Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pohi!
Ő mennyiből érne haza?HUF-ben
Már megint olyasmin töröm az agyam amin még nem kellene


Arai RX-7 RR5 Hayden
Mit csináltál már megint
nya erre nem mondok semmit...
Persze-pesze,szert teszek Én is ilyen kis modellre,ha látok valahol.

Hát nekem eléggé bejön ez a világ, meg hát gond sem lenne, de még a motort sem tudom jelenleg hol tárolni...
Sajna gixi még kint áll a garázsban, pedig most igen csak jól jönne az a pénz, mert hát tervek vannak bőven...
Mennék én, de januárra kell halasztanom, ugyanis szeretem ilyenkor kiköltekezni magam... Viszont összeírogattam pár cuccot, ami feltétlenül kelleni fog. Úgyhogy az új évet nálatok fogom kezdeni
ezektöl nem lessz viszont bajod.
Beindítottam ma Uzsgyit.
Volt is minden bajom.
Nem baj,most itthon leszek két hétig,....csak egy picit legyen"jó"idő.
Üdv mindenkinek!

Jobb oldali oldalidom kellene a gépemre (fehér) és alsó idom is (fekete) ...
Aha ja ezt már monda nekem egy szerelő srác is!Régebben jött elő ez a hang ,és akkor hallgatta.Akkor mondta ezt!Azóta semmi válltozás kb 10000km ment bele Azért nem lett hozzápiszkálva mert azt mondta semmi gond.Csak mostmár esedékes volt a szelephézag de semmi,A láncnak kb 3-4 mm játéka van a vez .tengelyek között! ............naaaa?
Tudok egy jó programot!
Gyere vásárolni ma meg holnap hozzánk
Egyszer CBR600F4i -vel jártam így az is becsörrent egy picit, azt hiszem az is épp 4000 körül!
Szét szedtem a spanolót, és rácsavartam párat a spirál rugóra ami a menetorsót készteti forgásra, hogy kitolja a láncfeszítő rudacskát. Ezáltal erőszakosabban nyomta kifelé a rudiját és előbb be kattan az új pozícióba.
Ha jól emlékezem az R1-é is így működik, mindjárt megnézem!
A hézaghoz szerintem is felesleges nyúlni!
V.színű a lánc viccel veled! Ezek a vezérműláncok szoktak úgy huncutkodni, hogy lassan nyúlik a használattól, de még nem nyúlt akkorát, hogy a spanoló a következő recébe ugorjon, így egy picit laza és bizonyos fordulaton berezeg. Ez mostanában jött elő?
Én erre gondoltam! De mások véleményét is kérdezd ki, hogy biztosabb legyen!
Húha Ervin, ez kicsit depisen hangzott!
Ne búslakodj, hát itt vagyunk mi !
A haver 2000-ben költözött fel, és még mindig nincs túl sok barátja, pedig elég nyitott és végkedélyű. Más világ az!
Elment már a pálya Gixxer ?
Köszi! Mikor hidegen ráindítok illetve menet közden 4000-töl picit! Most meg indulok megnézem e vez.láncot! A hézaghoz meg nem igen nyúlok ,................................................
...de akkor ha minden jó mi zörög?
Csövi! Hát hogyismondjam... Ha itt vagyok, nem találom a helyem, ha ott vagyok, akkor se... Jobban érzem magam pesten, csak ugye nincs túl sok ismerősöm még ott, így programot sem tudok szervezni...
Hali!
Hogy vagy, pestinek jobb lenni vagy ceglédinek?
Ha így hagyod, nem lesz semmi baja, de célszerű közép értékre állítani mindet....
Első a munka, majd jöhet a hobbi! Van még egy pár, amit össze kell rakni előtte.
Szia Mindenkinek!
Jaj,ugyan már ! Én is csak kapiskálom a témát, vannak akik sokkal jobban értenek hozzá!
A tiéd értéken belül van akkor jónak kell lennie. Folyamatosan hallod, vagy csak bizonyos fordulatszámon kotyog? A vezérműláncot nézted?
ugy legyen az integetessel

festes bandee sosem keszül el?
Tiszteletem! Azt írja a service manual:kipuff szelephézag 0,21-0,30 namost nálam 0,22-0,26 ig változnak a hézagok! De azért szedtem szét mintha hallottam volna kis hangot!Tehát a gyár álltal megadott értéknél merre hajoljak több-kevesebb ,vagy az aranyközépút?...................vagy .... P.Bandee te olyan okos vagy
Jövőre ennek a gépnek integetnek először a célvonalon kockás zászlóval a Balatonringen ! No, meg a többi nagydíjon is!
Ügyes srác a Gabcsi majd feltalálja magát!

(Először is így szerettem volna )
Megvan!
link
Jaj elveszett!