Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még egy kérdés! Vezérmű láncot honnan szoktatok rendelni?
Ebay v itthoni motoros bolt/ oldal?
De van érdekel?
Fékolaj 5.1 es legyen szerintem, nekem Repsol ment bele.
Aksiból Banner lett, a típusát nem tudom, de szerintem a honlapján megtalálod.
Karokat Balitól vettem két újjasat 14 ezerért, szerintem elég jók.
Kuplungot csúszót akarsz, mert az sajna nekem sincs:(
0,5 l biztos elég lesz, asszem 2-3 dl kellett bele.
Köszi!
Tankot felnyitni a borítással eggyütt utánna a borítás alatt ahol a tankhoz kapcsolódik belülről van asszem 4db csavar kicsavarod és lejön a müanyag rész
Sziasztok!

Eladó egy első teleszkóp pár Yamaha R1 hez!
2007-2012 jó mindegyikbe! Ez egy 2009-be volt!
Új, nem volt még használva!
Van még egy 2009-es kék gyári idomszettem is! Enyhén sérült, lámpákkal!
Dyno push váltóelektronika!
PP lábtartó 2009-hez való!
Ha valakit érdekel írjon vagy hívjon.
Köszönöm! Üdv! L
Szia!

Itt találsz a hűtőről fotót.
http://dnorzx.freeweb.hu/
Hogyan kell levenni 04-06 modellnél a levegőszürő fölötti tankborítást?
Helló

Esetleg valakinek nincs eladó 2007-2008as R1-ese? :)
Igen tudom képesmotor és használtautó, de azok közül egyik sem tetszik.
Köszönöm a tanácsod!
Ma elvittem egy szerelő sráchoz, és ő is ugyanezt mondta.MA már néha elaludt a vissza jelző tehát valószínű csak a szintmérővel van valami. Ezért megköszönném ha megadnád a számukat és vennék egy szint jelzőt/mérőt!Egyébként nem csörög nem kopog nincs vele gond. Egyből megijedtem.
Szia!

Szerintem ahogy írtad a visszajelző nem az olajnyomást, hanem a szintet mutatja.A másik, szerintem ha főtengelyes lenne azt hallanád és akkor is általában elég csapágysort cserélni,ha mégse én is azt mondom,hogy semmiképp ne köszörültesd.A legjobb ebben az esetben (ha bizonytalan vagy),akkor vidd be márkaszervízbe állapotfelmérésre ,a közhiedelemmel ellentétbe nem egy megfizethetetlen művelet.Én így tettem ,bár semmi baja nem volt a motornak.2 hengernél mondták,hogy baj van,elvittem szerelőhöz szétszedte és 3 hengernél végig volt repedve a hüvely,ennek akkor nem örültem ,de szerintem így jobban jártam mintha tovább használtam volna és szétrepült volna az egész.60000Ft-ért vettem egy új hengersort,kapott új csapágysort és egy gyűrűszettet és azóta használom.Előtte se volt vele gondom,de azóta mintha új motorom lenne.Bontó tudok ajánlani,ha érdekel,van mindenük és nagyon korektek.
Úristen!
Semmiképpen ne köszörültesd mert faszság. Ez nem simó. Uj főtengely. Bontottat kapsz már 70-100 közt. Vagy uj blokkot 2 kilóért.
Elfogadnám a segítséged atmosz! Ha szánnál rám pár mondatot!
Az igen!Király,akkor másik blokk?
Vagy felakasztom magam :)
Egyből a legrosszabbra gondolok, ilyen esetben mi a helyes sorrend?
Olaj gombát megnézni, esetleg olajnyomás mérő órával megmérni a nyomást,és jöhet a fekete leves, főtengely köszörülés+ olajszivattyú csere+ dugattyúk átvizsgálása. Teljes összeomlás!
Szerintem pénzkidobás, sosem lesz jó.... Nehogy igy járj! Tegnap szedtem ki egy 636ból.
egyfolytában világít az olajzás riasztó ledem! Hol ott az olajszint a maximumon van! Lehet hogy csak gomba baja van vagyis szint jelző, de félek tőle hogy komolyabb gond lesz.
Igaz nem csörög, zörög. De ahogyan melegszik úgy elkezd világítani. Ha jól tudom ezekben nincs olaj nyomás ellenőrző gomba csak szintmérő ez épp nem egy nagy találmány.
Úgy néz ki igen!
Az ereggyét akarod köszörültetni?
Sajna nekem nincs! Nekem pedig egy főtengely köszörülés kellene csapágyakkal! Tudtok ajánlani jó áron dolgozót? Még kb-ra sem tudom megsaccolni hogy ez mennyibe kerül!
Nincs véletlenül valakinek 04-06 kipufogó Y alsó bilincse feleslegbe?
Mindenki Lóra itt a tavasz!