Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5-öt én sem adtam volna érte. Amennyit meg adtam érte annyit ér is.
A MotoGP meg a WSBK azért más világ, mert savanyú a szőlő . Nem neked, nem. A kawasakinak
Nem gyűlölöm az olaszt motorokat. Csak a dupla ár, 1/5 megbízhatóság zavar. A Tied pl. a kedvenc motorjaim közé tartozik. De 5 milliót nem adnék érte. MotoGP, WSBK más világ. A Ducatiba már lassan be sem fér a blokk akkorát raknak bele.
rallyra jársz?
Ha már torino akkor inkább juventus. De hát a focit azt nem szeretem.
és én japó mániás vagyok.no meg kék ezért állt mindkettőből egy de ennek véget vetek már.Impreza a legdrágább kurva.eddig 7 váltó 3 turbó egy átégett dugó-motor kuka-,2 db hibás komjuter egy hátsó diffi számtalan féltengely.fékbetét csere pl 100.000.-elől
legközelebb evo
De hát az Impreza az japán... Mondjuk egyszer volt egy Fiat Unom, na olyan még egyszer nekem sem kéne. Az meg ugye torinói... A tökömbe tudom már, vegyünk Danuviát, az magyar!
Arctalannak nem volt gyerekszobája. De ha volt is akkor 42-en laktak benne. Robi barátomnak pl. a kawája állt 3 hónapot alkatrész probléma miatt. Ami elromolhat az el is romlik. Van olyan haverom akinek a ducijában 42000 volt tavaly. Egy hátsó fogaskerék kivételével annyit költött rá mint te az xj-re. Mindenki szeresse a motorját és becsülje meg a másét is.
Tök igaz, 1etértünk.
Tudom, a figyelmeztetés nem "statisztikapárti", pedig sokkal többet kéne élni vele, főleg ebben a válságosdiban.
én is igy vettem egyik Imprezát a másik után.aztán leszoktam róla.mert még 1 plusz kereset kevés hozzá.még kettő kell.meg egy másik autó amivel jársz amikor a Subaru a szervízben van
Mondjuk mivel yamaha párti vagyok ebben a topicba szoktam néha beírni. A ducati topicot nem is nagyon látogatom, de ha benézek és a japó gépeket fikázzák, nem is kezdek el beírni mert értelmetlen, mindenki azt szereti ami van neki, mert valamilyen körülmények között meggyőződése volt, hogy azt éri meg megvenni, mert jó...erről lebeszélni nem lehet senkit, majd esetleg saját sanyarú tapasztalatok során átvált másra...
olyan is van?
Hát nem ő volt a ludas, hanem az "arctalan"........ Nincs gond a digó verdákkal, szépek csak sok a rossz tapasztalat. És nem a levegőbe beszélt ő sem.......én tudom, hogy a szolgálati xj900-as yamahán a kötelező olajcserén, fékbetét ilyemin kívül egyszer kellett kuplungbovdent cserélni mert elszakadt a 72.000 km alatt ami bele lett rakva mindenféle körülmény között......szóval csak nem olyan rossz ez a yamaha.....persze ez csak az én tapasztalatom....... Az MV gyönyörű az 1098 ducati gyönyörű ha lenne rá pénzem kellene, de ettől még a megtörtént dolgok nem lesznek nem megtörténtek.
Még érdemesebb a figyelmeztetést választani, mert "olcsóbb" a bírságnál...khmmm. tudod, arányosság elve vagy vmi ilyesmi
Nem volt ez "Gec" inkább vicces...
Szerintem meg a kawa a legjobb moci! Az összes teszten aláz minden egyébb motort ami csak létezik. Motogp vagy a sbk-ról nem is beszélve. Össze-vissza ver mindent. Nálad nagyobb olasz gyülölőt még nem láttam Tibi. Megőrülnél ha csak egy alkalmat is ki kellene hagynod, hogy leszólhasd őket.
Ez igen! Az egyik legszebb sportgép!
Ami ezt az olasz kontra japán vitát illeti meg szerintem tök fölösleges belemenni, mert egyik fél sem lesz meggyőzhető. Annyi kiegészítést fűznék csak a dologhoz a tisztán látás kedvéért, hogy a mai olasz nagygépek már elég műszakilag és "technikailag", abszolút minimális hibával ill. meghibásodással, mint amit az "olasz motor szar motor" sztereotíp" duma döntő többségben alaptalanul ragaszt rá, mert ez van a köztudatban. Azt gondolom arányaiban nézve egy olasz gép műszaki vagy egyéb tartalma miatti meghibásodás okán nem kerül pácba többször, mint japán társai. Na de az mondtam, hogy nem akarok bele menni ebbe, erre tessék... Mind1, én legalább autentikusan látom ezt a témát, mert jelenleg mindkét fajtából van egy a garázsban és tudok összehasonlítást tenni. Pl: szervíz ktsg. is ua, alkatrész árak ua. - mondjuk utóbbinál tudni kell a forrást, mert a magyar importőrök vérlehúzók, de stb.stb.stb., és tényleg ennyi.

Más!
Chriss, már nem tudom szó nélkül hagyni, ne haragudj, de ecsém te egyszer sírni fogsz az biztos, mert már nem az első képeden látom, hogy hova teszed a bukód... Gondolom még nem esett le, de ami késik nem múlik, nekem ezen képeidet nézni is rossz mert azt látom, hogy a köv. pillanatban reccs. Én szóltam!
Ja, meg gumid is cserés lesz (hátsó), mert a vmelyik képeden alig látni a közepén mintát, vagy próbáld meg a szélét is használni, mert ott mintha többet látnék

Gec megjegyzéseim lehet h azért vannak mert ma meló volt azt nem tudtam csapatni, remélem azért legalább egy kicsit hideg volt rátok! Vki volt Mátra környékén? Voltak sokan? Vigyázni emberek, már most több moccot törtek, hideg még az aszfalt, no tapadás, meg a autósoknak is szokni kell megint a kétkerekű népet (mondjuk ezzel elvannak októberig), szóval ésszel! Üdv
Nem hiszem el, hogy kishazánk élelmes elektromérnökei között nincs olyan, aki bizniszt látna Duki elektronika javításban. Ez sem lehet komplikáltabb egy autó injektor vezérlőjénél, azokat meg tonnaszám javítgatják itthon, opelhez nekem is volt több forrásom is.
108.000 körül lehet, de szerintem akkor inkább elnézegeti mérföldben, max. megjegyzi mennyi 50 km/h mérföldben, ha be akarja tartanni a sebességhatárt lak.ter. belül.
Neked van igazad. 120 000Ft sincs bontóban.
Ok. Nyertél, hiszek neked
Hát ez hozzá állás kérdése. Elvileg nincs rajta. Az eljárás az, hogy megteszed a feljelentést, és eljárás során mondjuk nem kap semmit, mert elhiszi a szabs.előadó, hogy csak leesett. De a rendszerbe bekerül és sokadszorra már nem hiszi el, hogy leesett..........szerintem. De ha az okosságot nézzük, ha valakinek leeseik a rendszám az menet közben fog megtörténni, nem fogod észrevenni, nem fogod megtalálni. Ha esetleg csoporttal vagy akkor talán, de akkor sem lesz fitti állapotú, hanem igencsak elgyötört, mert az aszfaltba csapódás megrongálja, én már hagytam el a ringen, tudom, hogy néz ki, ekkor én is a táskában vittem haza. Ha megdugtak volna érte akkor így jártam. elméletileg fel kellett volna szerkesztenem oda valahogy....Érdemes a bírságot választani ilyen esetben, mert az nem kerül a rendszerbe.....
Minden bizonnyal. 360 euró a racsidepónál.
nyugodj meg!nincs semmi baj!