kellene találnom az áttételezést is! A deklifedelek megvannak, várom a vázvédőt, teszem fel a sportdobot és elvileg kész! Kivéve a festést, az csak szerintem májusban fog összejönni! Most túl sok kiadás volt.
Rem ennyi melo után vasárnap jó idő lesz!

Zetex: hidd el az a kis különbség ami köztünk van (még) esésben nem jelent semmit, te is ugyanakkorát tudsz! de ne legyen!

áttétel ötletek? Zetex neked mi jött be a Hringen?

Danny: sajna nekem az késő, de ha nem jön össze semmi más majd hívlak! Azért köszi!

Ogre: te tudsz szivacsot a pályaidom ülésének igaz?
Amilyen idő van szerintem kihúzza március végéig.
Gyurkesz, most hívtak a viszonteladónktól ahol az utolsó Valter Moto R6R plexi volt, hogy eladták a motorral együtt...
Úgyhogy vagy ZeroGravity-y tudok adni, vagy várnod kellene március végéig amíg megjön az új Valter Moto szállítmány...
Szia! Nekem nincs tanktakaróm, feleslegesnek tartom Ha esés van főleg a te tempódnád ott aztán nem sokat véd.Szóval nekem nincs.
szia!
Igen leszedtem! hogy állsz a géppel? mi kell még rá?:) (tankboritáson és a plekón kívül:)
Igen, csütörtökön jöhetsz érte!
Jogos, gondoltam Gyurkesz már kérdezett R6Klub tagoknak jár még a 10%
Puig 16900Ft raktáron, www.r6parts.hu - kiegészítők - plexik
Baluu, Zetex segítsetek!
A pályaidomnál a tanktakaró alatt a tank kormány felé eső részén lévő borítást meghagytátok, vagy leszedtétek?
Szuper!
Mikor mehetek? Csütörtök?
Ebben van valami igazság, ezért se mindegy az ár! Bár ha nem merev,hanem rugalmas akkor van esélye túlélni. Eddig csak egyszer sikerült összetörnöm pályás pályafutásom alatt, igaz csak egyszer estem!