Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Ha dobsz egy mail cimet elküldöm a 04-05 szerviz manualt pdf ben . minden benne van meghúzási nyomatékoktól a csereszinteken át a szerelési utmutatóig.
Kösz az infókat, akkor töltök rá még egy kicsit, hogy meglegyen rendesen a szint.Természetesen szűrővel együtt cseréltem.Én is úgy gondolom, hogy jó választottam, ez tudatos volt.Legyen már jó idő mennék már vele.
Csehszlovák álldokumentumfilm , még a szociból!
Üdv a körünkben, jól választottál!
Olajszűrőt is cseréltél?
Szűrő nélkül 2.9l , szűrővel 3.1l kell!
Akkor már tudod hol az olajfaló?
a 07es evjaratba olajszürös cserenel 3.7 liter olaj kell bele.a 99esem az is 3.2-3.5L kellett bele.
ha hidehen min es max közt van az ugy jo
nem merted mennyi jött ki?
Komolyra fordítva a szót,tölts rá egy kicsit "oszt sanyi"
Kezdj el aggódni!Láttad anno a filmet az olajfalóról!?
Valószínű beköltözött hozzátok a garázsba.
Erről az oldalról régebbi R1 service manual-k letölthetőek pdf-ben
Az oldal angol nyelvü.. illetve ahogy láttam más Yamaha modellekhez is vannak adatok..
sziasztok!
Lenne egy kérdésem, szerda óta én is R1 tulaj vagyok, 2005évjárat a motor jó egy éve állt nem használták, természetesen olajcserével kezdtem tegnap, nem kaptam hozzá semmilyen szerviz leírást ezért 3 liter olajat öntöttem bele mert a blokon azt olvastam, hogy 2900ccm kell bele.Egy alapos járatás után bakon felkapcsoltam minden sebességbe, hogy az olaj mindenhová eljusson és elraktam a motort. Mikor betöltöttem a 3l-t oilt max színtan volt az olaj, ma délben mikor ránéztem a min és a max között fél úton lehetett. A kérdésem, hogy normális ez? Töltsek még rá?Lehet, hogy teljes leeresztésnél többet kell beletölteni mint 3 l? Vagy kezdjek el aggódni, hogy hová lett az olaj? Válaszaitokra előre is köszönöm .
Ha van valakinek szerviz leírása, vagy tudja hogy honnan tölthetek le azt szívesen venném!
Sziasztok!
Bal ezüst oldalidomot és szintén bal szürke légbeömlőt ramair-t keresek! (2004 5vy) Ha valakinek esetleg.... akkor az légyszi dobjon egy mail-t a yzf-r1(kukac)t-online.hu-ra.
Köszi
Pénz az maradna,de annak a +40kilónak nem örűlne
Maradna egy halom pénzed
Akit érdekel, egy "szösszenet" az új R1ről:

http://www.tesztmotor.hu/teszt/motorok-uj-/el
oteszt-yamaha-yzf-r1-2009.html
Húúú, kozmax, de jó hogy szóltál!
Eladom az R1-et és veszek egy 10-15 éves vfr-et.

Yamaha le van maradva
A VFR-ek már 20 éve ilyenek
itt egy 95-ös
+regadó és forgalomba helyezés
16,000 EUR.
HUF/EUR=300/1
4,800,000 HUF
Köszi, mégse.
aki nemetül tud elönyben van,videoval
http://www.1000ps.at/testberic...
Ízlések és pofonok.
Ez már nekem nem az a tipikus gyögyörű sor 4 feeling. Ez V2 vagy V4 hang. Legalábbis közelebb áll hozzá. Nekem nem tetszik a hangja. De ettől szép az élet...
Ezért a hangért már megvenném ha nem lennék R1 fan akkor is
http://www.youtube.com/watch?v...

na elöbb kellett volna körbenézek mint hogy írok..
bár nem hosszu és nem is jó minőségű)
Ennek mekkora atombrutál hangja lehet
Helló Zema!

Van mááár valami híred?