Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem sajna... Csak most nem vették el a jogsim De szinte az utca is ugyan az....
Ez csak poén gondolom
Én meg találkoztam ismét kedves rendőrbácsival, aki elvette jogsim. Detto ugyanaz a szitu...
Én csak borozgattam, szolídan öregesen, eszegettem jót nevettem . Asszony az nyomta barátnőjével a borzagpálinkát, virgonc is lett tőle .
Nah, BÚÉK belétek mocskos banda! Mindenki kijózanodott már? Pohibácsi?
alaöltözöt nem neztel?

pbandee-google

alex-feb vegen kell nekem 1 db 1/2pintes cucc ami 81,95 usd be kerül.100usd meger neked?mert annyit vagyok erte hajlando fizetni-megprobalom meg 1 szer-
gyorsan
boldogabb uj evet,szelesebb utakat,kevesebb motoros balesetet,sot turazast-palyazast,es nemzeti bankot
,föleg szegeny chrissnem aki ma lerongyosodott de gazdagodott tökös rucival.azaz spidivel
Szép darab, gratula hozzá, de sose kelljen megmutatnia mennyire is véd. Milyen más ruhát próbáltál még fel? JP3 vagy Varitek Wind Pro? Végül mekkora a te méreted?

B.U.É.K. mindenkibe!
Köszönök Mindenkinek mindent!

És mégegyszer:

Boldog Újévet az egész R1-es Stábnak!




És persze mindenkinek

BUÉK
Gratula Chriss szép darab aztán 400 km után nehogy lekoptasd a festéket róla mint én, szóval ha nem muszály ne teszteld a strapabírását.
Erről van szó kérem. Nekem ő volt a legszebb. De majd egyszer szeretnék egy újabb legszebbet is
Szép és jó ruha, megy a szine a motorhoz. Gratulálok hozzá, egyáltalán nem vetted drágán. A SPIDI nagyon jó minőség.
Nem sírok egyáltalán!

De most nem mondhatom,hogy nem vágott földhöz ez a 182ezer

Egyébként kettőt akartam venni,csak kétrészesből nem volt a megfelelő színben és méretben
pedig erre fájt a fogam nekem is
Chris! Gratula a ruhához!
Grat... a kifogás...ejjjejjj
ne ríjjá', ennyit csak megér a védelmed.. ..már ideje volt egyébként is..
182.000HUF
Hogyért adták a skafandert ?
Hy all Urak!

Kicsit megkésve,de megjött a jézuska.

Majd ha lessz segítségem csináltatok magamról egy pár képet,mert egyedül nem megy

Boldog Új Évet Mindenkinek



Milyen legszebbet? Ő a 2002-2003 at tette be
Szerencséd, hogy a legszebbet raktad ki, így megúszod a karóbahúzást és visszatérhetsz királyodhoz a csirkeszárnyasok uralkodojához, tolmácsolva neki és népének a nagy YAMAHA birodalom jövő évre szóló jókívánságait
Sporttársi üdvözlettel Boldog új évet kivánok az R1 tulajdonosoknak!

Aláirás: AlexCBR a párt első titkára
Még ad hozzá a reg adót!