Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem hiszem mert egy nagyon jó barátom dolgozik rajta (szerintem megegyezünk..)
Ezek nagyon lehúznak most szerintem...8 óra?
a yamaha szervíz azt mondta hogy finngjuk sincs,hogy mi ez..
csak annyi van most,hogy pár vezeték oxidálódva van...és lehet ez okoz gondot...szerintem nem...de kivárom a végét..ma 8 órát dolgoztak rajta...rem.holnap kész lesz és leírom mi volt..
Keresek 2004-05 R1 hez fejidomkonzolt.Nem feltétlen gyárira gondolok,pályamotorhoz kell.
Mi lett a motorral kalgez?
Kár ,hogy nem jöttél el! Tök jót mentünk...
csak haggy nekünk is kicsit,nehogy mar te szivd el egesszet
Most néztem nem lesz ma eső max holnap! Gyere csak nyugodtan!
Sajna nem... Neten nincs fent?
Szia annyi változás van ,hogy egy havet és a bnőjét baleset érte tegnap és Zegen van kórházban a csaj kicsit elöbb akarok indulni ,hogy benézhessek hozzá... 14:30kor indulunk a Mekitő! Szóval ha jössz egy kicsit fél elött legyél ott! Amúgy a számom 06303313918
Photonic! Te akkor a keszthelyi meki parkolonál leszel?14 50 körül ha fórumozol még ma délelöt kiirnád a mobil számod.Még vacilálok a jövetelen záporokat ír nekem 230 km a pálya, elég sok helyre záporokat írnak.
köszönöm az eddigieket továbbítom a szerelőmnek(ha nem ballagna a fia):)csak nálam nem villog semmit.....de rem.hétfőn meggyógyítják...)
villant párat: (fordszámmérő fel-le, azután) 5-öt lassan, 4-et gyorsan
kontakt spray ha megoldja, beindul a motorja
No, kérlek, rövid keresésből az első érdemlegesnek tűnő: hasonlót írt ki a motor, meg villant párat az immo. Az ember szerint víz volt a csatlakozók valamelyikében, mert átnézte, megcsinálta és indult. Ha így van, jössz egy kólával, amit örömömben azonnal elengedek.
Sziasztok!

Voltam a tréningen, elég jó volt a rendőr néni
De viccet félre téve, nem volt rossz.
Holnap megyek én is a Mátrába, nekem is 30 perc az út kb., csak én Szolnok mellől megyek
sajna semmi változás....marad a szervíz
Azért várnék, hogy az összes kóbor áram, fesz, akármi elmenjen a p..ba. Teljesen értelmetlen és irracionális, de, ha már úgyse megy és valószínűleg nem ez a baja (az ecu-ban biztos nem windows fut ami épp lefagyott), tehát belefér az időbe. De 15 percet azt várnék.
Mindegy, mert már letelt. Eredmény (akkusaru visszatétele után)?
szia.miért kell vele 1-2 órát várni?mármint az aksi levét után?
Most megyek füvet vágni
Mátraházán a parkolóban szoktunk megfordulni.
Ezt hivják felső parkolónak?....szerinitem igen.

Bejössz a parkolóba,van ott egy"nagyobb"faház/télen ott adják a sielőknek a bérleteket/ és annak a lépcsőjén szoktunk ücsörögni/dumálni.

De ezt a 13:30-at ne hajszál pontosan értsd,de ha már ottvagyunk és jössz,gurulj oda nyugodtan.
Ma még szerencsére írták, hogy futnak egyesek, mert napszúrást lehet vele nyerni, úgyhogy igen, holnapra áttettem a menést. Teleragasztottam a motort strandszivacs-darabokkal, módosítandó az üléspozíciót, azt akarom kipróbálni, aztán, ha jobb, akkor majd átalakíttatom az ülés párnázását. 13:30 / a "ki" az a felső parkoló?
Aztán megyek tovább a Bükkbe - ha ott nem ragadok.
Nekem már volt,hogy nem figyeltem az üresjelző-lámpát és inditani akartam

Igen,megyünk holnap délután,kb.13h körül indulunk,az annyit jelent,hogy kb.13:30min körül érünk ki.

Jössz/jöttök?
Az biztosan valami enduro gép, vagy pedig a jövőbe néztek a tervezők, amikor majd lesznek utak* Bp-en (*:
Hát sajnos azt nem tudom. Kénytelen leszel szakemberhez fordulni. Keresd meg mondjuk Agot a Power commanderes topicban vagy egy Yamaha szervízt.
Szerintem akárhányan röhögnék ki érte, a megkönnyebbülése akkor is nagyobb lenne.
--
Hegyre mikor mentek? Holnap tervezitek?