Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a hátsó lábtartó leszerelésével egyszemélyesítem
Olcsóbb, mint az üléspúp. Vagy azt nem azért teszik rá, nehogy felüljön mögéd v.ki!?
ja 02-03 r1 előre is nagoyn szépen köszönöm a segitséget!
sziaszok srácok!
problémám lenne van egy cstlakozó ami jobb oldalt van aszem az inyjektorbol jön ki kicsi felkete 3 szög alakú az eleje egyszerüen az istennek sem tudom hogy hova megy már átnéztem az atya úr istent is valaki help plíz!
Valakinek r6r?

Jár hozzá műanyag EGYSZEMÉLYESÍTŐ
Spies a király!
es sajna r7el sem
Szerencsétlen Haga,soha nem tudott nyerni az R1-el
Beszéltem ma a nővel az önkormányzatnál. Sűrünk kérte az elnézést, hogy a múltkor félreinformáltak. ÉLJENEK A LÓERŐK!

Reméljük a benzin sem megy idén 350 fölé (annyi biztos lesz)
Bár én úgy olvastam hogy "csak" személygépkocsikra lesz... Na meg vitorlásokra és légijárművekre de ez már egy másik sztori...
Sziasztok ha lesz luxus adó ,akkor én duplán szívok... A kocsim 130KW-os ,a motor 126KW-os...
Na erre voltam kíváncsi.
Tehát idén perkálok jövőre meg annyival kevesebbet amennyivel idén ki volt vonva.

Köszönet!
Nem, befizeted idén mindkettőt, és jövő év első félévére nem fogsz csekket kapni. Nem adnak vissza adót, ahogyan a jármű eladásakor sem kapsz vissza pénzt az adóból.
O.k. de két csekk jön ki januártól júniusig meg júliustól decemberig.
áprilisől októberig hogyan rendezem?

befizetem egész évre és visszaigénylem a kivonáskor?
max fél évre lehet, 2300,-.Ha előbb akarod visszaállítani, akkor az is pénz, talán 1300. Így az első félévet spórolod meg adóban meg ugye a biztit
a biztodító az o.k. a teljesítmény adó fél évre jön ki azt hiszem 2 csekk. ha október 1- akarom kivonni a forgalomból azt hogyan kell mondjuk márc. 31 ig?
így van
mit? biztosító visszaküldi a pénzt, ha úgy fizeted, teljesímény adót meg nem kell fizetni. Pl én tavaly félév előtt vonattam ki, így második félévre már nem kellett adót fizetni
hogy megy ez, be kell fizetni a teljes összeget és visszatérítik?
Októbertől én is kivonatom,......2011márciusig.
És így jövőre nem kell befizetnem a teljesítményadót,mert az idén lerendezem.
Csak már tavaly későn kapcsoltam és így már most márciusig nem.
nem tudod, ma vonattam ki a motort újabb fél vére
Volt egy Fiat Tipom anno, annak a végsebessége volt annyi..
Az enyém csak 47
az egyik
Szevasztok!
Oké, hogy a motorra nem fizetünk, de autónál a 125 kW-tól erősebb vagy már a 125 kW is adóköteles? Csak azért, mert most néztem meg, hogy a kocsim pont 125 kW...
Tudna esetleg v.ki egy táblázatot belinkelni, ahol ki lehet olvasni, hogy mennyi az annyi? Köszi
Ez van a 18. paragrafus 3. pontjában: "személygépkocsi: személyszállítás céljára készült olyan gépkocsi, amelyben - a vezető ülését is beleértve - legfeljebb kilenc állandó ülőhely van, IDE NEM ÉRTVE az e törvény szerinti autóbuszt, valamint motorkerékpárt"