Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aläöltözöt azt neztem az oldalukon de sajna nem talaltam
linket vki?!thx
terkepet vinni?minek?vann a chrisnek szaja ,meg is tudja kerdezni:))))
na meg ha a szentendrei utat nem talalja meg akkor mar tenyleg lefagyott a rendszere:))))
én is sárga feketét akartam, aztán mikor tavaly összecsuktam az intercolor-t már örültem, hogy fekete fehér ruhát vettem, ami minden motorhoz megy...

amúgy tényleg gondold meg, ha csak "kinézek jövőre a ringre" stílusban nyomod nem biztos, h az egyrészes a jó választás... vagy mindig táskával mész, és derékre letolt egyrészes ruhában ülsz az éttermekben és kávézókban, esetleg mindig van nálad két népszabadság, h este betekerd magad a JP3 alatt...
Én 2007-ben össz. 1 nyílt napot hagytam ki a ringen (az utolsót) és akkor már jó döntés volt egy egyrészes meg egy kétrészes.
Pont erről volt szó,hogy navi híjján térképről megyek
hát nemtom apám is vett mio navigációt igo szoftverrel ami a legjobb de ....sokszor egy rakász szart se ér, olyanokat csinál, hogy ha egy buta szőke nő fejjel lefelé tartott térképpel mondaná az utat is jobb lenne
alapjába véve jó, de egy plussz térképet érdemes magaddal vinni
lenyűgözöl
Ennyire hülyének nézel?

A navi azért csak jobb.
De láss csodát,navi híjján,bemásolom a térképet a fejembe és az alapján megyek.
térkép? ..persze nem akarok beleszólni, de hátha segít..
Hy all!

Ott tartok most,hogy legközelebb december 31-én vannak nyitva 9:30-tól 13:00-ig(szerda)
Szerintem mindenképpen felmegyek,viszek vagy két kilót,aztán mindenképpen,egy egyrészest akarok.

Egyébként nagyon nagy dilemma volt,hogy egyrészes legyen vagy kettő.
De őszintén szólva,túrázni nem szeretek,(bár ez nem azt jelenti,hogy soha nem megyek túrázni)
inkább a szerpentinezés,Mátra és 09-ben már szeretnék kinézni a Ringre is.

Úgyhogy mindenképpen nagypúposat szeretnék.
Meg persze ami megy a motor szinéhez,kék-fehér-fekete(lehetőség szerint)

A másik nagy bajom az,hogy a motorline a budai oldalon van a Szentendrei úton és nem vagyok arra ismerős.
Navigációm nincs,úgyhogy még oda át is kell keverednem valahogy,...de ez legyen a legkissebb baj.

Aláöltözőt,ha lessz akkor veszek ott helyben.
Amúgy meg ennyi pénzért MOST hozd el és vidd el Cölöpnek, h méretre szabja.
Ahhh, jó ezeket az akciókat látni...
én 270-ért vettem a JP3H-t tavaly áprilisban...ilyenkor szétbasz az ideg...

Chriss,
Mellesleg ha egész éves ruhát keresel, akkor nem a JP3 a jó választás, mert perforált. Csak nyáron lehet használni és nyári estéken már hűvös is. Nekem mellette van egy kétrészes R2-őm amit a pályázáson kívül használok. Az egyrészes versenyruhákon zseb sincs, ezt is jól gondold meg - mindennapi használatra ezek alkalmatlanok! Ha arra használod amire kitalálták (pálya, versenyzés) akkor viszont az egyik legjobb ruha, Én imádom. Az egyrészes ruha mellé mindenképp vegyél aláöltözőt, mert meg fogsz szenvedni a le ill. felvétellel. Meg ha pamut pólót veszel alá és megizzadsz, akkor a kórházban fogsz kikötni tüdőgyulladással, mert a vizes póló a perforált bőrruha és a nagy sebesség + a szél nem jó barátok...
Attól, hogy még "agancsos kólának" hívják nem üdítő a Jager, tehát óvatosan
Nem iszok sört! Csakajäger Jaés kapjátokbeeeeeeee!
De vegyük be Bigit is, ma már úgysem vezet
Pohi!
Nem iszunk az ünnepre való tekintettel egy sört?!
Bocs Big...
Bammeeeeeeeeeeg....
Akkor legyen hozzám híven yardos is:

Rendőrautó nénózik,
suhan át az éjjen,
Jézuskát üldözik,
gyorshajtásért éppen!
De Jézuska szánjaját,
spéci motor hajtja,
hogyérhetné utól,
egy lomha rendőr Astra!
Így hát az ajándékok,
ismét a fa alatt lesznek,
így kívánok én is,
Szép Karácsonyt nektek!
Gyönyörű a tél,havasak az ágak,a Jézuska hozzon Nektek,maláj kurvákat.Én kokaint kaptam,épp szállok,de azért közben Boldog Karácsonyt kívánok!
Bocsi Bocsi:) Már a Gabi +előzött...
Karácsony van,jó kajával megtömtem a hasam,kimegyek a garázsba megnézem a vasam!Csorgatom a nyálam,elmennék egy körre,bánatomban gyorsan rámegyek egy sörre.Kurvára várom már a nyarat,kínomban zabálok még egy kis halat.És ezt addig addig csinálom,míg az egészet sugárban kihányom.Azt mondom én neked motoros barátom,motorozás nélkül szart sem ér a karácsony!
Erre kapsz egy 5-öst!
Köszi Zseby az szép volt. Neked is Boldog karácsonyt, te kis csirkeszárnyas
"Egy Szenteste receptje:
Jó sok lével zsebedbe
Sálat, zoknit keresve
Jézuskát emlegetve
Nyomulsz az üzletekbe
Egy-két áru leverve
Dugipénz megy levesbe
Családod vár szeretve
Feszültséget vezesd le
Tolj inkább pár felest le
A templomi menetbe
Jézuskára nevetve
Kívánkozol keresztre
Miseborra nevezz be
Mámor térdre ereszt le
Szemed kissé keresztbe
Kire esel tegezd le
Asszony igy nem ereszt be
Moci mellé mehetsz le..."

Békés, áldott karácsonyt, hangvillások!
Boldog és békés Karácsonyi Ünnepeket kivánok mindenkinek.
Akciós ruhák Motorlinenál

Én a héten voltam ott. Kicsit gyúrjál, és jó lesz rád a JP3 Hydroback. Kicsit olcsóbb mint a T-1. Sajnos rám kicsi volt az 52es. Vagy nézd meg a Varitek Wind Pro-t, az is kék és jól néz ki, és 110e (és 50es) Eladó csajszi nagyon segítőkész volt, hozott csizmát, gerincprotektort a próbálgatáshoz. Sok sikert a ruhavásárláshoz.