Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Egy kis információt kérnék tőletek. Érdekelne, hogy egy 2001-es kiadású r1-re mennyi az évi költség, gondolok itt a biztosításra ill. a műszaki vizsgáztatásra. Köszönöm előre is!
Köszi a segítséget!
ST az egy full alap utcai ... kb a gyárival megegyező keverék...
STAC az egy sportosabbbetét, ajánlott szerpentinezésre, pályanapokra nem verseny szinten
XRAC az pedig a full verseny betét
ST 13.800/Garnitúra STAC 16.750/Garnitúra XRAC 22.600/Garnitúra...
ha érdekel mail címem az adatlapomon...
sziasztok segitséget szeretnék kérni fékbetét ügyben!Ferodot szeretnék venni,de 3változat van ferodo605 st,stac,és xrace utcai használatra meik lenne a legjobb,és miért?segitségeteket előre is köszönöm!
Hát ugye a hűtés meghalt, ezért melegedett aznap annyira... Úgy néz ki, belemart a henger falába...
köszi

itt nem van
de keresek egy jó kipufogóst aki megtudja oldani

üdv
Már több szervízzel beszéltem ilyennel még egyik sem találkozott.Lényegében kartergáza volt a motornak ezért szedtük szét,A henger -dugattyú-gyűrűsor minden méreten belül van ,a hengerben még a hónolás nyomai is gyönyörűen látszódnak.A probléma: mindegyik hengernél a hengerfal a szomszédos henger felé megvan repedve,a legnagyobb kb. 5-6 cm hosszú.
Amúgy mi történt,ledobta a vakolatot bélülről a henger?
Remélem tudtam segíteni
Ja élek még
Köszönöm!Megbeszélem a szerelővel.
Drága barátom téged is lehet látni
Ja és a papírozásról nem tudok semmit, német papíros motor de abban nincs benne a motorszám
Értem!Olyan van hogy: Két blokkfél ,/mert ugye ha csak a tetejét rakod rá a te aljadra nem biztos hogy egyvonalban fut/! De az egyik blokkfelfogató fül sérült,úgy lenne egy huszasért!
Szia!

Igazából hengercserés lenne az enyém,ezért hengersort keresek,de a hengersort csak a blokk alsó felével együtt lehet cserélni.Ha más nem adódik akkor az enyém lesz megcsináltatva,Angliába viszik ki ,de ez elég költséges megoldás.
Szia István168,,

én is vennék y-t a motoromhoz a kat kihagyása végett, tudnál segíteni hogy te hol vetted vagy csináltattad...

köszi
Szia!Csak komplett egyben lévő érdekel? Mert olyat ami fődarabjaira van szedne olyan van: www,starbike.eoldal.hu
oldalt prizma?hol?miert amerikai? amugy nem mind1?2007-08as evjaratuakon mar többször is lehetett gumicsere.kicsit orszagfüggö is es a nagy motoros lapok hatasara is volt mar gumicsere,biztonsagra hivatkozva
Sziasztok!

2000-es évj. Yamaha R1-hez keresnék blokkot,ha valakinek esetleg lenne kérem jelezze

Köszönöm!
Az enyém 2007es és Diablóval jött, de nem hiszem hogy ez bármilyen módon befolyásolna bármit.
Sziasztok !

Nem nagyon értek az R1-hez, ezért kérdezném Tőletek mit tudtok melyiket milyen gumival szerelték ?
A legtöbb motoron Michelin Pilot-ot látok, de érdekes módon Pirelli Diablo is van némelyiken. Azt megfigyeltem hogy ezeken mindegyiken van oldalt prizma, gondolom mert amerikai modellek?
Jó a meglátás, vagy volt valami szisztéma, hogy melyikre megy Michelin, melyikre Pirelli?
Esetleg évjárathoz kötötték volna ?
Az nagyon faxa!
Amúgy már csiripelték a csalogányok.