Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog(abb) karácsonyt a népemnek!
Hát ennél nagyobb igazságot még Mátyás királytól sem hallottunk!
Kellemes Ünnepeket és Boldog Karácsonyt Kívánok Minden Kedves Barátomnak!

Egy élmény Veletek"dolgozni"

Na-na!
Azért egyik napról a másikra nem megy.
Mozgósítani kell a bankszámlámat

De szerintem olyan 50-es körüli,legalábbis haverom 50-es Spyke-je jó rám.

Két ünnep közt hívom őket.
És ha veszem,Őt veszem
Karácsony van,jó kajával megtömve a hasam.Kimegyek a garázsba megnézem a vasam!Nézegetem......... elmennék egy körre,bánatomban gyorsan ráverek egy sörre!Kurvára várom már a nyarat,kínomban zabálok még egy kis halat.És ezt addig-addig csinálom míg az egészet sugárban kihányom!.... Azt mondom én NEKED kedves barátom MOTOROZÁS nélkül SZART sem ér a KARÁCSONY! Boldog karit nektek fórumlakók!
Kellemes karácsonyt mindenkinek!
Jaja még amit fontosnak tartok 4db-os bukógomba szett.+deknivédő oszt goooooooo
Mondá az Úr
R1-esek, Boldog hanukát, hálaadást, meg július 4.-ét mindenkinek!

Chriss,
ne költs ennyi kacatra! Három dologra költsd a pénzed: (miután vettél egy jó ruhát) csak pályabelépőkre, jó gumikra, meg benzinre.
Minden más letörik róla a faszba - nekem is szar felismerés volt, megtanultam a saját káromon...
urak
kellemes ünnepeket
Fogalmam nincs. De ha kell a cipő akkor leveszem a vateráról. És kell a címed is, mert az alapján tudom elpostázni, nameg kideríteni mennyi lesz a postaköltség. Ha átutalod a pénzt úgy olcsóbb a posta, ha nem akkor utánvéttel elég drága valami 2000 Ft.
Mennyi a posta? Nagyon szegény vok most sajna!
16+posta és viheted, annyiba van nekem. Így annyit nyerek, hogy a posta kétfelé ment a cipőkön.
14-et adok érte, ha úgy jó!
Odabasz....vedd meg Még színben is megy a vasadhoz
17990-ért raktam fel a vaterára. 20-ért is csak csúnya gagyi NIKE-okat láttam a Nagyfaluban és környékén, épp ezért rendeltem kintről. Mennyit érne meg neked....
Holnap még13-ig nyitva vannak! Milyen méretű kel neked?
Felhívom őket,hogy van-e a méretemben.
Felmegyek Pestre és majd ott elválik,hogy mi is lessz pontosan.
Hát ahoz képest, hogy variteket akartál, jó nagyot léptél előre! És még igy is marad 50 rugód!
Most egy picit belebonyolódtam és ezt is találtam


(így akartam)
De találtam azt is.
Csak most egy picit találtam ezt és tetszik.
Bár drágább is
Olcsóbbat nem találtál?