Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A benike linkje alapján a 130.000-es spidi hydrob....-ért már ott tolonganék a helyedben....
Bange.....első dolog amit a motorhoz venni kell az a bukiógomba vagy bukócső, típusfüggően. Ha lett volna egy 'jó gombád' jobban megúszod a dolgot....
1 hónapja elindultam a balatonra, félúton jártam mikor elkezdett esni a hó, Pákozdnál az m7-esen majdnem kiütötték alólam a gépet, tükörjégvolt a pálya. de ezt még megusztam
Enyingnél a körforgalomban taknyáltam azaz elcsusztam, ráestem az utpatkára, oldalidom osszetört, kuplungdekni kijukadt, farokidom összetört.
No comment....
..én is..
Lehet, hogy modern világban élünk, de én az ősi hagyományokhoz hű maradok és inkább egy királylányt választanék...
ééén? ..te hívod Chriss-t csupaszbékának.. ..abban reménykedsz, hogy királyfi lesz?
Mekkora boszorkány vagy te... Hihetetlen.
sziasztok!
A suzukinál a shoei xr1000-hez most ajándék plexit adnak..Legalábbis ami a debreceni suzuki kereskedést illeti.Biztos máshol is van...
Bocs a belevauért.
Na ez az
..mé', szerinted odaért?
Ezek a fáziskésések halálosak...
Nem érted?
csupaszbéka?
Jólvan csupaszbéka, akkor először ezen gondolkodj! Köszönjük.
Még nem vettem meg,de már ki van nézve egy
Spidi
Ruha megvan már?
Hogyne lenne jó
Csak ha veszek az arai lessz,de ha most vennék,azt vennék.
Neked nem jó az XR-1000?
Tudom!

Csak mint tudjuk,májusban vettem az XR-1000-et.És nem volt olcsó az sem.
De már megfordult a fejemben,hogy veszek egy másikat és az csak ARAI lessz.
arai-minden penzt meger
Felemelte a japó az árakat. 135.000, ennyi a motoroázisban is, de ott talán nem ez az új RR5 van hanem a régebbi.