Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mennyi lessz nálunk,arról nincs infó.
köszi.
kereskedö szamitogepen lattam,most kaptak meg csak ök is az arakat a yamaha ausztriatol
ÍÍÍÍgazán nincs mit!
koooosssziiii
agomotors.hu
vagy adjak mail cimet?
tudsz infot adni oda ahhoz a AGOhoz?tel cim meg minden...koszi
Akkor irány Ágó, PC-t bele, aztán jó lesz a vas.
Hivatkozz rám, ha nem ismered őt.
1000 RR 2004.komplett termignoni kipuff rendszer van rajta.igy vettem.sokat meg nemtok rola mondani.annyit tudok h allitolag ezeket az RR-eket (gyari ECU) nem lehet allitgatni (csak ha veszel ra elektronikat)......semmi katalizator semmi lambda szonda....(aszem).
Milyen motorról beszélünk?
Pc nélkül hogy állították be? És ki? Nem biztos, hogy egyáltalán baj van a keverékkel, attól hogy lángol. Ágó állította be a főnököm motorját (07 R1, gyári leömlő, exuppal, lambda szonda nélkül, katalizátor mentes Y elosztóval, Two Brothers slip-onokkal, Pipercross szűrővel, PCIII -mal), és lángol picit sötétben látszik szinte csak, és a motor kiváló lett, jól be van állítva. Keréken 168 le 104 NM nyomaték.
Igen, az enyém az. Köszönöm szépen
nincs benne PC.
hi!
a te mocid van a mostani sbk-ban?
tuti az jól látom? szép gép gratz hozzá
Area51.
Hol nézted ezeket az árakat-(abszurdisztánban?) AZ egyik barátom most akar egy 09-est venni,mert
szerinte nem lessz drága a válság miatt.Akkor nálunk ez mibe fog kerülni?
(reg.adó+kis haszon stb...)
Bazz' és tényleg. Néha elő kell vennem a számológépet...
Ennyivel? 30% az 30%. Nem értem mi volt ebben most az újdonság koma.
De ennyivel lemegy az ára? Basszus, most izzadok kb. úgy gondolkodok... Óóóó, ez a karácsony.....
Hogyhogy mi van? Mintha nem szóltam volna külön Neked is, hogy Novemberben 20% os Decemberben pedig 30% os kedvezményünk van mindenre.
Hogy mivan?
Nekem csak egy Akra dobom volt összekötőcsővel és jó exup beállítás esetén kivágott egy szép nagy lángot ha hirtelen gáz után visszavetted azt.....olyan 7000 környékén és felette....
Ha EU-s cégre megtudod venni(ha van) akkor 19% lejön a kiskereskedelmi árból azaz nettóban el tudod hozni a motort.

Én itt kint (USA) 2 db vettem valakinek first order at dealer" azaz előrendelésben igy 12.400.- USD-ért adták 2009 januári átvétellel.

De a valuták jelenlegi hektikus mozgása miatt a nyugat-európai beszerzés amennyiben van lehetőség nettóban vásárolni jobb lehet.
csöve = rendszer
hy all
akranak mar van a 09hez csöve 2400€ ,
ma meg bent voltam,de inkabb irom,ha mondom senki nem hiszi el,ugyse
preisliste-2009 YAMAHA R1-17599€!no joke! amit akcioznak 15999€de 1centel sem alatta.
azt is megtudtam hogy 10500 nettoert veszi a diler