Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó az ár de ha megnézed a dilert made in taivan cncesztergált cuccokat másolnak le univerzális pedálszett is van náluk de szerintem kamu mert minden mocinak más a lábtartó felfogatás mérete. meg mire bepostázza lessz vagy 100font.szerintem
A Yoshi is gyárt, de ez biztos nem ott látta meg a napvilágot, de parasztvakításnak jó.
Hát ez-az.
Ezt furcsállom én is.

Meg a yosi gyárt ilyet?Nem is tudtam.
Az is"büdös"nekem
hat kicsit ocso...............a rendes labtarto az annyi mind itthon, vagy dragabb,de hogy 30 fontert?
Szia! A problémád magyarázata egyszerű fizika. Az index időzítését (villogás gyakoriságát) a terhelés nagyságával (ellenállásával) lehet szabályozni. Hagyományos izzó ellenállása kb. 2 Ohm, telj. Watt nagyságrendű, LED ellenállása kOhm nagyságrendű, teljesítménye ezredWattos . Az első és a hátsó indexeket természetesen párhuzamosan kötik, így a kb. 2 Ohmos izzóval párhuzamosított több kOhmos LED nagyságrendileg nem változtat semmit ergo működik. Amint bekötöd mindkettőt, azonnal több ezerszeres ellenállást tettél az index jeladójára. (terhelést több ezredrészére csökkentetted, így nem is várhatod, hogy működjön.) Pontosan emiatt kell neked egy olyan indexrelé, ami nem az 1-2 Ohm terheléshez van gyártva, hanem a LED-ek kOhmos ellenállásához és így fog működni neked az időzítés. Ettől viszont a visszajelző lámpád fog sötét maradni a műszerfalon, de ezt már nem akarom (csak igény esetén) taglalni, hogy miért.
Remélem tudtam segíteni, a neten könnyen találsz hozzá cuccot.
U.I.: Persze varázsolhatsz is és egy párhuzamosan bekötött 5 Ohm 30W körüli teljesítmény ellenállás is megoldást nyújt de ez gányolás...
De megy
Benéztem
Nálam így sem megy
Mindegy,....sz@rok rá

Végül is,egy Yoshimura lábtartószettet akartam belinkelni.
Item number: 220542145402

Arra nem is gondoltam
az item numbert tedd be, úgy a legegyszerűbb "rámutatni" ebay cuccra
sorry
semmit
hoppá-hoppá
mit találtam
Igen 09-es de jön valakinek egy 010-es Rossi Replika amiből Europaba keveset fog adni a Yamaha..
szeja Zsolt!
Én kicseréltem a hátsókat tettem ellenállást az működik is, de nem mükszik a vész villogó, na, ez mitől lehet? Megvettem az elsőket, de még a hideg miatt nem volt kedvem felrakni.
1350 az jo,es 09es?
12 V az igaz.de kevesebb aram kell neki mind a hagyomanyos egösnek.
kiserletezni lehet vele.
tenned kell az index plusz ele ellenallast vagy a masik lehetöseg a index jeladot is kicserelni,ami üles alatt van es 1 kocka alaku,ha jol emlekszem 3 labu ,kis relee
asszem 1.350 eur-t fizettem.. Szlovakiaban lesz rendszamozva a kolleganak. Mert ott nincs teljesitmeny ado es hasonlo hulyesegek.....
Szeva basi!
Mi a helyzet arra felétek,éltek még?
BIGA.
'02-'03 R1 hez keresek váltót!
Tisztelt forumozók!Kérdésem lenne hozzátok...98as a gépem a minap LEDes indexeket szereltem rá de nem működik.Ha elöl a gyári index van akkor semmi gond,működik minden első -hátsó,. de ha bekötöm az elsőket is(LED)akkor csak halványan világítanak.Elvileg a LED es index is 12V nem értem a problémát .Vki azt mondta,mivel kevesebb áramot használ lehet,hogy kell neki vmi plussz,sajnos nem értek hozzá.Ha tudnátok vmi tippet adni
Szia!

Én tudok most egy 2005-ös RN-12-t.
Ha jól emlékszem 6-7000km van benne,(garantáltan)kis esztétikai sérüléssel,bordó szinű.
Hitelátválalással eladó.
06-70/7765-399
vam afa 1600euro?
Csibikem! Ide irok mert tudom hogy csak olvasod a topicot, hetfon erkezik meg a motorod Antwerpenbe, addig jo lenne ha elokerulnel mert telefonod nem kapcsolhato... Vagy mar elkezdtel reiszolni az uj motorra...

ADDIG IS.....
Múlthéten megrendeltem a -1+2-t.
-1:sunstar
+2:valtermoto/kék/
Meg így"kénytelen" vagyok beletetetni egy sebességmérő kalibrálót,hogy ne csaljon a km/h,meg a km se.
Egyúttal Ago felprogramozza a fokozatkijelzőt is.