Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

O.K. csak vicceltem, holnap felhívom és mindenképp bekonfrontálom őket!

Mindenesetre köszönöm a fáradságot!
szerintem te jogász vagy!
Az lehet, hogy vonatkozik de a mértéke akkor sincs meghatározva. Ergo nincs neki.
Egyébként elnézést, nem akartam az estéteket elkúrni...
Rossz hírem van srácok! Megnéztem a jogszabályt amiben az 1991 évi LXXXII törvény 18. paragrafusára hivatkoznak amiben sok mással együtt ez is áll: "személyszállító gépjármő: az autóbusz, a motorkerékpár, valamint a hatósági nyilvántartás szerint személyszállításra
szolgáló más gépjármű" Tehát ha vissanézitek az 1991 es törvényt amire utal a mostani sajnos abban benne van!


Ha bevezetik a luxusadót motorra,...abban a pillanatban leesik a rendszám.
Majd b@szok fizetni,..meg teljesítményadó,...320-as benzinár,...meg a kisf@szomat a szájukba
Gondoltam,hogy trükk lesz ebben a lábtartóban
nincs mit
Köszönöm!
vagyonadó törvény

A 66. oldalt keresd!
Kérlek küld el nekem a linket a vagyonadóról, hogy bekonfrontáljam a bürokratákat.

Köszönöm
Aggyá nekik, kocsogok!
Akkor megköszönöm a 21-et mert ennek nagyon örülök. Holnap felhívom és lebaszom őket!
Most ez komoly?
Az önkormányzatos csaj azt mondta, hogy igen. VII kerület Budapest.

Biztos vagy ebben?
igen, írtam is mailt. . .
ha figyelmesen elolvasnád a vagyonadóról szóló törvényt, abban benne van, hogy adóköteles a személygépkocsi, lakóház(bár ezt most alkotmányellenesnek nyilvánították), hajó, repülőgép. Motorkerékpár nem szerepel benne, így az önkormányzatnál rosszul tudják, vagy értelmezik a törvényt. Ezt eddig még csak kb. 20-szor írtam le. . .
Hali! Elküldted?
a z adó csak sz emélygépjárműre vanatkozik nem pedig motorkerékpárra vagy teherautóra.
Motorra nem vonatkozik!
Beszéltem az önkormányzattal. Január 1-től bevezették a luxusadót ami 125kw-tól a teljesítményadó kétszerese 06-os R1 nél 75000 ft.
Ha kivonjuk a forgalomból hónapokkal arányosan csökkenhet. Hogy van ilyenkor, a már befizetett adót visszafizetik, vagy az elején kevesebbet kell kicsengetni?
Van valakinek tapasztalata?

Kösz
Ja tényleg most néztem . ugy látom főleg pit bikek hoz gyártanak cuccot lehet hogy ez is pitbike cucc és azért unuverzális meg occco
Mondjuk a gyári így néz ki:
link
15 font a posta.