Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tipegj le a Racing Shopba a Berki Zsolthoz! 11 éves R1-ből nem fogsz találni szalonállapotút, úgyhogy mindenképp költened kell majd rá. Ha vele megnézeted a konkrét vasat akkor biztosan meg tudja neked mondani, hogy mennyit ér és mennyit kellene rákölteni.
Gondolom a blokkra vagy kíváncsi............. Kuplung az morgós,a vezérműlánc a feszítőnek hála ,normál esetben is picit hallatszik/ha nagyon kerreg, zörög akkor cserés /Ezektől eltekintve csendes járású.. És a gyengéje jön a váltó...2.ban kell nyelezni el-vissza! Akkor kimutatja a foga fehérjét!Ha kidobja akkor adj egy pacsit az eladónak oszt gó onnan! Vaagy alkudj ha van rá egy 50-60 ezred a javításra De ha nem bobja ki "csak"ránt egyet az sem olyan f@sza mert az a 2.fokozat végét jelzi/ez a kidobálózásnak az előjele/ Figyeld a blokkon a szerelési nyomokat is ,mert lehet cseréltek már benne..........és ha az eladó játsza a hüjjjjjét akkor is goo! Amúgy egy nagyon fain tipus,rosszat nagyon nem tudok róla Remélem tudtam segíteni! Jó vásárlást hozzá!
http://sportmotor.hu/motoros_k...


itt a kép, kicsit közelebbről
Most szeretnék venni egy 99-es évjáratú R1-et, és csak azt szeretném megtudni mi az, amire ezeknél a motoroknál oda kell figyelni a vételkor. Tudom általába mit kell megnézni egy motoron, csak ezt a típust még annyira nem vágom.
Meg ha úgy általába pár szót mondanál a gépről, azt megköszönném.
Hát igen sportbíró vagyok a ringen, de most a Yetin nem dolgoztam. Úgyhogy sajnos nem tudok róla semmit.
Köszi szépen Mert olyan "gondom lenne" hogy tudnék nagyon olcsón szerezni egy '09es R1et csak külföldi és semmilyen papír nincs hozzá.Ezért kéne az "új" alváz és motorszám.
e-bay, van rajta szarásig! Találsz itt a fórumokon egy Alexcbr néven futó srácot (bár én nem ismerem csak az adatlapját és néhány hozzászólását olvastam), szerintem ő tud neked segíteni.
Jó elgondolás! A saját tapasztalatom/szokásom, hogy nem akarok mindenáron vásárolni, de ha éppen látok egy nekem tetsző gépet, akkor szánok némi időt egy kis alkudozásra. Persze "cigány" módon indítok és ha mégis bejön, akkor jól jártam. A jelenlegi R1-em is úgy vettem, hogy 1 misit ígértem a lelakott 2000-es R6-ra és én lepődtem meg a legjobban, hogy odaadták. Azóta több mint 20.000 kilométert ütöttem-vágtam és bírja, szóval még boszorkány sem volt a mesében...
Szia!

Olvastam az adatlapodon, hogy sportbíró vagy/voltál a Pancsiringen. Mi volt a mai Yetin? Mentünk volna mi is egy páran Kaposvárról, de az időjárás miatt a társaság nagyobb része inkább leugrott Szlovéniába síelni. Képeket gondolom a szokott helyen találok, de videót esetleg ha tudsz, akkor egy linket megköszönnék!
R1 után miért érdeklődsz? Ha esetleg csak pályára, akkor tudok egy teljesen felkészített RN-12-est. (nem az enyém, az marad nálam )
Magyarországon szerintem csak Yamaha boltban fogsz kapni. Túl új, túl ritka ahhoz, hogy bontóban legyen belőle.
Majd elválik még,hogy mi lessz.
Én is azon gondolkodtam,hogy várok még 1-2 szezont és lecserélni egy big-bang-ra.
De mindenesetre nagyon tetszik az RN-19 és ez nagyon jó ár érte.
1-2 év múlva is lessz jó vétel,......remélem

Egyébként meg ha úgy nézem a mostani gép is tökéletesen megfelel,semmi baja,kimotorozni soha nem tudom és szerintem még sokan vannak ezzel így.
Hobbi szinten a mostani,tökéletes
Sziasztok!
Az a kérdésem lenne hogy már nagyon sok helyen kerestem a '09es "big bang" blokkos R1-hez blokkot és alvázat de nem nagyon találtam sehol.És nem tudnátok-e útba igazítani hogy merre találhatnék?Előre is köszi a segítséget!
Itten vagyok e Kérdezzz!
Nincs itt valakinek véletlenül 98-99-es R1-e? Vagy esetleg akinek ilyen volt?
Nyomd le ezt a szezont még az RN-12-vel, aztán jövőre max. két kilóval többért már kapsz egy big-bangosat.
Amúgy meg a gondolkodás a tett halála! Én felhívnám hétfőn. :-)
Miért ne netezhetnék munkaidőben?

Különben is,....töltsd ki az adatlapod!
Mondtam már,hogy küldik a jövőhéten a Dainese kabátot?

Nem?Akkor kuss
Ez pont Cegléden van
Oda nem adnám annyiért az enyémet...
Tomi! Szerintem majd a YEC kell, de még alszok rá párat. Előre is köszi!
Ne fórumoz munkaidőbe
Lecserélném,de most nem megy.
cseréld ki te fasz
ugorj bele
Az én motoromat 2008-ban vettem,2.4milláért.

Most találtam egy 2008-as RN-19-et,7000km-el,2.1milla.

Tegnap nagyon belegondolkodtam,hogy lecserélem.
Kék fehér,aranyszínű felni,.....pont a gyengém
van egy szép mivv karbon dobom eladó. 98-01-ig jó.
30cm a palást, E betüs,hibátlan.

45e
Olyan, mint a zsiráf! Szép-szép, de haza azért nem vinném
Majd egy-két év múlva adok érte úgy két millát és akkor már nem fog annyira fájni, ha versenyt csúszunk az aszfalton...