Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebbe esetbe megy a tetöre
bontot dobok mennek 25.000 ft 35.000-ért
nekem fura lenne ha egy ÚJ dobot adnék annyiért mint egy kikormolt dobot .
De attol lehet hogy igazatok van végülis csak jóbban otthon vagytok a
Yamahába
Elküldtem.
Primo1@ freemail.hu
Tévedsz! A büdös életbe nem adod el annyiért . . . De még a feléért sem. Ha igen én adok neked ennyit, és az gratis.
Szia!
Nekem hangos volt és nehezen vette a fokozatot, gyorsításnál megcsúszott. A gyári service manual alapján szedtem szét. Minden érték, rajz és jó tanács benne van. Nyomatékkulcs meg pár szerszám kell hozzá. Gondolom nem nagy különbség van az enyém 99-es!
Akkor még sem voltam pofátlan! :)
Köszi haver! A srác nyerészkedni szeretne, van ilyen! Csak most itt neki nem jött be!
Föladtam ma a cuccot.
Sziasztok!
Van 4 db NGK CR9EK gyujtógyertyám.
Szerintetek jó ez 2000 évjáratu R1-hez?
Köszi a választ előre is!
Úgy is fogalmazhatunk... Ha adsz egy mail címet, átküldöm a listát, mert elég hosszú. Vagy esetleg, ha van konkrét alkatrész, amire szükséged van, írd meg, mert elég sok dolog megmaradt...
Mid maradt? Motort eladtad?
Hát igen azt tényleg kevés és nem is korrekt
én meg 50.000- ft szeretnék érte ha annyiért nem adom el akkor felbaszom a tetőre
ez a ár a bolti ár töredéke jócskán ,
Úgy nézik csak akkor adom el ha valaki elesik és jól akkarja meg csinálni a motorját bár ezt meg kurvára nem kívánom senkinek

Akkor inkább 20 ft-os shell benzint sok balesetmentes km-étert
és 20 éves darázsderekú nagy mellű nőt sört és pálinkát
ROCK AND ROLL
Mert még nem adtam föl.
Próbáltalak is hívni,de mivel nem mentettem el a számod,tévesen hívtam.
Holnap föladom,szerintem hétfőn átveheted.
Még nem érkezett meg.
Korrekt árat?
Én 25nél többet nem szeretnék adni érte. De szerintem te keveselni fogod ezt úgyis!
Eladó bőrruha (54-es) ha valakit érdekel és egy
G.P.T. köridőmérő 20/3895969
Urak!
Ha valakit esetleg érdekelne, maradt 1-2 cuccom R1-hez (2007/08), amiktől most olcsón megválnék.
Szia
Nem szeretném elkotya vetyélni egy vadonat új kipufogoról van szó .
(persze a új ár töredékért )
Nem tudó neked mit ér meg ?
Mondj egy korrekt árat és vihetö
Szia! Mennyiért szabadulnál meg tőle?
sziasztok
esetleg valakit nem érdekel egy dob
ja-ja arr fogok kösz..
Arra nagyon figyelj mikor kipróbálod össze ne törd!
Helló,
Érdekel a dolog. oszitrek@gmail.com-ra jöhetnek a képek.
Angolul levelezik de fordítót is mellékel hozzá!
Én azt hittem csak a szállítási díjat akarja kicsalni 200eurót de nem a teljes összeget. A kis kapzsi!
Dear Sir, I sent you the bike ! This is the tracking number : 1KD56954A4. You can check it here : www.transport-act.co.uk . The bike is at Transport-Action ready to send to you .I paid all the taxes at Transport-Action for shipping .You must receive a confirmation from Transport-Action.You will understand how it works this transaction,they will send you all the delivery and payment details in one e-mail ! You don't have to pay anything when you will receive the bike, there's no tax or customs.The total price you have to pay is 680 000 HUF.Send me an email once you received Transport-Action's notification so I know everything worked OK.You have 24 hours after receiving Transport-Action notification to complete the payment request . Please let me know if you understand all the transaction details