Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2007/08 yamahaha r1 power commander;58.000ft vadonatÚj dobozÁban
Igen!
ezt én is megerősíthetem! Zseby nem idióta és infantilis, hanem egyszerűen csak vicces!
Apu és anyu és megmondta neki... Kislányom te ooooolyan vicces vagy!
Végre vki tudja mi a jó...!
Pohika!
Nézd csak mit hozott a Jézuska!
én is szeretlek
..és kabbe
tévedsz.. ..egyáltalán nem vagyok anyagias, de az nem azt jelenti, hogy ÉSZ NÉLKÜL vásárolok össze-vissza.. ha megtehetném, akkor se tenném! ..szerencsére egészséges értékrendet neveltek belém..
..nekem csak jó tapasztalataim vannak a külföldi kereskedőkkel.. tudom, hogy ők is megkeresik rajtam a maguk hasznát, de nekik szívesen adom.. azért, mert emberszámba vesznek, kedvesek, barátságosak, és még én is jobban járok velük! ..hát ez a nem mindegy..
..a kotnyelességről meg annyit, hogy ha a segítség annak minősül, akkor lehet annak nevezni.. lesz@rom.. ..nem szoktam olyan dolgokban okoskodni, amihez nem értek.. és sosem fejtem ki az álláspontomat valamiről, ha nem tudom érvekkel alátámasztani, amit mondok..
..egyébként az, hogy sok mindenben gyerekes vagyok, az nem azért van, mert én naív vagy éretlen lennék.. hanem azért, mert úgy viccesebb.. ennyi..

Jézuska nem hozott semmit, de családtól, barátoktól kaptam sok hasznosat, meg lakáskiegészítőt szépet, amire már nagyon vágytam..
csak ámulok milyen bölcs vagy...
aztaaaaaaaaaa...
Hm!
Zseby Baby = Materilal Girl (ez+)

De bezzeg, a szavakkal nem spórol! Meg 1 kicsit kotnyeles, de a jó szándék vezérli ! (Ez is + mért a szívén viseli a sorsunkat!)

Kicsi leány! Mit hozott a Jézuska?
Ha kell navi akkor adok, ha erre jössz, persze csak ha visszafelé behozod . Egyszerű Mio c250-es de tudja amit tudnia kell.
jobb helyeken alapból 10% kedvezménnyel indul az ember, anélkül, hogy kettőt kérdezne, a Karasna meg úgy drága, ahogy van... ha tele lennék lével, akkor sem hagynék ott nekik egy fillért sem, az fix..

Chriss, ha egy kicsi időt rászánsz az utánajárásra, akkor lényegesen olcsóbban tudsz ruhát szerezni külföldről.. lehet mondani, hogy macerás, meg nyilván több időt vesz igénybe, mint besétálni egy boltba és otthagyni az elfogadható ár dupláját, de talán nem mindegy a különbség.. legalábbis nekem nem volt mindegy..
..100 alatt meglett az a Dainese ruha, amit kinéztem, és itthon már nem is volt, a Shark bukómhoz (idei modell) kb. 30 ronggyal olcsóbban hozzájutottam az itteni árhoz képest.. (azt már nem is mondom, hogy a silver plexi a magyar ár feléért lett meg)
..én is besétálhattam volna a Foktba a bukóért, de azt a 30 rongyot inkább magamnak ajándékoztam, mint nekik.. ..ha összeszámolgatod, akkor nem kicsi a differencia, igaz? ..erről van szó..
Szia!
Aláöltözőnek ez is megteszi Quechua , kipróbáltam, a bőr alatt nagyon jól tartja a hőt, jóval olcsóbb (a motorosokat mindenhol le akarják rabolni)! Lehet venni "cica" nadrágot is ebből, és 5500Ft.-ból megvan a polár szerkó!

Ajánlom mindenkinek, tényleg jól működik! A haver szarrá fagyott, én meg röhögtem rajta, hogy miért remeg a szája!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Ha két kilót viszel, szerintem nézz be a karasnába is! Alapból 10%-ot ott is lehet alkudni!
Telerakja az ülésidomot pénzel, az majd mindent megold!
Ez így van, ezért vegyél ilyet is, olyat is. Ha van 200 pénzed, tegyél még hozzá egy keveset és vedd meg egy kétrészes ruhának a kabátját az egyrészes mellé - gondolom most az is van akcióban. a nadrágot meg megveszed később. Tényleg kurva jó egy egyrészes ruha (főleg a JP3H), de nagy szenvedés ha csak elindusz vhova motorozni. Táskát a púp miatt nem tudsz felvenni, ha fel is tudod eröltetni, akkor a púp miatt alákap a szél, zseb nincs benne sehol, ergo semmilyen cuccot nem tudsz vinni (a semmilyet szó szerint értsd), csak ami befér a farokidomba, ami ugye nem sok... Tanktáskával ugye meg a melegek közlekednek, szóval gondold meg. A mountexben lehet venni túrázáshoz tárcákat, ott van olyan ami keresztben pont befér a 12-es farokidoma alá és a papírok a pénz, a kulcs, meg a teló elfér benne. 9,000 HUF volt, az nem rossz cucc.
Aláöltöző van náluk is - Rukka márkájú - , meg van a Motoroázisban is Bikers márkájú. Nekem a motoroázisos Bikers van, de pályázáshoz egyrészes aláöltözőt használok (Dainese - Karasna, asszem 25 pénz volt) az olyan mintha nem lenne rajtam semmi, de baromi jó. a Bikers kétrészes, olyan mint egy boxer, meg egy izompoló, abban nyáron szoktam nyomulni. Ha meg hüvi van akkor Helly Hansen síelésre tervezett aláöltözőt használok. Kétrészes hosszú alsó, és hosszú felső. Ezek mindegyike úgy van megcsinálva, h nem engedi ki és semlegesíti a nedvességet, ergo nem fázol meg és baromi kényelmessé teszi a bőrruhát. Kesztyű alá szintén vettem egy thermo "alsókesztyűt" ez 10ezer volt, Motorline-os, Spidi.
Szerintem is jobban jársz ha valamilyen semleges szinűruhát választasz! Ki tudja jővőre 2009 R1 sárgában, aztán ,hogy fogsz kinézni kék ruhában?!
Azért ez-az RN-12 odabasz.

Szerintem
Értem,csak arra találni kell embert is
jövö het az nekem meg nem jo.7iketöl melozom aznap mar tudom neked postazni ha ugy van.
amugy 1ezer-ert a yamaha diler is ,1profi 160ezres töltöre is fel tudja tenni,legalabbis a soproni azt mondta
24ora töltes es teljes allapotfelmeres
en ezeket varom
DIE R-DAYS ANGEBOTE ...viele Leistungen um wenig Geld!
4 TERMINE 2009
• Montag, 18. Mai 2009 - Pannoniaring/Ungarn
• Montag, 06. Juli 2009 - Pannoniaring/Ungarn
• Montag, 17. August 2009 - Pannoniaring/Ungarn
• Montag, 07. September 2009 - Pannoniaring/Ungarn

PREISE
• Vorverkauf 90,- EUR (bis 14 Tage vor der Veranstaltung)
• Tageskasse 120,- EUR
area!

A töltő nincs elfelejtve!

Sőt,valószínű,hogy a jövőhéten fogok szólni,hogy:küld
Sarokba szorítasz megint.

Nyilván minden pályanapon nem leszek ott,sőt jó lessz,ha 3-4-re ki tudok menni.

Mindegy 31-én feszáguldok és addig majd megállmodom,hogy mi legyen.

Mindkettőnek megvan az előnye is és a hátránya is.
itt van
tudom megint louis.de:)))
http://www.louis.de/_2035feadb...
Ja-ja Én sem találtam.

De azért megkérdezem,....hátha mégis lessz Nekik.