Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah, egyébként 2005-06-os évjárat de nem hiszem h ez számít
Sziasztok! Olyan jellegű kérdésem lenne,hogy ezek a "nagymotorok" hány km-ig bírják? tudom h szervízfüggő stb.. de mégis. most akarok venni egy R1-est,itt az ideje nézegettem neten, de amik tetszettek 23-24.000 km van bennük! írták h rendszeresen karbantartott szervizelt stb.. de mégse vagyok bennük biztos..
Üdv mindenkinek!

Tud valaki nekem segíteni
Yamaha R1 2002-
-fejidom tartókonzol
-első lámpa-ra
lenne szükségem
Motul a legjobb olaj
Nagyon jó a motul azon az áron nálunk az agipot lehet jóáron beszerezni
Már "lefoglaltam" 4l Motult 3700-ért, szerintem az nagyon baráti. 5000 alatt nem találtam sehol a neten. Az Agip-ot nem nagyon ismerem, még csak Motullal volt dolgom és akivel találkoztam, mindenki dícsérte.
Szia Zema .
Voltam minden héten mikor jó idővolt és csütörtök az idén csak ez a nap jó a héten mert meló van a de közúti gyorsba szoktam menni az idén nem váltottam licencet mert nincs időm a versenyeken nyomulni .F1 szünet után vagyok. még mindig 2,10-2,15között megyek így elég gumitakarékos te hogy állsz az idővel
Nem vagy mostanában ringen, mi van?
Hamár meleg van legyen AGIP RACING 4T 10-60 2003óta ezzel járok és nem szar igaz hogy max 4-5000km enként cserélem ja és 3000ft/lütyüért veszem
15w50-es, ahogyan tegnap írtad, igaz? Az első szám amúgy mit takar?
50-es.
Mert kurva meleg van, és a motor is durván termeli a hőt.
Köszi szépen!
Felhívtam a Bérczi Janit és 3700-ért/l félre is rakott nekem egy 4l-es flakonnal.
...ja és 10w40-es, vagy 10w50-es, vagy melyik lenne a legmegfelelőbb? És érdekelne, hogy miért. Bocs a tudatlanságomért!
Hívd fel Őt:
Bérczi Jani
06-30/616-60-88

Szőrőt is küld,ha kell.
És korrekt.
Motul 300V 15/50-est annyiért küldte a szezon elején.
Köszönöm a válaszokat!
Nem sajnálom "tőle" a jó anyagot, de én 5000-nél olcsóbban sajnos nem találtam motul 300-ast. Hol is lehet 3700 körül venni?:-)) Nagyon érdekelne!
Köszi!
16 körül már van 4 liter, az sok? Ez egy homologizált versenymotor, mit akarsz belerakni, Floriol-t?

Ha sok, akkor vegyél bele Motul 7100-at!
carrier botond 20w50 annak nagyon barátságos ára van!
kb. 3700HUF/l,.......ez sok?

Szia!
Nézegettem az olaj árát, de elég húzós. Nincsen olyan olaj, aminek az ára barátságosabb ennél, de még belerakható?
Hozzá kell tennem, hogy egy évben csak 1-2 alkalommal pályázok, a többi közút. (nem forgatom sűrűn pirosba)
KöszI!
Egy szintén amatőr kérdés:Nincs a neten valami honlap ahonnan meg lehet tudni mely évjáratok milyen színekben jöttek ki?
A gugli jóbarát de nem találtam semmi erre utaló oldalt..
Motul 300V Factory Line, 15W50-es.
Sziasztok!
Az r1-emnek most lesz a 10000-es szervíze. Szeretném tudni, melyik az az olaj, amit érdemes lenne belerakni, ami jó.
Előre is köszi!
Karbis.
sziasztok
egy olyan amatőr kérdésem lenne, hogy a 98- 99 es gyártású R1 -esek karbisak-e vagy injektorosak ?
köszönöm a választ előre is.