Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mindenkinek!Volna egy Yoshimura TRS dobom eladó karcmentes gyönyörű állapotú összekötővel!Barkácsmentes és kiégve sincs nagyon keveset 1-pár ezret futott csupán!Olcsó pénzért odaadnám!Összekötővel együtt, csak fel kell tenni!2003-as R1 re való de korábbi modellekre is felmegy!45be lehet vinni!Gyönyörű a hangja!
70-235-8760
szetszeded a gyujtaskapcsolo, kulcs belerakod hogy ne ugorjon szet a lamelak bene es egy kiss kefevel kipucolod a sok oxid foss rola es a gjujtaskapcsolo hazbol, utana mint uj lesz ;) en gazolajal pucoltam, szarazra törlöd egy rongyal ne ragadjon bele a por es kesz is vagy ;) kb 30 perc ;)
jah, 2000 evjaratu volt a gep, van meg egy repedt hatcso faridom meg par elektronika cucc, benzin szintmerö meg kormanykapcsolo, sztender, meg sok kacatt (rele,vezetekek, feknyergek), az valami bagopenzert odaadom ;)
szio , hat a gummi egy fel szezon elbir felni hibatlan nem agyon sulyozot!, közepe jobban kopot szelei hibatlanok, kupplugbol 2 komplett szettem van mindenestöl, a karbi is komplet egybe van hibatlan, bontott blokk is jo allapotu fötengely, dugok, hengerfal. hat vettem egy epp es egy eleje törött R1, az R1 eladtam es a alkatreszek ami megmaradtak most feleslegese vältak, hat a V2 es a sor4 közt elege nagy külömbseg van föleg hogy a R1 könyü es rövidebb (folyamatosan emelte az elejet es szitalt nagy sebesegnel, a V2 nehezebb 50killoval, es akaratosabb (erössmotorfek) viszont jol dönthetö es ha hozaszoksz nagyobb elmeny mint a sor4 viszont nem pörög mint egy furogep :) . idaig 400bandit, 750Ducati, 1300hayabusa,R1, es most TL1000R motoroztam, valahogy nekem jobban jön be a v2. ha egybe viszel minden 20% engedek arabol ;)
Ennyi eszem van... Na, akkor a holnapi nap folyamán megcsörgetlek.
Hát a km lényegtelen. Az állapot a lényeg.

Bár Debrecenben gyanús ez a 15.000 km, mert én eladtam a motoromat 29.000 km-el, a srác debrecenben használta pár évig és meghirdette 15.000 km-el, pedig volt abban szerintem 45.000 km is.

Egyébként nemrég láttam egy Suzuki bandit 1250-est amiben 135.000 km volt és nem kellett a blokkhoz hozzányúlni. A rendőrségi Yamaha Xj900-asokat 80.000 km-nél adtuk le hibátlan blokkal, ahhoz sem volt nyúlva sőt a kuplungjához sem. Szóval ez 15-20.000 km minden Magyar eladó motorban eléggé nevetséges.
Ha a kilóméter valós, akkor ezt a motort csak nézegette a tulaja.
Szia!

Köszi a választ!

Igen amit linkeltél az állat gépnek tűnik!
Ez jó vételnek tűnik, csak le kell alkudnod 750-re :

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1-5158030
Az első tuti nem eredeti idomos, ilyen színösszeállításban nem adták ki + hiányzik róla jó pár matrica is.

A másodikhoz nem tudok mit szólni, de érdemesebb az injektorost venni szerintem...
Igen. De az adatlaponon is ki van írva.
A régi számon tudlak elérni?
+3620322***3 ?
Mivel fújtad be?
Grafitporral kell...
Üdv srácok.
Az R-1 (2005-ös) gyújtáskapcsolóban nehezen fordul el a kulcs,akadozik. Már befújtam, de a pótkulccsal sem oké. Jó lenne ha nem kéne kicserélni, sajnálnám a három gyári kulcsot. Ha tudtok valami megoldást, megköszönném.
Igen. Csak neki rendszer. De hangba nincs különbség. Talán még egy kicsit hangosabb is volt az enyém.
Moshe mociján is ilyen dob van?
mert az kiba... jól szól....
Nagyon kemény hangja van!
Bakker, ez a kipu mit szólhat...
Überbrutál állat lehet...
Kicsit zavaros a mese!

Hivj fel és megbeszéljük.
Egyszer volt, hol nem volt... Egy RN19-es yamaha. Aztán felforrt a vize és oly' szépen köpte a füstöt, hogy csak a nyíregyházi szervízbe vágyott már! Szóval... Nem egyszerű az eset, gyanítom a blokkcserét, de azért bennem él a remény, hogy ti még ki tudtok hozni nekem belőle a hátsó karikára úgy... Hmm... 180 pacit!
Ne kímélj...
Tomi!
Pont téged kerestelek a minap'. Egy kis help-re lenne szükségem...
Sziasztok!

Van egy pár eladó cuccom 2009-2011-es Yamaha R1 hez!

Bódis GP slip on+összekötő cső 140.000 Ft
Versenylábtartó PP 50.000 Ft
Öhlins kormányteló 50.000 Ft
PCV 50.000Ft
gyorsváltó Dyno 50.000Ft

1pár első teleszkóp (zsír új) 120.000 Ft

Ha valakit érdekel üzenjen.
Sziasztok Srácok!

Következő motoromnak egy R1 szeretnék! kb 750.000Ft ig tudok elmenni az árban. Néztem két gépet a neten esetleg tudtok róla valamit? Melyik évjárattal járnék vajon jobban?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_r1-5094352

http://w
ww.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1_nagyon_learaztm-5136732


Előre is köszi!
igen van tps szenzor amelyeken kicserélték annak 1 pöttyöt ütöttek a vázszaám mögé!jelei:gyorsan melegszik a motor néha kihagy a gyújtás és leáll a motor