Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a gyors választ!
Konzolt hol tudnék hozzá szerezni? Illetve van valakinek hozzá eladó öhlins kormánylengés csillapítója?
Nem tudod megoldani a 2003hoz kell egy konzol és abba tudsz beletenni bitubó lsl hiperpro gátlót de semmilyen gyárit nem tudsz felszerelni mondjuk igy
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy van egy 2003-as R1-em és valamilyen úton módon rá szeretném rakni a 2005-ös R1 gyári kormánylengés csillapítóját. Nem tudom, hogy ez megoldható e egyátalán vagy valamilyen konzol segítségével kivitelezhető e?

Előre is köszönöm a segítséget!
Köszönöm!
sziasztok
ajánlom figyelmetekbe:
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Ahogy Tomcat írta a lényeg, hogy két egyformát vegyél :-) A gyári az 5 centis.
Szerintem ha neked nincs rajta akkor mindeggy melyiket veszed csak egyforma legyen a két oldala én a 3cm eset venném
Hali! Tudna nekem segíteni valaki? Olyan kérdésem lenne hogy ami a tankon van két oldalt,a kör alakú 3D-s Yamaha embléma hány cm széles? internetről szeretnék rendelni és van 3-4-5 cm széles,de így nem tudom h mekkora a gyári! Köszönöm előre is!
Te felhívtad?
Tenkjú ször!
lassan mindent kínában gyártanak az a lényeg mennyi rajta a garancia 1/2 v 1év
Nekem a belinkelt mofakeres van 2éves még birja de lehet hogy most purcan ki a szerelő mondta hogy 2max3év egy akksi mindegy hogy varta yuasa vagy akármi az ára meg nemmindeggy me recesszió van és rohadtúl árérzékeny vagyok
Somarace! ELÉRHETŐSÉG?
Hű.
Itt van első felni is, és még jó állapotan is van!
De kicsit el van a gyerek szállva az árakkal, nem? 45-ért a tárcsákkal együtt venném meg max.
Nekem is kell vennem. Lassan 3 éves a gyári, és az állást már nem bírja, pedig állandóan csepptöltőn van.
kösz tomcat nem tünik rossznak.
Vaterán találtam valami chinai lehet 8000 párszáz nem valami bizalom gerjesztő
zselés,gondozásmentes?
Itt is nézz szét Akksi vagy az árgep.hu oldalon is keresgélhetsz
Nálam van raktáron Unibat, 15400Ft.
Aksit nem tudtok jó áron újat.Az enyém kezd behányni.YTZ-10S Yuasa aksit sokalom.
Megtaláltam az apróban.
Mikike!Kormánygátló ára érdekelne+felfogatás lsl
Az apróba nézz be 2007 r1felnik meg csomó alkatrész van egy halasi valakinélR1 cuccos
az 1ik hogy az 60mph.ami ugye nem kmh:)
mondom ugy hogy autopalya altalaban 45-75mphhaladhatsz.
aztan ,mivel rendörallam es minden 3ik füszal alatt ,vagy mögött rendör van akik 4-5000usd keresnek havonta,es olyan tiszteletük van mind ferinknek(gyurcsany)sincs,es olyan orszagban ahol 1 stilusosan wheelie-ert is lecsukhatnak,neked sem volna kedbed 140mphval menned.
es nem hiaba költenek 300as kerekre es 5-8oooes festesre