Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attól függ mi zörög, cimborának is 05 ös van és neki 2500- ig elég zavaró mondhatni hangos hang hallható, nem is tudom máshoz hasonlítani mint vmi tengeri darálóhoz, de 2500 fölött elhallgat.
A szerelője neki azt mondta, hogy használhatja tovább ha nem idegesíti yamaha betegség........
Már 1 éve használja és nem volt eddig gond....
Sziasztok! Ma én is beneveztem egy R1-re (2005) és olyan kérdésem lenne, hogy ha zörgicsél benne a kuplung, az mennyire gáz ?
Valaki esetleg tud infot dobni, hol lehet jó áron cuccot venni a motorhoz, a tavaszi nagy szervizhez...........
Fékfolyadék, motorolaj, légszűrő sport (kn) hűtőfolyadék, gyertyák stb......
Ha esetleg valaki tud egy hasznos oldalt vagy bármit annak hálás lennék ha dobna 1 üzit.
Szia!
Igen átjött.
Szerda-csütörtök környékén adom fel,előbb nem tudom.
Már régóta át akartam fújatni.
Így tetszik.
Oké köszi.
Meglesz mert nem hirdetem.majd nyomj mailt.adatlapon fent kell lennie
Maradjunk annyiban, hogy hazamegyek jövő hónapban és akkor beszélek a szerelő cimborával, és ha azt mondja, hogy megcsinálja akkor ha még meglesz akkor megveszem.
Nekem 1ik sincs beszerelve.angyel a lámpasütés miatt,az idomledet meg lustaság miatt,meg azért is mert eladom az en r1 emet. Amugy en betennem mind a 4 karikat. Az idomlampahoz van taviranyito kikapcs funkcióval
Télen elvalalom solton,a festést.
bár ha belegondolok ha megveszem a karikát legfeljebb a távolságin nem lesz csak a két kicsin...........
neked h van beszerelve? gondolom kapcsoló vezérli.
De ahoz h értelme legyen ki kell iktatni a tompított fényszórót mivel akkor nem látszik, csak a gáz az h az indításkor automatikusan bekapcsol tehát azt is át kell kötni.
Ugye?
persze csak ha valaki elvállalja.
:D hát gondolkoztam rajta komolyan idén át is festetem egyedi színekre.
megdöbbentő lesz.
Az is 10penz.de mondom piros,de ismerek jo festot joàron atfesti motorod akár ilyenre:-D
magában az idom optikát, mennyiért adod?
Mert szerintem ha a karikák egyformák akkor nem lesznek jók.
Csak azt nem tudom, hogy tudom felrakni akkor az angel eyest, mert ugye az r1 nek a két középső tompított lámpája kisebb, a távolsági az meg nagy.
Ilyesmit lehet kihozni belolle
Lampaburara
Mind a 4 egyforma.ha jol emléxem szilikonal kell felragasztani. A 3 kép a spojler mögé rakhato ledes világítás.piros része a ragasztos része.ha jol emléxem 6 van sorban összekötve.
az az összetekeredett vmi az mi?
Gondolom 4db karika van két kicsi, és két nagy?
Ezeket a lámpa búrára kívülről kell ragasztani, vagy szétt kell szedni a lámpát és a szórólencse mögé?
a csiga az piros szinü taviranyitos,3 funkcios,az elövan keszitve beepitesre.
07-08 asra elado alapozott idom,meg van 1 gyari tankom ,legszüröhazzal
ime
ahogy a dobozon latszik kek
oké