Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Asszem mondtam, hogy nyomatékkulcs nélkül nem akarom megszakítani és majd menetrögzítőzd be, vagy rosszul emlékszek?
Elfelejtetted a legfontosabbat! Normális útviszonyok... Magyarországon nem lesz TT.
Amúgy túl sokkal én se vagyok idősebb és ha azt nézzük, most csinálom a második vállalkozásom.
"Impossible is nothing."
Őszintén nem tom sírjak e vagy nevessek...
Zema
Az egy 10-es csavar,birnia kell.
Kajakra lehúztam,soha nem lazult még ki.
Nekem ez ment a kedvenceim közé...zseniális.

Lapesz, azon kívül, h még mindig nagyon szép a matt fekete/lakk fekete/aranya gép, látom, h ValterMoto bukógomba van fent neked is. Nekem folyamatosan lelazul. De érdekes, csak a bal oldali. Te mekkora nyomatékkal húztad le? Vagy sima imbusszal megrángattad, míg bírtad?
Hát valljuk be őszintén.
A szakembert nem a kutya szarja.

Hát ilyen segédvázat / farokidomot én is tudok gyártani kávéfőzőből.
Azt hitem nalad Pasareten keszult mert elkapott az ihlet:))))
Honda honlapon volt a link, íme az új CBR gyártási folyamata...
Jaaaaj Zema ez a galeriat honnnan kukaztad
http://www.sportmotor.hu/motor...

Hát baszd meg, ilyet még nem láttatok!
És kb. 20 éves lehet a gyerek. Otthon kipattant a fejéből, h akkor szervezne egy ilyet... Boldogok a lelki szegények. Engedélyeztetés, Önkormányzat, MAMSZ, Szponzorok, Biztosítás, Bankgarancia, OMSZ, ORFK, Licensz, Marketing, Médiaháttér, Szervezők, Biztonsági emberek, Biztonsági előírásoknak való megfelelés, Meglévő időmérő / telemetria rendszer, vagy ezek bérlése (megfelelő kaucíó ellenében), Versenybírók, Eredmények kiértékelése, Díjak...... csak egy pár dolog ami egy versenyhez kell.

Sok sikert a srácnak...!
Veszprém megye-Bakony-Csesznek! Na ott van még egy komoly szerpentín ,nemrég meg is lett csinálva az út! Erre felbúzdulva páran el is dobták a bringát tavaj! Ja meg Rohonc (A) ott is van egy jó hosszú szerpentín! Évente párszor elgurulunk oda is... Ez Szombathelytől van kb. 25Km-re... Ajánlom figyelmetekbe...
ja ott már én is voltam még 2008ban ,jó hely csak az aszfalt ne lenne olyan szar! Meg nekem egy kicsit messze van...
A Mátrában minden hétvégn van TT,és nem szervezi senki,csak kialakul.
Kivéve,ha a kékek beleszarnak a levesbe.
Olvastátok? Egy srác Magyar TT akar szervezni!
üles takaro muanyagot nem tud valaki eladot?rn19eshez?huf?thx
Persze.
jeeeee........te o km el vetted a gepet?
Passz... Őszintén ,én még erről sem hallottam!
Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy később lehet-e garanciát "venni"?
Ugye alapból 2 év jár, volt egy akció, h 50e-ért megveheted a 3. évet is. Ezt én megvettem, tehát a 2008.04- ben vásárolt motoromra 2011.04-ben fog lejárni a gari, de utána van még lehetőség hosszabbítani?
Nekem ez sport motorra egy kicsit sok ,de amúgy nagyon szép lett. Tetszik ez a narancsos metál árnyalat! Ha össze lesz rakva az egész dobj fel majd képet!
engedelmetekkel urak :
http://www.sportmotor.hu/motor...
azt mar a nemetek talaltak fel
Elmebetegek Franciák
Már csak cross gumi kellene rá amikor az erdőbe állatkodik
BIGA.