Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végül is nekem is bevált az extreme tech, de most már inkább Hyperprot vennék.....de te tudod.
Így van,pontosan
Most inkább előnyben részesítek egy ExtremeTech kormánytelót

Utánna jöhetnek az ágyúk.
Ja rosszul írtad az sem bonyolultabb mert az meg akkor a SHOX felé van. Be a Váci úton aztán Árpád hídnál jobbos, majd a híd végén megint jobbos és már a Szentendrein is vagy, ha jól gondolom.
Bocsánat Én írtam eddig rosszul!

Nem Szentmihályi(azt ismerem Én is)hanem Szentendrei út


BOCSI!
Igen, a ruhára vissza térve neked neked a 2 részes túrás a jó választás szerintem is és abban is lehet pályázni, egy picit jobban bele izzadsz legfeljebb, és már tudsz venni 1 pár fasza kiput is!
Nem-nem!
ez a budai oldalon van!

Amit Te mondasz,ott járok nap mint nap,...igen az is Szentendrei,de az nem az
És így van,ott van a Pólus a Shell kút Ázsia Center,..stb,de ez a másik oldalon van

Vagy Én írtam eddig rosszul:SZENTENDREI ÚT

Szurdokpüspöki vs Bp.Szentendrei út
Szentmihályi út, a régi körzetem Bp.XV.ker., még 2001-ben ott dolgoztam. Hát az tényleg nem bogyolult cím, 2/a-n felcsapatsz M3 bevezető és a shell kutak után az első jobbos lehajtó arra visz rá ahol mehet jobbra Újpest felé vagy balra a Pólus center felé. Sok sikert, a 2 részes szerintem is jobb választás.
Kiállított 19-en volt egy szalonban, csak be volt indítva párszor.
Szerintem egy kényelmes egyrészessel nyugodtan túrázhatsz, meg bármit csinálhatsz benne.
Az a 2 Bátyó is nagyon tetszett, egyszer majdnem sikerült szerezni, csak lecsúsztam róla!
80-ért akkor is jó.
És ha jól látom újak is,legalábbis nagyon úgy néz ki
Csak a 2 vég!
Az Y a Vincéjé, éppen passzoltak, és valószínű azt lenyúlom. De ha Zema Y-ja jó lesz akkor nem!
Jövőre kell nekem is újítani rá két ágyút,vagy Akra vagy TwoBrothers
80.000 EZER?+Y
Tyű!Ezek aztán jól állnak neki!
Hát! Hümm!
80-ban volt itthon, a Vincék meg eladó sorba kerülnek.
Köszi!
O.K.! De, vedd is fel! Vagy küldjek előtte SMS-t?

Ha, tudok kereket majd jelzek! Tárcsát meg nekem is kell még szerezni!
Akra powa'!
Mennyiért is újítottad ezt a két aknavetőt?
Ha nem publikus akkor kussolok
Egyébként tényleg megfordult a fejemben,hogy veszek két ruhát,ott helyben.
Egy versenyruhát és egy kétrészest.

Bár most inkább úgy vagyok vele,hogy Zema biztatására és figyelembevéve,hogy minden pályanapra úgysem tudok kimenni,inkább előnyben részesítek egy kétrészest.

És mellé inkább a beújítok egy normális kormánytelót.

Kintről nem rendelek ruhát,mert anno a németektől 42-es Corsát rendeltünk és a buzik 43-at üldtek.
Még szerencse,hogy jó lett Rám!

Úgyhogy ruhánál ezt nem fogom megkockáztatni.

Őt néztem most,jó lenne,ha lenne a méretemben is!


Pohi!

Te mindig segítőkész vagy!
Köszönöm!
..megoldottam,....Szentmihályi út nem nagy ügy,csak most néztem meg a térképen.
De így már vágom,honyottszemmel is.


Marha bőr, kétrészes overál
Mérsékelten vízálló
Váll-, könyök, csípő-, térd és sípcsont protektorral felszerelve
Neoprén betétes gallér
Nem gondoltam, hogy tényleg szerzel rá, de jól ál neki
Jah, én meg még mindig keresek első-hátsó kereket a 07-eshez. 12-esé is jó, mert ugyanaz.
Féktárcsával (ha még jók), vagy anélkül.
Oké!
egyeztessünk ha jössz, csak előtt egy nappal csörögj!
van sok kis cucc, mert minden gyári cucc megvan amit másra cseréltem a motoron és nem akartam (vagy nem volt értelme) visszarakni a töröttre. amiket lent írtam azon felül még első féktartályom van, kormányvégsúly, meg gyári lábtartók. Meg törött idomdarabok, de azok nagyon puzzle állapotban vannak.