Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az volt a cél!
Ügyes ez a Gyuri gyerek, majd megoldja
Szép lett a kék-fehér motorod, de a lángnyelvekkel ismét sikerült "egyedivé varázsolni"
Akkor sem kell itten az ördögöt a falra festegetni szegény Gyurkesznek...
Aszfalton ugyanúgy törik a drágább is
Szimpatikus srác vagy...
Összetörni jó lesz az is
OK, 1 biztosan van abból is!
Jó lesz nekem a valter moto is! Annak szimpibb az ára!
Gyurkesz, ZeroGravity füst és nagyon füst színű plexi biztos hogy van raktáron hozzá, csak az a 19.900 helyett 25.900 Ft listaáron.
Köszi
Iegn kérdeztem, most nézi meg van-é raktáron neki!
Danger?
Köszi!
www.motorline.hu - F.Fabbri (SBK, Supersport ...)
Segítsetek! Hol lehet kapni buborékos füst színű plexit R6R-hez? Az X-bike-nak nincs, és Dúss Petinek sincs.
Amikor zajos lesz és már nem állít vagy nem lehet állítani. R6-on elvileg min.50 000km el kell mennie.
Sziasztok!
A vezérműláncot mikor kell ellenőrizni ill. cserélni? /gondolom km/
Nincs. Mo-on.
hello

r6ra van 25kw-s fojtás szett ?
Háát remélem, hogy nem fog, ha má 12-15fok lenne az jó.Bizakodjunk....
Csak legyen jó az idő, mert az eddigi előrejelzések szerint nem lesz melegünk. Örülhetünk, ha nem fog esni! Bár a meteorológia előrejelzése ....
Rmélem mert nem szeretnék lemaradni róla, ha pedig már veled csatázok az R kupán akkor az azt jelenti, hogy fejlődtem legalább 2 mp-et Ha tudok most motorozni a 2 hétvégén és jól is megy, fel tudom venni a ritmust akkor lehet nevezek az első DT-re de nem hiszem, bár majd kiderül.
Ez sztem csak a Harmatiékhoz beérkezett, de az is lehet, hogy az Árpi csak ennyire emlékezett. Sztem mindet feldogozták, vagy dologzzák, de én a jövő hét második felében azért érdeklődni fogok, az a tuti!
na akkor az R kupűn csatázunk majd nagyokat. DT-n még nemtom, anyagi függő a dolog. Ha lesz keret és addig megbarátkozom az új vassal, amire lesz 2 alkalmam, ha az idő is engedi akkor megyek! Te indulsz rajta?
4-5 emilt? Nekem 3 hete mondták. hogy kb már 30 jelentkező van és mot dolgozzák fel az emiliket. 5 emilt ennyi ideig tart feldolgozni? Én is küldtem emilt meg az öcsém is meg te is az már 3! Hát én nem tudom... Mész az első DT-n?
Dehogy, csak a lámpás idomot adom el mert ugy döntöttem nem motorozok már vele közúton csak a pályán és így inkább tettem fel egy lámpa nélküli fejidomot. Ott leszek az R kupán