Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Tamás!Kérdés?A gyári hátsó dobot alakítotad át ahogy a képeidet néztem? A matricára lennék kiváncsi,hogy birja-e a meleget.Ahővédő tartó lemezt levágtad annak a helyére ment a matrica.válaszod elöre is kösz.
Zemának igaza van.
Néztem a képet,és tényleg csak a szett fele van feltéve.
A konzol ki fog érni a hengeren túlra,igy a gomba is kiljebb fog érni.
A konzol és a váz között van távtartó alátét,az egyik oldalon kupos ,ami tehermentesitőként funkcionál.
Mikor kiveszed a konzol helyéről a csavart,ami gyárilag van betéve(tehát még gyári állapot,bukó gomba előtt)akkor látod ezeket az alátéteket.FONTOS,hogy ezek visszakerüljenek a helyükre,már ebben esetben a konzol és a váz közé.Mint emlitettem ezek távtartók,tehermentesitők,és kozpontositók.A két konzol sem egyforma,jobb,bal oldal,de majd adja magát,mert nem megy fel forditva.
Felszerelés:Régi szar leszedve.
-távtartó be a helyére,konzol,csavar be,meghúzni.
a gomba a konzolba nagy imbusz csavar,lehuzni
Remélem érthető voltam,és egyszerü mint a fa kocka.
Mé', te a garázsban alszol...?
Jó tudni, ezt a konzol témát! Bár én voltam az, aki úgy rendelt, hogy "Csomagoljatok be minden kék biz-bazt az R1-hez, ami van azt' küldjétek!" Ezek szerint konzol is kell csak az mondjuk fekete...
Öt perc múlva indulok Pestre aztán útba veszem ezt a boltot!
Az egykerekezés amúgy egészen jól megy, főleg, hogy szemüveg nélkül nyomom a motorozást és főleg sötétben. Itt legalább nem látom, mit csinálok ergo félnem sincs mitől.
Na húzok a garázsba, mert visszaolvasva csak sületlenségeket írok hajnalban...
sziasztok ingyen nyeremény
ha érdekel valakit a dolog irjon egy emailt erre küldhetitek yamaha450wrf@freemail.hu hogy melyik emailra küldejm a meghívót szerintem érdemes vele foglakozni semmit sem vesztetek vele olvasátok el amit linkeltem de elöbb le kel menteni ha nem hiszitek el olvasatok utánna


http://data.hu/get/2258204/Hog...
Huhh, megnéztem a képeket...
Hát azt kurva gyorsan tekerd ki, mert így egy esésnél nem a konzol nagyobb felületén, és nagyobb felfogatási pontján oszlik el majd az energia, és nem az fog eltörni, hanem szépen elkúrod a menetet, meg ne adj isten kiszakítja a helyéből.
Milyen gomba?
VM, vagy gyári?
Mellesleg mindkettőhöz konzol kell.
Pont azért ami veled történik.
VAGY,
.
..
...
4. Tanulj meg végre kerekezni!
Az RN 19-en kettőből van,a tiédet nem ismerem.
Nekem nem egy konzolhoz van rögzítve, hanem közvetlenül a motort rögzítő csavar helyére. A forgalmazó szerint így kell felszerelni...
Nem, az egy sima furat. Már rutinból hajtja ki a másik vége felé a szerelő a csavar maradékát...
Kend be a segged valami krémmel,úgy nem fog annyira fájni.
Pedig nagyon jól nyomta.
Sajnálom.
Jól van,akkor félreteszem.

Léptem,mert türelmetlenkednek.

Csá
Sajnos mennem kell aludni,vagyis dugni .Jó éjt srácok!
Négy kerékre váltott! Mondtam neki gondolja át,de......
Előre is köszönöm ! Vendégem vagy valamire. (én nem felejtek)
Ingyé,......"hülye"
Gondolhatnád,hogy ismerősnek ilyen piti dolgot nem kínálnám pénzért!
A motorozást?
A konkurensem(Pamacs) abbahagyta.
Március 31-ig ki van vonatva a motorom forg.ból
Autóval voltam kint,de az északi oldal elég szar.
Szólj Pamacsnak,hogy csináljanak vele valamit.
Ócccsóságoss pézzé érdekel
Maradt NGK matricám,2db.Kell?
130mm hosszú,meg nem tudom,hogy milyen magas,de én már azt nem rakom fel,...nagy,nem tudom hová tenni.
Csak már ott tartanánk!
Nem tudunk mit tenni ,tűrünk még tudunk aztán...........!