Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kötöttem be,elektronikához nem nyúlok.
Szezon elején mennem kell Ágóhoz,majd ő beköti.
Nem kisérletezek vele,nehogy nagyobb legyen a kár,mint a haszon.
Sziasztok!

02-03as R1 farokidomot keresek, nincs ötletetek hol tudnék csináltatni vagy venni Budapest környékén?
Tudsz te, ha akarsz!

Sikerült bekötnöd a fokozatjelzőt?
Hi,
most jutott eszembe, h lehet, h meg kellene nézned egy másik típusú gombát. Nekem van egy GYÁRI gombám, plusz konzolom, még a 12-esemhez volt, ha érdekel elboltolhatjuk. Az egyik kopófej karcos, az akkor lett olyan mikor a füvön szambáztam vele.
Az ötlet nagyon naaaaagy!
Amíg nem megy ismét 300 alá a benzin, addig én is így tankolok! A kannát meg töltöm mondjuk a feleségem kocsijából...
Csak megér neki ennyit a boldogságom!
Naaa....
Egyszer? "Így szoktam tankolni" nem én mondtam!
De azt fogni kellett volna,..mert ha véletlenül leborul,akkor cumi van.
Jól van az,egyszer így alakult.
hátsó ülésre rakva a kannát ugyanúgy működik...
Szerintem bűn lefesteni a szép titán végeket de minden ízlés kérdése.
A matricákat én a Karasnában vettem nem tudom meg mondai pontosan mennyi volt,így hülyeséget nem akarok írni de kb. 2500 körül van darabja. Sok sikert a külső fülek levágásához,mert nem lesz egyszerű lecsiszolni.
Jól van,na
Már annyi benzin nem volt benne,hogy elguruljak a kútra.
Tartani meg nem akartam a kannát
Ezért jött ez a köztes megoldás
Hát ezt nem hiszem el.
Legközelebb locsold a benzint a tetőre,a motort meg tedd be a csatorna alá.
Szia! köszi választ az enyémbe sima üveggyapot van nem is bír ki egy szezonnál többet.Illyen alumatricához hol lehet hozzá jutni,és mi az ára?Én mattfeketére fulyom a dobot a hegesztés helyének takarására kellene a matrica,meg jól néz ki.
Így szoktam tankolni
szia köszi megpróbálom !4
Köszönet a segítőkész hozzászólásokért a bukógombás témához!
Végül is nagyobb, mint az első albérletem! ...és a szomszédban lakik egy bomba nő!
Nem tudom élő e még?

kriszr1
25. March 2009
2002 r1 bontott cuccuk nálam....30/228-65-07
zemaeksön 2009
keresek JÓ áron 02-03 as r1 hez bal felső oldalidomot és jobb kormány alatti kicsi fekete műanyagot! akinek van irjon ide válaszba meg az árát köszönöm!
Szia! Valóban házi átalakítás a dolog bár azért annyira nem egyszerű,a titán hegesztése és forgácsolása miatt, de semmi sem lehetetlen. Nekem a tömés sem gagyi benne így nem melegszik a vég
csak olyanra ,hogy állja a kéz. Amúgy az a matrica aluból van és simán bírja a magasabb hőt is,csak az ára elég gáz.
Milyen meló volt ezt a konzol dolgot leirni.
Ez igaz is ,de csak az RN 19-hez.
Egy segitőkész barátom hivott,és közölte,hogy a Te motorodon nincs konzol,csak gomba.
Beszéltünk róla,hogy valami neked ott feszültség alatt lehet,ami gondolom egy bukásból adódhat.Itt kéne keresgetni a hibát.
Egy másik sérülésmentes motor,tolómérő,...stb.(összehasonlitás)