Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hú! Ezek is vannak? Kell! Majd meg beszéljük!
Sokat szoktam szerelgetni, és ezekre sűrűn van szükség!
Én is mindig rá akartam kenni (Zsebyre), de mindig elhúzta a fejét...
Jaja, megvan.
a két gyári dob, egy Akra Y, meg sok apróság (fék, kuplung kar, gyári bukógomba, Goodridge hátsó fém fékcső, gyári fékcsövek, hátsó ülés, üléstakaró (intercolor sárga) stb...) van rn12-höz.
Csörögj ha erre jársz és aktuális még.
Már megint rám akarod kenni!
Zema!
Kell ám még az, ami a polcodon porosodik, csak amikor Bp. volt dolgom nem tudtalak elérni!
Megvan még?
..hát igen, elég genya viselkedés a részedről..
Mindjárt előkerül, és majd puffog, hogy ismét a háta mögött beszéljük ki!
..szerintem Chriss..
Akkor az egyik nagyon fog sikítani, de nem a Spidi!
nem.
Chriss bele akar bújni. perverz egy teremtés lehet...
..szóval a lényeg, hogy magára húzhassa..
smiley-t csak a melegek használnak. Én most csak azért használtam, mert láttam a szívek szállodáját, meg a lassie hazatért reggel.
..ennyire van igényed, vaze, most mit csináljak?
Nah, mind1.
Térjünk vissza az eredeti problémához, vagyis hogy szerezzünk végre Chrissnek egy csajt...vagyis...öööö...izé...ruhát. RUHÁT!
tudom, hogy nem úgy szántad, nem is vettem komolyra, de írásban nehéz hangsúlyozni.. ..különben is: van benne smiley, vagy mi a pitypang..
1. ha kussolnék, nem élveznéd annyira a buzerálást, te s€gg..
2. kár lett volna, ha benned marad..
3. tőlem kérdezed? ..te buzerálsz.. bár nálad az alapállapot , meg velem még nem is iszogattál.. lehet, hogy addig jó nekem.. vagy neked..
A kotnyelességet nem a mostani hozzászólásodra értettem, hanem máskor mikor jössz beszólsz és eltűnsz! Mi meg jót mosolygunk, így !
Nagyon komolyra vetted a hangsúlyt, hidd el nem bántó szándékkal mondtam! Ha pedig úgy ment át akkor 1000 Bocsi!
Igen.
Istenien sakkozol és nézel bután...
1. buzerálhatnékom van, úgyhogy kuss...!
2. amit írtam az nem cáfolja meg a te mondásodat. Csak úgy írtam, mert megszállt az ihlet.
3. Túl sok rum volt a bejgliben vagy mi a pöcs?
..azt én tudom, hogy miben vagyok jó, ne aggódj.. ..ezé' szeretsz..
..és ki beszélt most minőségről? ..ki mondta, hogy gagyit kell venni, mer' az olcsóbb? ..hol írtam az ellenkezőjét annak, amit te írtál? ..pont azt írtam, hogy ugyanahhoz a minőséghez is hozzá lehet jutni elfogadhatóbb áron.. vagy szerinted a Dainese nincs a legjobbak között? ..ha buzerálhatnékod van, azt mondd..
Az vagy és KÉSZ. Ami jó az jó, nem kell szerénykedned.
nem azt írtam, hogy ÉN vagyok vicces..
..nem is lehetnék az, te is megírtad már párszor..
a doboza vadonatúj, vagy a PC?
Nekem az a véleményem, h mindenből a legjobbat kell venni, oszt kész. Ha csattanás van, akkor legyen rajtam a legjobb bukó, meg cucc hátha nem kell utána egész életemben szívószállal ennem a steaket.