Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdés egyszerű!
Ha akarok egy zsírúj R1-et, de kizárt, hogy közel öt gurigát letegyek érte, akkor van-e ember, aki intézkedik és a végén mindenki jól jár vagy csak tanácsokat kapok szarásig!?
Szlovákiában kellett volna forgalombahelyezni Omber! Lakcim kártya + vizsga + műszaki + regdij (ami ott minimális) 12 munkanap. Teljesitményadó 0 Ft... csak hoyg ne fájjon....
Akció után megértem,hogy felálítják
De poénból nem tenném
mást kerestem, ezt meg találtam...
http://auto-motor.vatera.hu/al...
A középsőhöz hasonló készült az R6-omról, amikor a sóderágy után a kavicsokat ráztuk ki belőle...
Hogyvernémaszájjukba
Ilyen alapon egyházat is tudok alapítani!
Kitalálok egy ideológiát, keresek párezer hívet, emelek néhány templomnak nevezett találkozóhelyet és bejegyeztetem...
Szóval újra! Aki már végigjárta az utat, attól nem szégyellnék kérdezni. Tavaly hozott be egy ismerősöm egy H.D.-t, megérdeklődött mindent (elviekben) csak éppen a Dobai Attilával nem számolt! Bő fél év csúszás... Ezért kérdeznék!
vw fagyallo yamahaba .......na ezert nem veszek itthon gepet
ya es ha ujjat veszel a yamaha europa nem ad ra garanciat
megveszed+hazahozatod kontenerben+vam+afa(6+19%) azt hazahozatod azt regado meg stb?
vagy mi a kerdes?
Urak!

Tud v.ki esetleg 2006-os R1-hez hátsóülés takarót bordó színben?
Esetleg ismertek olyan v.kit, aki már vett új ('09-'10) R1-et magánimportban külföldről? Pl.:USA érdekelne, de csak olyan, aki már itthon húzza rajta a gázt! Lenne egy-két kérdésem...
Nincs b...meg, nagyon nincs! Jet-ski már tilos a desedán, mióta a Hideg Krisztián (rally rajongóknak ismerős név) csúnyát ütközött egy haverjával, evezni meg kurvára nem szeretek. Ma egyébként kikacsintottam egy másik irány felé, de szigorúan Yamahával!
Helyi farmerek játékszere és Barni fiam meg persze én.
Hmmm....
Nem hiszem, hogy az olaj- és vegyipar nagyon érdekelné a gyárakat, de, ha eltekintek a hitemtől, és csak a flakonon feltüntetett követelményszintet (pl. JASO MA, meg hasonlók) nézem, akkor se egy hiperszuper cucc van benne. A gyári előírás nem teszi magasra a mércét. Itt is mindössze arról van szó, hogy jóval magasabb áron tudja értékesíteni, mivel az "gyári" (holott az idegen cég yamahás címkézésű flakonba csurgatta).

Mindegy, a lényeg, hogy a problémák megszűnjenek. Aztán legközelebb megyünk egyet, legfeljebb lemaradok, akár az egyenesek, de talán még a kanyarok miatt is
Mondjuk nekem a hátsó szakasz jobban bejön, de részletkérdés.
Igaz,de a gyári az csak gyári
Persze, hogy nem spórolok, főleg a motoron nem, csak itt ennyi a gyári:)
Az ár önmagában nem garantálja, hogy a legjobbat kapod/adod a paripának.
Akkor ott annyi
Én ilyenen nem problémázok

Olaj,láncspray,hűtőfolyadék,fékolaj:ezeknél a dolgoknál nem nézem az árat.
Nekem 1500 ért mondták literét a Zakarnál
Ne a vizet nézd hanem a kanyarokat majd ha kigyullad a kisz pirosz lámpa a műszerfalon hogy forr a viz akkó kellgyorsan gurulni üresbe lapjáraton hogy visszahüljön . ha zavar a magas höfok kösd direktre a ventillátort vagy tegyél be egy kapcsolót amivel te hamarabb bekapcsolhatod a ventilátor vagy mégeggy kiveszed a termosztátot
Kér volt bárdi autónál a wolksvagen fagyálló hűtőfolyadékja ami kimondottan aluminium hűtőbe való -72fokos 650ft/liter+3liter desztviz oszt kész a cserekb1000 hufból
A Yamalube gyári hűtőfolyadéknak 2070HUF/l az ára.
vizet a kavefözöba,ez yamaha,szakszerüen hütöfolyadek
Led a jövő, de ezt én így vettem.
Akkor nem piszkálom. Majd ha muszáj lesz (kiég), újra nekiesek.
Ha elfakkolom, akkor meg visszarakom a gyárit.
szóval senki sem nézegeti a vizet pályázás közben?