Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

17/45/116.........de ahogy szokták mondani, a gugle a barátod
Helló!

05'ös R1esnek valaki tudja a gyári első-hátsó lánckerék, illetve lánc méretét? :)
Elvileg a motorszám avval kezdődik, illetve talán a második karakter lenne az.
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, elvileg 2005 Yamaha R1-van, 1 éve cseréltem komplett motort benne... ami elvileg 2006-os, de ezt hol tudom megnézni rajta?
pontosabban?
Sziasztok R1 2004-2006 ra keresem ezt a kis u alakú műanyag kiegészítőt!aki tud segíteni írjon!Előre is köszi
Tiszteletem.
Valaki meg tudná mondani hogy a 04-06 szériás R1-nek a felső fékmunkahengerénél az áteresztő csavar menetemelkedése mekkora?
10X1 vagy 10X1,25?
Hahó!Abból a sok ereggyedből nem maradt véletlen egy kábelköteg?
Ezek fényes nappal rabolnak!
húúbazz 123péz egy átírásért és le is szopott az ügyintéző ezért a pénzért rabló köcsög banda
Köszi FAter!
Ma írattam névre az R1-emet 123 500Ft
Eladó maradék alkatrészek. Van még pár apróság is...
30/351-0610
Sziasztok!
eladó sorba került a kipufogóm.2007-es R1-en voltak.Egyedi,rozsdamentes,jó hangú dobok.
Érdeklődni telefonon vagy levélben!
Üdv:Olika!
Prop Tech fokozatkijelző.R1 2007.
Megoldódott a probléma!
Ha vki ilyet akar bekötni csak arra kell figyelni,hogy a főtengely jeladóról amire kell kötni mind a kettő vezeték szürke!Az egyik világos a másik sötét!Amit mi sötétben,lámpa fénynél feketének hittünk.
Tehát a sötét szürkére kell kötni.ENNYI.
Ok.Megfogom tenni.De még a Prop Tech válaszát is megvárom,ha lesz.Addig is gondoltam hátha már csinálta vki..
Értem Én,értem!
Akkor is hívd fel Agót.
Segíteni fog a felprogramozásban.
Én kérek elnézést,hogy nem egyértelműen fogalmaztam.De bekötni elvileg egyszerű....és egy kissé ideges voltam,vagyok h nem jó...vmi!?De hogy mi?
Akkor írd azt,hogy már be van kötve!
Ne pedig azt,hogy Neked eddig nem sikerült.

Ne haragudj már,hogy nem tudsz fogalmazni és megpróbáltam segíteni.

"Na ezzel sokra megyek."
Na ezzel sokra megyek.
Be van kötve elvileg nem lehet elrontani.De nem jó vmiért.
Tapasztalat kellene..csak...nem bekötni.
Ago
06-20/524-62-46
Érdeklődnék,h esetleg vki kötött e már be R1-en (07) fokozatkijelzőt?Nekem sajnos eddig nem sikerült..Prop Tech-est..
http://www.starbike.eoldal.hu/... Itt érdeklődj, bár most a honlapján nem látom,de 2db 2000-2001 es eriggy van neki bontva Egy csörgést megér
aszem azzal is javitotam valami :D ha ott a kepen akkor volt szerepe a blokk cserehez :D :D :D