Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van mit tanulni mi? A többi videójuk sem 100as. Nagyon nagy figurák és az öreg kegyetlenül nyomja supermotoval is, nézzétek meg!
Nem csípem a Franciákat ,de ezek állatok pláne ahogy ugrat a srác az erdőbe!
Uram isten!

mikor a kanyarban ugrat! wáááá

megrándultam a székben :D

sajnálnám az R1-em :(
Egy kis vezetéstechnika R1-gyel!

http://www.youtube.com/watch?v...
Jó zene...
végigolvastam a topicban leírt kis szösszeneteket (ráértem,, és visszaolvastam néhány oldalt..)... mit ne mondjak.. egy élmény volt... De ez a levezetés.. basszus.. Nándi.. le a kalappal... (bár ugye nekem nincs R1-esem.. )

LX
nem haragszom,és elnézést kérek a kekeckedésemért,csak tul sok cinket kaptam egy kérdés miatt.belátom h naiv kérdés volt,de ha ezt halottam,hát gondoltam megkérdezem.abbol nem lehet baj.hát lett.
Mondd, hogy nem haragszol oszt' adj egy pacsit!
Számot meg nyugtatónak küldöm mindenkinek!
http://www.youtube.com/watch?v...
Mert okos vagy és ezt el is hiszed!
én mondtam hogy min be is bizonyitjátok.miért nem vok meglepve?
Szia prof.Zs.!

Akkor magyarázok egy kis elektrotechnikát! Két párhuzamosan kötött ellenállás (fogyasztó) eredő ellenállását egy replusz nevű művelettel számolom ki. (más is aki ért hozzá) Gondolom te is tudod, hogy két párhuzamos terhelés ellenállása mindig kevesebb, mint a kisebbé önmagában. Ez gondolom eddig tudtad követni. Na most, egy 12V 5W-os izzó ellenállása majd' 30 Ohm. Kettő párhuzamosan = 15 Ohm. Egy 30 Ohm-os izzó és egy 100.000 Ohm-os (100 kOhm, ha úgy jobban érthető) LED párhuzamosan kötve kevesebb, mint 30 Ohm ellenállást ad ki, bár a nagyságrendi különbség miatt mondhatjuk, hogy szinte marad a 30 Ohm! Ugye eddig is oké!? Ha kihagyom az áramkörből a kis ellenállású izzót és helyette két darab LED-et kötök párhuzamosan (Kedvedért legyenek azonos ellenállásúak, egységesen 100.000 Ohm. Így fejben is tudsz repluszolni, bár gondolom ez nem okozott nehézséget eddig sem...) akkor láss csodát 50.000 Ohm lesz az eredő ellenállás. Nálunk vidéken az 50.000 bizony a 15-nek (de még a 30-nak is) a több ezerszerese.
Persze, ha nálatok mások a fizika törvényei, akkor én ezt elfogadom. Utoljára egy Einstein nevű bevállalós srác mondta a Newton-i fizikára, hogy alapjaiban hülyeség, le is vezette miért, de akkor is maradtak a szabályok! Szerintem neked is el kellene gondolkodni rajta, hogy intelligenciában, szakértelemben hol állsz a világban, közösségeidben és aszerint vitába szállni másokkal!
Én kezdeném egy kis irodalommal, rendkívül jó hatással van a helyesírásra, ha érted mire gondolok!
Ja én kiírom az igazi nevem az adatlapon, de az itt rendszeresen fórumozókról is tudják/tudjuk, hogy ők kicsodák pl.: Zema= Z.N.
Motoros üdvözlettel! Kétszeri Nándor
U.I.: A Mekinél kb.:5000-en dolgozunk Mo.-n. Szerinted mindenki krumplit süt? Magadat minősíted a gyenge fricskáiddal...
köszi nagyon kedves vagy.már azt hittem h a mekibe.kapom ezért a kérdésért rendesen.pedig csak egy kérdés volt.nem meggyöződés.nem tom akkor mi lett volna.mágjára vettek?pedig olvasok én is itt nagy hülyeségeket mégse vonyitok egy hétig.pedig ....volt aki már ki is számolta hogy menyi teljesitmény adót fog fizetni a MOTORJÁRA!a többiek csak jot vitatkoztak hogy vajon kell e.az ember azt hinné h egy ilyen agysebész közegben ez elö nem fordulhatna.az se volt rosz mikor,...várj had idézzelek.:"Az első és a hátsó indexeket természetesen párhuzamosan kötik, így a kb. 2 Ohmos izzóval párhuzamosított több kOhmos LED nagyságrendileg nem változtat semmit ergo működik. Amint bekötöd mindkettőt, azonnal több ezerszeres ellenállást tettél az index jeladójára." nos ha egy fogyasztó mellé "párhuzamosan" még egyet bekötsz akkor a közös ellenálásuk nem nőni hanem csökkeni fog.de sebaj.vertem én a tamtamot h úúúúúúúúúúr isten ez menyire......?nem.
nade sebaj ezután se fogok.ezt meghagyom nektek.hisz ebben ti vagytok a jók.gondolom mindjárt be is bizonyitjátok,de gondolhatjátok h menyire érdekel.
Amúgy ez a találkozó dolog engem is érdekelne... Úgyhogy időbe kérem a tesztet meg a többi részletet!
Mibe hogy a srác a kulcsal állítja le a motort?
Én voltam olyan stréber és elmentem a tavalyi (rossz idő miatt meg nem tartott) R1 találkozóra is Siófokra. Idén is ott fog enni a rosseb a Mala Gardenbe szombatonként, ha csak ki nem dobnak a benzinszagú ruhám miatt...
Hú bazmeg! Szerintem kérjük meg a srácot, hogy hetente jelentkezzen le itt a fórumon (ír ide újabban úgyis jó pár elmeroggyant). Legalább tudjuk, hogy még él...
Vagy csak én tartom olyan kurva soknak azt a 166.6 lóerőt a hátsó kerekemnél!?
Mivaaaan?
Egy-két napig nem figyelek és mik derülnek ki... Zema nem "halott" a "pájázós" listáról!? Szégyelld magad, nem ezt vártuk tőled!
Egy másik meg feltalálta a "kanyarvadász túragumit"?
Asszem keresek magamnak én is egy olyan fórumot, ahová még az életben nem írtam és beköszönés helyett elkezdek rögtön hülyéket kérdezni! Másnap pedig már oktatni...
Ja még el nem felejtem, te "Zs." lenne a tavasztól egy meló a Hungaroringen! Amolyan adatrögzítő féleség, de jó pénz lesz benne, mert egy még soha nem látott lista elkészítéséhez keresek munkatársat.
Mi lenne, ha ketten szerveznénk egyet és csak pár illetékes hívnánk meg privátban?
Legalább oda tudnám adni azt a vacak "tanktakarót", ha már máshogy nem jön össze...
Köszönöm szépen a válaszokat teljesen kielégitő választ kaptam! ÜDV!
Ekkora láma legyen valaki!
Az ilyen embernek toni romet kell!
Szerintem a "C" válasz a helyes . Jelöljükmeg
poén!

Pass-gomb viilantó "bi xenonnal a jó "

2004-óta EU-szabvány hogy amint jár a motor megy a tompított, a billenő kapcsoló meg a refiéé vagy a Nitro...
Valószinünek tartom ha nem a fénykürt kapcsolója akkor, a katapulté lehet.
Szerintem:-)
Csak akkor jöhetsz ha tudsz válaszolni a 24-es hsz-ban lévő kérdésre...!

http://www.sportmotor.hu/motor...



Már mindenki lehet R1 tulaj...
Én is had menjek.
Légyszi-légyszi.