Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogy baj!

Tudtam,hogy számíthatok Rád,tudtam,hogy részletes leszel és hogy a legaprólékosabban fogod leírni a témát.
Ezt tisztelem benned nagyon!

És köszönöm a választ

Még végigolvasni is gyötrelmes volt a szememnek

Ezért hiányoltalak a nyáron,....a tanácsaid miatt és szerintem ez sokmindenkinek hasznos lehet!

Köszönöm

És továbbra is számítok Rád és a többiekre is!

Több szem többet lát
Pillanatnyilag nincs értékelhető nyersanyagom a videóim között van egy két okosság. De ha kipattan az idő beindul a kamera kommandó a Hringen.
Na jó estét
Nem zavar, ha mille-nek szólítanak.
Viking1-nek üzenem, hogy már gyűjtöm a termeszhangyákat, és tuszkolom a kesztyűkbe amiket fel fog próbálni jövő héten nálam a boltban .
Chriss! Tudom, hogy csak jót akartál. Nyugi. Ne kapd fel a vizet , ne csak azt nézd hogy mit reagálnak, és milyen hangnemben, hanem azt is hogy ki reagálja! Sokszor beszédesebb mint maga a reakció
videó,sorry,egy "e" kimaradt
Vidó készül?Mert már rágom a körmöm miatta!
Egy olyan,mint Tutis-é,a te kommenteddel..
Baluu, tudok!

nzemanko kukac yahoo pont com
Má' az is baj h "televágom a topicot egyhuzamban"...?
Szerintem nemrossz gumi a conti én mentem race attack comp med-softtal és semmivel nem rosszabb a többinél.
Gyanítom azért mert a Continental szponzorálná a(z ingyenes) pályahasználatot-versenyeket.
Nyugiiii,van humorérzékem

És ez tényleg így van?Én nem tudom azt megcsinálni mint Zema,hogy beül a gép elé és televágja a tupicot,...egyhuzamban.

Én erre képtelen vagyok és nincs hozzá türelmem
Egyébként meg zárjuk le ezt a Gergő témát,mert nem érdekel.

Tiszteletem
..egyébként "vitát" csak te kreáltál, mert ketten írtak neked tök normál hangnemben, te pedig 5 hozzászólásban oktattál pattogva.. ..emiatt tényleg ne kapj agyérgörcsöt, lécci!
na bye..
igen, világos voltál, köszönöm a kioktatást.. ..teljesen világos, hogy 0 humorérzékkel rendelkezel, de legalábbis a látásod ignorálja a smiley-kat.. tudod: HANGULATjelek..

..és nagyon menő vagy, hogy személyesen ismered Gergőt ..azt ugyan nem értem, hogy miért vagy fogadatlan prókátor, hiszen senki sem támadta, de biztos a személyes ismeretség miatt..
Nyugi,ne kapd fel a cukrot!Szerintem,vagyis szerintünk MilleRR elég nagy fiú,ha neki nem tetszik,akkor majd Ő kinyilvánítja nem tetszését,nem kellene Neked ilyenekkel foglalkoznod!
No mindegy,maradok tisztelettel:B
Zema, tudnál adni egy e-mail vagy egy msn címet?
Ja,mégegy dolog!

Az Én írásomra krisz így reagált:

"Hát én mindenkit becézek itt,de legyen druszám.....
Amúgy kösszi a linket."

Nem támadott visszafelé,...Ő nem tette(bár Én sem támadólag írtam)


Erre mindenki más leosztja az észt

Persze függetlenül minden tiszteletem a Tiétek
Persze van aki ezt nyilvános nyalizásnak véli(Zseby)
Én inkább emberségnek nevezném

Azt viszont már nagyon utálom,hogy írtam Valakinek valamit,(ebben az esetben:(krisz)
Külön Neki!

Persze amit írtam azt NEM kötöszködésből írtam és ezt meg is jegyeztem a végén!

Erre"jön"1-2-3 emberke és belemagyaráznak a dolgokba ÉS ebből van a"vita"

Függetlenül ettől,meg Nekem mindenki haver akivel valamilyen formában AKÁR már 5 mondatot tudok beszélgetni,fórumon vagy egyébként.


Én ilyen vagyok
"nagyon jó havernak tarom,függetlenül attól,hogy nagyon ritkán futunk össze és akkor is alkatrészek miatt. "

Én ezt írtam,azt hogy Ő mit reagál a dolgokra azt már Ő tudja.

Mindenesetre bármikor bármiért keresem,mindig felvilágosított

És Én már ebből kifolyólag havernak tartom,mert bárkiek bármi baja van"okosítjuk"egymást olyan dolgokban amit esetleg még a másik nem tud.

És Én erre már azt mondom:haver

Függetlenül attól,hogy a másik félnek mi a vélaménye.
Csak várj, amíg meglátja és reagál...
És igen,ne írja senki a nevem után a 79-et,mert utálom.

Csak annó így engedett a fórum reggelni
Azt mondod, ismered MilleR-t és jó havernak tartod?
Ezexerint mégsem ismered...
Mi bajod van?
Ismerjük egymást személyesen?
Vagy MilleRR-t ismered személyesen?

A végére leírtam,hogy nem kötözködésből írtam,egyébként minden tiszteletem a srácé.
Ugyanúgy ahogy eddig a Tiéd is volt.

És Én viszont ezt nem tartom nyalizásnak.
És csak,hogy tisztában légy vele Én személyesen ismerem Gergőt,nagyon jó havernak tarom,függetlenül attól,hogy nagyon ritkán futunk össze és akkor is alkatrészek miatt.

Egyvalamit ne felejts el SOHA Velem kapcsolatban:

Én mindenkit"szeretek"és tisztelek ebben a topicban Britton-tól kezdve,...mindenkit!

Zemáról meg már ne is beszéljünk

De Én viszont ezt nem tartom nyalizásnak.

Remélem világos voltam!
semmi degradáló nem volt benne.. basszus, Chriss, ne nyalj már ilyen nyilvánosan..
Hát én mindenkit becézek itt,de legyen druszám.....
Amúgy kösszi a linket.
Miért lenne egygumis rendszer
Continental? Miért nem inkább mitas?
Tényleg nem értem mi értelme lenne