Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végig leveleztem vele a motor vételt és a végén az jött ki hogy Western Unionon küldjek neki 680e ft és ő küldi a motort angliából ami természetesen magyar papíros !
http://www.kepesmotor.hu/suzuk... Ez egy csaló!Épp két hete leveleztem vele akkor egy R1 et kamuzott!Mi a véleményetek ismeritek?
Udv mindenkinek. lenne egy kerdesem! honnan lehet tudni ha elkoptak a kuplung lamellak, es cserere szorulnak? maceras a csereje csinalt mar valaki ilyet? Egy 2003 as R1 es-rol lenne szo.....a valaszt elore is koszonom.
ÜDV!

Motoros túrát szervezünk 2012.04.07. (szombat tavaszi szünet)

találkozó du., 01:00 Budapest IV.ker. Váci út Andretti (motoros vendéglő)
Uticél.: Budapest----Szekszárd----Orfű (összesen 2x 250 km)

Indulás 01:30 nyugodt tempóban Szekszárdig, ott csatlakoznak a Szekszárdi Motorosok, majd felfedezve a borváros szépségeit (kilátó stb....), elindulunk Orfűre.
A cél egy jó hangulatú, vidám, felhőtlen motorozás, lehetőség adódik új cimborák megismerésére, és erősíteni a motoros társadalom hagyományait.
Bárki jelentkezhet, akinek motorkerékpárja legalább 120-130 km/h utazósebességre képes.
2 évvel ezelőtt is megrendeztük ezt a találkozót Szekszárdon, akkor 25 fő Szekszárd és környéki motoros volt jelen.
Orfűn megérkezésünket követően egy helyi fogadóban kiadós lakoma vár minden résztvevőt.
Amennyiben a közlekedési viszonyok, illetve a létszám, valamint a motorosok biztonsága indokolja intézek rendőri felvezetést is.
A jelentkezési határidő Márc 15, összege 2000 ft
Akit érdekel az jelezzen emailban, vagy kérdezzen fórumon bátran.
További szép napot!
Nem 0 ásak azért mert voltak használva előtte, csak nem azért lett lecserélve, mert hibás.
Tehát akkor a betétek és a láncszett 0km-esek? Mennyibe tudnád odaadni?
én először ezt a tipust néztem ki de konzultáltam egy ismerősőmel és ő ajánlotta a healtech-et amit (ő azt mondja) csak a szervizcsatira kell kötni. Van kép arról hogy hova kötötted be?
hát ha jobban belegondolok.......
Hali! Milyen célból kellene? Nekem van 1 pár 2002-é de van kis hibájuk, fordítva volt bennük a feszítő lemezke, és a fékbetét éle berágta a vastest falát. Ez így elég hülyén hangzik, de ha jobban érdekel, küldök képeket.
Sziasztok Urak,
Nincs valakinek elfekvőben R1-es nem radiális féknyerge eladó?
Hagyd a p....ba, egyesbe megy 160at, az meg elég mindenhová
Semmi baja, csak a pályázás miatt cseréltem le őket.
Utcára kellene, mennyire használtak?
gp chrono,is jó választás lehet
Szia!

Szerintem ha rendesen leengeded akkor nem elég,ráadásul időnként biztos kell utánna önteni,úgyhogy szerintem 4L vegyél.
Sziasztok nekem van egy 2006-os yamaha r1-esem milyen fokozatkijelzőt szerezzek be, van valakinek (nekem a healttech-et) ajánloták. Van vkinek ilyen tipus?
Sziasztok nekem van egy 2006-os yamaha r1-esem milyen fokozatkijelzőt szerezzek be, van valakinek (nekem a healttech-et) ajánloták.
Helló srácok ki néztem 2001-s gépet mire kell figyelni vásárlásnál?
Mire kell?
Nekem a gyáriak megvannak asszem.
Üdv!
2005ös R1-eshez nincs véletlen valakinek eladó komplett láncszett illetve első fékbetét szett? :)
nem
Sziasztok.
2000-es évjáratú R1-em van.
Azt kérdezném h olajcserénél elég e a 3l-olaj(Castrol GP 20W50)
Válaszod elöre is KÖSZI!
Szia én őket ajánlanám gyorsak és korrektek!Szerintem jó áron dolgoznak!
http://www.motoralkatresz.eu
Üdv: L
Engem is zavarni fog, gondoltam hátha tud Valaki valami okosságot
Mondjuk engem tuti zavarna...