Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért ne tudnák kikeverni? Azért van a színkód.
minek a kod ?ugy sem tudjak kikeverni...azt ha meg nem lessz jo a szin akkor mi van?
küldtem mailt!kéne az ülés!
Szega.
Itt megtudsz mindent nézni.
BIGA.

http://hu.metapedia.org/wiki/H...
Honnan lehetne megtudni ennek a gyári kék színnek a színkódját?
Nekem április 20-án helyeződne automatikusan vissza forgalomba, de ha beköszönt a jó idő hamarabb visszahelyeztetem, már mennék, mint állat. Ebben a téli időszakban én is csak a net előtt ülök és nézem mit, hol, mennyiért, meg néha veszek ezt meg azt, de nemsokára itt a mi időnk.
Szia Attila!
Dehogy állok jól!
Csak mindig töröm az agyam valamin.
Nem veszem én azt meg,csak azért tettem ki,hogy ki mit szól hozzá,mert én nagyon olcsónak találom.

Nemsokára találkozunk
Chriss te kurva jól állsz anyagilag, mindig valami vásárláson töröd a fejed, közös ismerősünk csak nem téged is beszervezett targoncásnak a teszkóba
hat hogz bulvar vagy nem nem tudok.politika az tuti,de hogy nem lessz verseny,az is tuti
Tomi! A PC-t is be tudjátok rakni, ha elviszem a motort, hogy ne kelljen külön pestre szaladgálnom vele? Lassan esedékes lesz, hogy vinném hozzátok.
Meg hát,...
El hát,...
még mindíg nemtom hogy érlek el,pedig irtam mailt!
Bakker neked ajánlottam ,de le is csaptak rá Amúgy üzemanyagtartály le/hátul van a benzincsap/Az airbox tetejét lekapod sok csavar körbe, plusz egy középen.........na és ott lesz a szűrő. Ha használt kuplungkar is jó akkor www.starbike.eoldal.hu R6-é biztos van de ugyan az! Ja és a héten külföldön van és nem veszi föl a telót... Ha esetleg.............
Szega.
Itt mindent megtalálsz.
http://www.motostyling.hu/
BIGA.
Kb. mennyibe kerül egy kuplungkar? Nincs valakinek elfekvőbe egy? Vagy esetleg tudtok valami netes oldalt ahonnan lehet rendelni?
Köszi, most még egyenlőre nem. Vagyis nem tudom, meg kéne néznem milyen állapotba van, ami most benne van. Először is valaki majd mondja el nekem hol és mit kell lebontanom, hogy megtaláljam a levegőszűrőt!
nem tudja valaki miböl van a leömlő? mivel lehet hegeszteni 03 as r1 .. :S
Ja,ez egy új, a NASA által kifejlesztett modell.
Van benne kamera ami a mögöttem történteket veszi,meg ha nagyon röhögnék a látottakon,leszáritja a könnyeimet.
Miattad teszem!
Milyen sisakot? Csak nem SHOEI ?
Szikrabácsinak is az van az egyik legjobb választás.
Végre megjött az eszed! Ezt már szeretem
Sisakot baszod.
Mit szeretnél onnan kutya?
Hi mindenki.
Valakinek van ismerőse az Üllöi uti Imet motoros üzletben?
ment a mail,megkaptad?