Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem beszélve arró ,hogy perecelésnél is nagyobb biztonságban van...
Nem túl sokan ,de nem is kevesen ,szerintem pont jó volt. Volt kivel meccselni de nem volt tömegnyomor! Majd legközelebb te is jössz...
A két csavarral (vízpumpa be- és kimeneten) azért lehet jobb leeresztened, mert a csőből kevésbé kiszámíthatóan fog dőlni a cucc. Azt pedig nem szeretnéd, ha bármit összekenne a folyadék (pl. hátsó gumit). (Lehet, hogy érdemes volna megnézni a vízpumpádat is, de most látom, hogy yamaháék összekombinálták az olajpumpával.)
Tölcsér nem árt a hűtősapkás ujjgyakorlat utánra, jó hosszú szárral
Mifasznak?
MAjd ezt fogod bámulni, meg állítgatni, aztán picsánversz valakit.
Jó az ahol van. Meg, ha ráhasalsz a tankra, és a sisakot is odanyomod, akkor ettől a szartól majd nem látsz ki.
Rendeltem gyárit.
De azt ne kérdezd,hogy mennyi litere,mert még nem kaptam meg és nem tudom.
Nándi!Nincs szerencséd az időjárással!jet-skit kell venni,de yamahát.Én se mentem föl a pályára ugy ,hogy nem tudok élménybeszámolot tartani.Bukógomba fasza lett.
milyen vizet teszel bele?
Photonic bocs,hogy nem jelentkeztem remélem azért még eljutok az idén. A számodat elmentettem.Amugy sokan voltak?
Bal oldalon a hasidomnál
Hűtővizet hétfőn cserélem,ha lessz időm(márpedig lessz)

Hűtővíz csere:
Hasidom le,jobboldali idomzat le(de ha elég kicsi a kezed akkor,nem kell leveni,az oldalidomot,de Én ajánlom)
Bal oldalon van a leeresztőjje,bár Én lehúzom a vízcsövet,teljesen(úgy gyorsabb)
Hűtővizet szerintem nekem is cserélnem kellene, mert szerintem még nem is volt:(
Szerintetek milyet vegyek bele?
Hogy kell leengedni, csinálta már valaki?
Szevasz
Nem tudok, viszont nekem is annyi volt a hőfok, mint Szikrának (6:15 körülre vissza is értem). Cseréltétek már a vizet?
én ledeset vettem inkább:)
szerintem benyomod, és elfordítod, de csak tipp...
Megnéztem volna a hátsó irányjelzőmet, hogy milyen izzó van benne (hány W-os).

Végül nem erőltettem a dolgot, mert fogalmam sincs hogyan lehet hozzáférni.
Valaki cserélt már ilyen indexnél izzót? Mi a technikája?
Sziasztok
Pályán hány fokos a hűtővizetek? Mondjuk ebben a jó melegben...
Sziasztok!

Nem tud valaki HyperPro gátlóhoz felső konzolt?
Persze,normális áron.
Szivesebben látnám a légszűrőház felett.
Eljöttél volna, oszt nagynyomású. Egyébként meg, ha M7-M0-M5-M0-M3-Huring, akkor tűrhetően megúszod a forgalmat futóval/egyébbel, még, ha kerülő is - ez persze csak szerintem.
Már gondondoltam rá,hogy ott is jobb lenne mert csak heti hat napot esik.. Néztem az időképen,hogy szinte mindenhol süt. Kaposvár és az M7 között több helyen is teljes útzár 20 cm-es sár stb... A Hungaroringre meg csak lábon viszem a motort, mert Bp.-i autóbanücsörgést már meguntam azalatt az évek alatt, amikor ott voltam üzletkötő.
Már gondondoltam rá,hogy ott is jobb lenne mert csak heti hat napot esik.. Néztem az időképen,hogy szinte mindenhol süt. Kaposvár és az M7 között több helyen is teljes útzár 20 cm-es sár stb... A Hungaroringre meg csak lábon viszem a motort, mert Bp.-i autóbanücsörgést már meguntam azalatt az évek alatt, amikor ott voltam üzletkötő.
Hol laksz bammeg, Londonban?
Itt 26 fok, és napsütés.
Itten hétágra...
Mintha dézsából öntenék!
Asszem visszafekszem aludni és álmodok egy szépet a mai pályázásról...
Szega.
Odafigyelj a kifizetésnél
8 óra? 5-10e szervíz óradíjjal számolva nem kevés...
Vigyázz nehogy bepalizzanak!
Visszahívással kapcsolatban felhívtam a szervízt.
A hiba úgy tűnik nem újkeletű, ugyanis a motoromon 2006 decemberében cserélték a szóban forgó alkatrészt.