Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mann Norbert
06húsz5465644
Budaörs.
Lelkiismeretes rendes, normális áron dolgozó srác.
Hivatkozz rám!
Hi!
Tud vki (motor)gumist pesten? Normálisat. Normális árakon, normális (centírozó) gépekkel, aki ki és vissza is szereli a kereket és nem fogja feszítővassal a felni peremét összebaszni.
Gondolom az ára miatt kedvezőbb ha mindenkinek ezt kell megvenni. meg egyenlőbbek az esélyek mert ha valakinek sok a manija eggyértelmű hogy megveszi a legcsúcsabb pályagumit és ezzel előnyben van egy kissebpénzű de ugyanolyan lelkes pályázóval szemben aki csak egy olcsóbb és esetleg nem olyan jó gumit tud venni.
Yamaha R1 04-06 évjárathoz eladó: Termignoni kipufogó bilincsekkel, Valtemoto rendszámtáblatartó, Extreme Tech2 kormánygátló, majdnem új fékbetétek, intergált hátsó lámpa.
Bizony! Ha kecskére van bízva a káposzta, akkor fent áll a veszélye!
Hátra kötjük a kezét, és majd mi itatjuk! Mi majd tudjuk, hogy mennyire lesz szüksége!
Azt gondoltuk,hogy Te már megvetted azt a TÖMÉNYtelen mennyiségű "agancsossört"!
Csak addig nehogy elfogyjon!
Kikötözzük vhova egy üveg sörrel?
Jaj nem szabad! Ha nem ihat velünk akkor bosszúból majd a vérünkből akar majd inni!
Szerintem ne kockáztassuk meg, inkább adjunk neki is, csak majd szemmel tartjuk!
Majd beállítjuk a rendőrök közé szolgálatba!
Nincs mit! Neked is!
Ugye mondtam hogy ügyes, és megjavítja a trugóstagot!
szerencsére minden jó :) nincs beszáradva hála apu precízitásának tehát akkor no para
kösz szépen Bandee további szép estét!

(Ja tényleg szólt a Katona G. azt mondta hogy szombatra vagy holnapra kész a hátsótelóm )
Jó estét uraim.Van pár eladó kesztyűm,a ruha,csizma,buko forumban megnézhezitek.(ha érdekel persze )
Ha megsértődik, akkor nem a motorjára húzzuk a zsákot, hanem rá! Ott aztán duzzoghat!

Már alig várom!
Hú! Te nem hagyod a véletlenre!
Holnap megyek én is vásárolni, nehogy aztán kapkodni kelljen!
Csak aztán Pohipapa nehogy eligya előlünk!
Vele nem szabad viccelődni!
Hát... Én a 3 napra MÁR megvettem az itókát, ne mindig az utolsó pillanatban kelljen. Azt, hogy mit és mennyit, inkább ide nem írom le, mert drága Pohipapánk szeme ketté állna...
Ha feliszunk? Dehogynem! Csak most Chriss79-ét!
Mi lesz a poharunkba Újszilváson ami nem fog sokáig lötyögni benne?
És ugye nem aggatjátok teli mások motorját mindenféle vacakkal?
Chriss(79) bazzeg.... Ennyi szabadidőd van?
Ha az edző sem száradt még be, akkor teljesen jó, az 1 olcsó és jó festék volt, kár, hogy nem gyártják már.
Fontos, hogy 600-as vízpapírral csiszolj alá, különben lehullik róla!
Szerintem sem rossz gumi bár azért nem fogom kipróbálni, de méé kell kötelezővé tenni?
Valki(k) puhább keverékeket kaptak a pirellitől, vagy a dunloptól pfff...
Jól időzítettél!
Közvetlen utánad jelentkezett be örülni!
Szívesen Chriss79 barátom!
Elég fekete lett?
Őszintén! Mi villant a fejedbe mikor kezedbe vetted a csomagot?
A "törékeny" pohárba rajzoltam piát is, amit fizetsz majd valamelyik motorostalálkozón, mondjuk az újszilvásin. De nem úgy mint tavaly, hogy csak átgurulunk, hanem sátor + minden!