Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt
Te most árulod a motorod(r6r)?
Szerintem a személyes jelentkezés a tuti! Én a Harmatiékhoz küldtem a jelentkezésem, de bármelyik márkakereskedőnél lehet! Sztem menj be egyhez, és jelentkezz! De küldhetsz te is nekik mailt!
Felelőtlen kijelentéseket meg ne tegyél!
szia köszi!
közben én is kijutottam a kiállításra, én Némethékkel beszéltem. Kb. ennyit tudtam meg ott is amit leírtál, egyedül ez az e-mailos dolog amit nem tudtam mag. Kereskedőmnél aztmondták náluk kell jelentkezni és ők intézik majd.. akkor ez téves ugylátszik. Kinek kell akkor mailt küldeni?

Én lassú leszek nyugi:)
És jelentkezzenek a lassabb emberek is, nehogy egyedül kódorogjak a végén
Beszéltem Harmati Árpival a kiállításon az R seria kupával kapcsolatban:

Sokkmindenben nincs még konkrét döntés. Aki eddig emailban nevezett, azt jegyezték, és számolnak vele! Az 5 alkalom az tuti, vegyesen mennek a kategóriák, de külön értékelés van. max 40 induló lehet összesen! nevezési díj van,10eFT, amit a boltban le lehet vásárolni, ez inkább csak az állnevezések kiszűrése miatt van. Szabályok nem nagyon kötöttek, lehet utcai vagy slick gumi, de a motor aljának zártnak kell lennie! Ez utcai motornál szerintem egy nagy méretű öntapadós fóliával megoldható, de a pályaidom a tuti!
hogy pontosan mikor kell a verseny elött nevezni azt még nem tudják, sokkmindent a jövő hét elején pontosítanak le a yamahánál! A bro semmit nem tud rola. Viszont azt az ígéretet kaptam Árpitól, hogy jövő hét második felében tájékoztatni fog a további részletekről!
Egyenlőre ennyi! Azt mondta, hogy kb 4-5 emailt kapott eddig ezzel kapcsolatban, és ezeket feldolgozzák! aki szeretne indulni, és nem írt emailt az tegye meg minél előbb!
Köszönöm, keresek mindenkit
Megvan az idom! Tamásnak hívják, száma: 0620-9740717
Meg van még aza motor, de az öcsém megy vele idén.
Sziasztok!

Van egy eladó komplett R6 (2003-2005) pályaidomgarn. Ár: 30e

Tel: 30/535-9015
Nem vagyok én olyan ügyes, hogy azt ráfaragjam

Azért gondoltam, hogy akad az enyémre való, mert a képeid között van 2003-2004-es R6 is
Meg van csak az enyém a 06-07-esre való R6R-re, bár lehet rá tudod faragni.. Benne egy lámpa, frankón belerakva.
Megvan még a pályaidomod?
2005
Mikori R6-osod van?
Köszi Gyurkesz!

Igen még keresek pályaidomot, így örülök neki, ha adsz elérhetőséget. A vásárlás pedig az R-Kupa infóktól függ. Én is megyek ki a motorkiállításra (szombaton) és rákérdezek, hogy kell-e. Korábban azt mondták, hogy a széria gép OK, de legutóbb azt láttam, hogy SST előírások lesznek, aminek a gyári idom (lyukas az alja) nem felel meg
Ma megyek a motorkiállításra, majd rákérdetek!
Sziasztok!
Nem voltam jóideje gépközelben.. R szériásról valaki valamit tud?
Carlo: neked kell pályaidom ugye?
Egy ismerős árulja zsír új még egyszer sem használt pályaidomját! Csak a tankborítás és az első sárvédő nincs benne, de van plexi is hozzá ill gyorsrögzítős csavarok, amiknek darabja 1500Ft, és így az egész 40.000Ft!
Ha érdekel megadom az elérhetőségét!
Valakinek nincs véletlenül egy 2003-as r6-ra jobb felső idom?
Na, róvom a köröket a városban. A kuplungot beállítottam, így már okés. Ha hiszitek, ha nem, nem is nagyon jártam kanyargós részen, nem is döntöttem egyszer sem a csúszáshatár közeléig sem, de rinyacsík alig, én nem is néztem, öcsém kérdezi, h mit csinálta, meg h nyilván nem rossz ez a gumiprofil... De a kezelhetőséről talán elmond vmit, mert szóban nem lehet leírni, bámulatos még a szintén nem rossz k6-os 600-ashot képest sem. Még ami észrevétel volt, hogy olyan hangja van messziről, mintha sportdob lenne rajta. Hát ennyi, megyek tovább...
06-07-es R6R-hez van egy fejidomom (pályaidom) lámpával, már benne is van csak fel kell rakni a mocira ha valakit érdekel.
Generáltam 1.2-es verziót is
Életemben nem jártam még arra csak térkép alapján jónak tűnik, kb 5-600km-es táv. Ha Zalaegerszeg - Keszthely is benne lesz, akkor inkább veszprém felé fejezzük be.
Megszületett az első javaslat a túrára Ogre mestertől:
Túra javaslat #1
Érkezés: BP - Győr 10:00-ig
Útvonal: Győr - Csorna - Répcelak - Sárvár - Sümeg - Balaton északi part (Badacsony, Tihany, Almádi) - Várpalota - Székesfehérvár
Innét vissza BP vagy Győr

Lehet még megtoldjuk a Zalaegerszeg-Keszthely útvonallal! De jó elképzelés, remélem bejárt aszfalt!