Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy "a" kihúzva
Kezdem elveszteni a fonalat.

Ha maga a két csavar meg van húzva,attól a gátlónak a mozognia kell.
Fel-le tudod mozgatni és tud mozdulni jobbra-balra.
Ez így a jó,így kell mozognia.
:D .....a csavar mozog es meg sem birom mozditani ki sem es be sem lehet csavarni....asszem levagom az egesszet ...disznke nem tartom ott......vagy valami otlet?
A csavar mozog,vagy maga az egész teló?
Mert ha az egész teló mozog az nem baj,annak mozogni kell,máskép nem is tudna működni.
Zema! Ha gondolod, nekem van egy tankborításom, minimális esztétikai hibával a te színedben. Ingyé.
hali...kezdem ott mielott ize...hat kispalyas vagyok! de hamar tanulok:D es szuksegem lenne egy ket jo indulatu hozzaerto tanacsra:D ...3 napja vettem egy 2003-as R1(miota az eszem tudom az almom ez a motor...)...1.5 eve nem ultem motoron azelott gpz500 es zx 6rr -em volt...(szunet oka ...suli,melo,csalad....).... a lenyeg h mar nem birtam tovabb:D...a srac akitol vettem 45 ev koruli es hat nagy motoros o most vett egy 2009est ...jo dumas haverkodos es adja a bolcset:D ott szurta el nallam hogy... mozog a kormnay teleszkopnak a felfuggesztesi csavaraja mintha nem lenne becsavrva..sozval ra kerdeztem es azt monta az ugy kell legyen! ez igaz? ....... ha van valaki akivel lehetne kapcs.ban msn-en vagy emailen akar tellon... beszleni....jo lenne mert ma nekilattam egyedul lebontani a gepet (kicserelni ezt azt...) es akad 1-2 kerdes...bocs a regenyert...Minden jot sracok! egy kis szivmelengeto vidio:D http://www.youtube.com/watch?v...
az mikori? 2007-es vagy arrafelé? itt van 2007-es, 4xx oldal
kezelésit meg USA Yamaha oldalon elvileg találsz
ezt nem tudom megállapítani, mert ez szalagkorlát alatt volt, így nem volt szempont, fényezve is lett viszont a fényező aki fújta... szobrot kéne neki állítani
Még egy kérdés, kérés!

RN19 szerelési könyve, és az a füzet (felhasználói kézikönyv talűn? kék, kb 40 oldalas) amit adnak a vásárláskor megvan vkinek? Pdf-ben?
ok. holnap felrakom. De nem olyan műanyagos aki rommá gányolja a fényezést, ugye?
Ma lemostam és elraktam a gépet, holnap kitisztítom a légszűrőt, meg csepptöltőre dugom az akksit, oszt idénre helló.
dobj egy fényképet, me dunakeszin vagy egy jó műanyagos. Nemrég csinált nekünk egy Burgmant, király lett ja és olcsón dolgozik
Sziasztok!

A sok egykeró miatt elrepedt a tankborítás, a váznyaknál lévő csavarnál. A perem, amibe a csavar megy bele, kb. 2 centin. Szerintetek mivel lehet megragasztani, megcsinálni?
Vagy hagyjam a faszba?
Van a danger-ben is Y, de majdnem a dob árának a felét nem szándékozok rászánni :S
Most ugyis csak garázsban nézelődés időszaka jön szóval, majd tavasszal kiderül hogy igyis meglesz e a várt (hang) hatás, ha igen akkor fel is hagyok a keresgéléssel.

Köszönöm a tippeket!
A TBR nem gyárt Y kollektort a slip-on-jaihoz.
Ergo,vagy megfogadod Zema tanácsát és csináltatsz hozzá Janóékkal,vagy felhívod Millerrt és Ő hozat Neked(ha jól emlékszem)potom 45.000huf-ért.Arra már nem emlékszem,hogy milyet tud,de Ő tud rendelni hozzá.

Vagy:elkezdesz keresgetni az apróban gyári katalizátort és kiütöd belőle a porcelánt.(Nekem bevált)
De Én a Te helyedben nem sajnálám a katalizátort,....kiütném abból.
Így az Y-ért nem kell fizetned semmit.

Gyújtástérképet nem kell íratni(bár ezt szerintem Ágó meg tudná cáfolni)
ott eleri a 20 celziuszt is,jo esetben

TBR-Y? az nincs
Ja.
Afrikában.
neeem, szerdáig 10 fok fölött lesz
hétfőtől max 10 fok, eső, tél...
asszem holnap nagymosás és pihi...
Először remélem találok valamit használtban, aztán ha nem jön össze, jöhet a craftolás, thx a tippet!
Azt hiszem nem gyárt a TB Y-t, de nem vagyok benne biztos.
Csináltass egyet hozzá Janóéknál!
Sziasztok!

Lenne pár kérdésem :)
Two brothers dobokhoz Y-ont merre hol lehet kapni vagy esetleg használtban tud valaki eladót?
Ha Y-al együtt rakom fel a dobokat az kiván valamilyen utánállitási procedúrát?

Nagyonköszi!
Zema!
Tetszik a január 28.-ai kisregényed!
Nem tudnád ezt kifejteni 600RR-nél is ?
A zegi vagy 600RR topicban pleaseeeeeee
Hali Srácok!
Kérni szeretnék egy kis szívességet.
Szóval, a dolog lényege, hogy az egyetemen járműfenntartás tárgyból van 1 házi, járművet kell választani, leírni a szervizelését stb...Én az új R1ről írok.Ehhez kellene nekem 1 kis segítség.Szóval ha lenne valaki olyan kedves, hogy bescannelné a szervízkönyvét, és elköldené nekem e-mail-ben akkor azt nagyon megköszönném. Ha kérdezni akartok valamit előtte stb, írjatok levelet nyugodtan.
Üdv.: Nándi ( anandi21@freemail.hu )
Széles Utat!
Gambesznak!

1: 3 doors down - kryptonite
2: Fall out Boy - Beat it
3: Metallica - Seek and destroy
4: Blur - Song 2
5: H-Blockx - Rong of fire
6. Marylin Manson - Personal Jesus

Ez volt a track list, nem tudom melyikre gondoltál!
Mikor hogy...