Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem elől 16,hátul 47.
Az órát nem néztem,hogy mennyit csal,viszont tegnap előtt lecsavartam neki(most először,a csere óta),......és besz@rtam.
Egyszerűen 2-3-ban,11-12.000-nél elváltottam,....nem mertem tovább húzni.Persze ez megszokás kérdése lesz majd.
De nagyon bitang
Arra viszont kiváncsi leszek,hogy az alu fogaskerék mennyit fog birni,mert nagyon megoszlonak a vélemények.
Áááá,....f@sza.
Bekötöttük mi is Szikrával.
Enyém annyival másabb,hogy nem bordázott,hanem sima.
De ez már nem érdekel senkit.
Van pénz
Csá

Nem,tegnap nem nem voltam sehol.
Viszont most értem haza a Mátrából,legközelebb jöhetnél Te is velünk.
A mai napot kifejezetten élveztem,pedig elég nehezen indult.
Chriss nekem is megjött az integrált h.lámpa (ebay),nekem elöl most 15 lánckerék van elég sokat csal az óra
Rotel,adatlap!
Rotel.
Nagyon sirály a vas.
Csak gratulálni lehet.Balesetmentes közlekedést kívánok.
Ahogy ígértem:
A moci hazaért (meg én is)...


szar párosítás

lehetek a barátod?
Persze csak az R1 az enyém!
Nem tudom, de szólj ha megvan a megoldás!

hy chriss.

te ólálkodtál tegnap vámosgyörk felé?
Használ valaki Motul láncsprayt?
Én nem nagyon vagyok vele megelégedve.
Amikor fújom a láncot,látni,hogy folyik be a szemek közé,ez jó.
De viszont,magán a szemen ami kapaszkodik a lánckerékbe,ott nem igazán marad olaj.Sőt majdnem,hogy fénylik.

Mennyi fuxot kellett eladni egy x6-ért? Vagy valami erotikus szolgáltatást nyújtottál érte férfiaknak? Mert ahogy motorozol ezt nézem ki belőled!
Gyere ki a hegyre és megláthatod Szikra bácsi hátsó lámpájának a színét !
Hogy fogom betuszkolni az x6-ba az r1-et?
Hi all!

Részemről egy strigula Siófok mellé! Tudok némi kedvezményt intézni a Cafe Mólóba. (egy igazi csajokatbámulós és megmutatomazújnőmetavilágnakmegazújBMWmetisakkormá' típusú hely)
Közös pályázás részemről is oké, de a H.ringre kb. öt próbálkozásomat mosta el az eső vagy hiúsította meg egy betgeség, esés, stb... Szóval én a Pannónia Ringet vágom, Mogyoródon meg mutassa nekem v.ki az utat, mert annyit tudok, hogy a célegyenes végén jobbra... Vagy balra?
Dátum ok bármikor! Május vagy július lenne a tuti, júniusban sok a Medárdi eső. Istenem falusi gyerek má' csak tudja
Szevasz! Láthattalak mostanság Kaposváron? Pl. két hete szombaton. A városban csak nekem van kék RN-12. Vagy újított v.ki a tavasszal...
Üdv

Nem tudja valaki,hogy az 1998 és 2002 R1 leömlő megegyezik e vagy sem !
majus 14-15-16 ?
Én az ilyen chopperes ,hulla részeg vagyok és lehányom a motorodat ha jobb mint az enyém találkozókat nem nagyon csípem... A kajálós csajokat stírölős dolog tök oké! Az időpontra még nem tértünk ki. Ne húzzuk el Juliusig!
Igy beszélni a szegény targonca vezetővel?
Inkább arról beszélj,hogy a Balaton parton akarod molesztálni a kétgyermekes anyákat,vagy a ringen megjavitani a 3:00 idődet.
Nekem is tetszik a Balatoni tali ,olyan úgy sincs ami mindenkinek tetszene.(alkalmazkodunk)
Lapesz Te beszélsz?
Bezzeg az őzpörkölt jó lenne !
Nem mindenki árul fuxot