Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Viktor!

Köszönöm a segítséged, csak az a gond, hogy nekem nagyon kínai ez a táblázat, konkrétan nem értek belőle semmit. Az leesett, hogy a jobb oldali táblázat a márkákat sorolja, de ennyi.

Ha gondolod, felvennélek MSN-re, és kitárgyalnánk a dolgot, vagy ha neked szimpatikusabb, e-mailek útján is megoldható.

Tudod, sok bennem a kérdőjel...
a federal mogul honlapján válaszd ki a számodra megfelelő összetételű betétet a FDB605ből és keress meg ha sikerült választani keress meg!
http://www.ferodoracing.com/ca...
Sziasztok!

Keresek 07-08'-as R1-est piros fehér színben, aki esetleg tudna eladót ami nem egy széthajtott gép azt megköszönném ;)
Ja, még annyit, hogy a szóban forgó fékrendszer 2004-es!
Sziasztok srácok!

A motoromat szeretném felszerelni egy komplett R1-es első fékrendszerrel (csak a féktárcsáim, és a tartályom maradnak meg), és már majdnem minden meg van a projekthez, a hiányzó láncszem maga a fékbetét szett.
Így arról érdeklődnék, hogy esetleg tudnátok nekem ajánlani valakit, vagy esetleg egy céget, ahonnan olcsón tudok vásárolni fékbetétekből? Nekem igazából a sima utcai, vagy esetleg a félszinteres verzió jöhet szóba.

Köszönöm a fogadtatast, hétvégén leszek otthon majd beszamolok a fejleményekről.
üdv mindenki
Gratulálok, jó választás.
Szia

100e i.ár

Üdv
Szia

Itt az e-mailem írj mi kellene, illetve küldök képet az idomról

Üdv
Szép! Én már megünnepeltem helyetted is tegnap! Van egy kis macskajaj!
Látom készülsz a jövő szezonra!
Sziasztok!
Szeretnék szólni nektek hogy tegnapelőtt szert tettem egy R1-esre , igy ezentúl ezt a fórumot is olvasni fogom illetve felfogok ide is járni.
Üdv
A dobokat mennyibe adnád?
Az idomról tudsz képet küldeni?
Másod nincs?
Sziasztok

Eladó 2004-2006 yamaha yzfr1 hibátlan puig plexi, hibátlan verseny pályaidom összes tartozékával lámpával!
tükrök
vezető ülés
első teleszkóp párban
Yoshimura végdobok

Ha valami érdekel hívj vagy írj

Üdv
a ket nyereg megvan fekcsövel együt es hasznalhato fekbetetel ;) csörögj räm ;) 20-6203024
Sedunak van igaza!
Egy láncbeállítás miatt csak nem viszem szerelőhöz, bár nekem ő szokta beállítani .
Ha nagyon megfeszíted a láncot nem engedi dolgozni a futóművet, bepattog kanyarban, és tönkre teheted a láncot.
A 2 lánckerék egymáshoz képesti távolsága nem változik érdekes is lenne...nade tökmindegy ha beteszed sebességbe akkor feszül ha ráülsz ,amúgy nem...de nehogy már fúrumról állítsátok a láncot bmeg...nagyon komoly ez az egész sportmotor esküszöm tényleg a gördeszkásoké lesz az uralom....
Én a nyáron feszítettem a láncon.
Nem tudom mi merre hány mm, de ráülve valóban feszesebb lesz a lánc.
hät megnezem ma, es delutän välaszolok ;)
Tévedés! Mivel nem a lánckerék tengelyével azonos a hátsó villa forgáspontja ezért ráülve változik a feszesség!
Jól hangzik.Nekem mind a két nyereg kellene,ha megvan?
Tökmindegy mert a tengelytáv attól, hogy ráülsz nem változik.....de ha ez megnyugtat emelőn szoktam ellenőrizni de ugyan olyan akkor is ha ráülsz....amúgy azért irtam a 3 centit, mert R1en ha befeszíted 2 körülre akkor is visszamegy 100 kilóméter vagy egy egykerék alatt 3 ra és ottmarad annyin szal az valószínü optimális pont mert annál jobban már nem lazul!
Ha emelőn van a motor, beteszed sebességbe, fent megfeszíted a láncot, és akkor lent le tudod mérni a lógást.
Nekem azt mondták, hogy le-fel 2-2 cm legyen!
nem radiälis, meg a kek 4 dugatyüs , 7000ert a tied ;) fekbetetestöl ;)