Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint akit orrba és seggbe rúgtak.
Próbálok Én vele barátkozni,de nem nagyon megy.
Szia!
Tutira jó! Én az RN12-re vettem, de arra sajna nem jó, kicsit át kellene alakítani, de sajnálom szét barmolni!
50e-be elpostázom, ha jó neked!
Hívj fel megbeszéljük! 70/3879-555
szia!

Akkor ez a huto jo a 07-08 as R1 be? mi lenne az utolso ara?k
Melyikre gondolsz? A Kawa zöld R1 vagy a Chriss plexijére?
Egyikkel sem sehogy!
Először össze rakom a vasdarabokat, amik szerte szét vannak!
Karácsonyi szünetben a szomszédban leszel?
Szia!
Én hirdetem a hűtőt az apróban, küldjek a másik oldaláról is képet?
A Magyar ember csak ilyen, de a lényeg, hogy nem csügged és MINDIG kitalál valamit!
Úgy látom nem cak én vagyok találékony, vagy csóró
én a sisakot fényezem csak én opti bútor ápolóval. fehér trutyi stimmel de egy puha rongyal szép fényesre lehet törölni.
Sima "ABC"-ben vettem. A neve Humm's és olyan mint a pronto csak sokkal olcsóbb. Taszítja a port, és szebbé teszi mint a szilikon. Elméletileg bútorápoló, de a szolgálati kocsi belsejére ilyet használok, nagyon jól bevállt a műszerfalon. Leírása:

Humm's bútorápoló aeroszol méhviasz tartalommal. Bármilyen bútorfelület (fa, műanyag, fém) hatékony tisztításra és ápolásra alkalmas készítmény.

Szóval innentől kezdve, hogy méhviaszos (fehér trutyit fúj ki egyébként, de később nem hagy foltot) a bőrruhára is használni fogom. 200 Ft-ért megéri. Találékonyak a csóró emberek Ha nagyon nem találsz sehol nekem van itthon + 1 palack és ha erre jársz elviheted, vagy Balassagyarmat Buki csemegében megtalálod tutira a prontó mellett
Tudod pontosítani,hogy mi ez az izé-mizé?
Csak mert holnap megyek egy autósboltba izzóért és akkor megnézem,hogy ott esetleg van-e.
Én 200 Ft
Semmi én mosás után mindíg átfújtam, mert szépen csillogott tőle, nem ragadtak rá úgy a bogarak, könnyebb volt lemosni őket, és nem látszódtak a vízcseppek mosás után a kemény víztől. Hátránya, hogy jobban tapad rá a por. Vettem most egy pronto szerű méhviaszos cuccot hummel asszem, na ez hasonló eredményt produkál és még a port is taszítja.
Szia .Apró-motoralkatrész-egyéb -dec 12 dátum 50pézé hirdetnek eggyet
Sziasztok!

2007-es R1 hez keresnék hűtőt!
Mi történik akkor,ha átfújom az egész gépet szilikonnal?
Úgy mindent,felni idomzat,blokk.

Már csak a lakk miatt kérdem az idomzaton.
Na ja......hideg van a Mátrában...lefagyott a rendszer
idöben
Termignoni kipufogó, LSL bukógombaszett, Extreme Tech2 kormánylengéscsillapító, integrált hátsó lámpa, Good Ridge eloxált fém fékcsővek, alig használt gyári fékbetétek, Valtemoto rendszámtáblatartó eladók!
Most nézem,hogy ezt Nekem küldted!

Aranyos csak lehet,hogy többen lenne a leves,mint a hús
beszedültem----nagy az elet

bandee-festes megvan?
üdv! 2000-évj. r1-hez keresek elsőlámpát! ha tud valaki eladót légyszi jelezze! 0620/992-4528
nekem meg nincs infom
http://www.fastbikesmag.com/

videot ajanlom mindenki figyelmebe
Now showing:
09 Yamaha R1 at Daytona