Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OFF
MilleRR! Nyitva vagytok ma?
Előfordul hogy kicsit lángol. PC van benne?
1 van raktáron. 255.900.- helyett ebben a hónapban 179.000.- ft. Ne habozz
szoval ha van 1 komplett kipufogo rendszer (termignoni) es sport levego szuro-gaz visszavevésnél mennyire johet lang a kipufogobol?azt tudom h nagyon sok es nagy nem, de ha jon belolle 1 kicsi az realis? azt hallottam h akkor szegeny a keverék....?!
Nem kell vele kapkodni,tavasz még messze van.
Mindegy,hogy melyik lessz az áldozat.

Előre is köszönöm
Hát, az idén már lehet nem csinálom meg, de tavaszig gondolom ráér!
Szívesen teszem!

Melyiket választod?
A 2 tesó minden pénzt megér! Szép és jól is szól!
Ha a $ nem megy lejjebb,megvárjuk amig a válság miatt a felébe nem kerül.
MilleRR nálad most mennyi egy Two-cucc akciósan?
Elnézést elnéztem R6R-t néztem (2008-2009) és nem R1-t igy igaz....
Utánanéztem, de a twobros.com-on nincs full system feltüntetve egyelőre a 07-08 ashoz (merthogy ugye az az azonos modell ilyen szempontból). A 09 es pedig fenn sincs az oldalon. Ami ugye egy tök más motor. Van valami más infód?

drBig! Utólag is elnézésedet kérem a kijelentésem miatt. Bár mentségemre legyen mondva, hogy odaírtam hogy szubjektív.
2008-2009-re már van Two Bross full system, bár tudom hogy ez még keveseket érint egyenlőre.
Hát higyelj,...ha megcsinálod ingyé,...a hülyének is megéri.
De ha sok időt is energiát veszítesz vele,akkor nem szükséges.

Olyan fekete legyen mint az "ördög segge"

A ruhára már átcsoportosítottam a pénzt.

De nem szükséges megcsinálni,.......nem erőltetem én ezt
Mi az, hogy baromi ronda?
A Two Brothersnek nincs rendszere. A Yoshi baromi ronda (ez persze szubjektív). A többivel nincs tapasztalatom. Akrát is forgalmazunk, tehát azt is mondhattam volna, csak az majdnem a duplájába kerül, és a Mivv is ugyanúgy full titán. Csak a hangja 5X jobb mint az Akrának . De rendelek szívesen Akrát is fél milláért bárkinek
Azért,mert Ők a Mo-i forgalmazók!
Pályidom eladó YZF-R1 -re 07-08. Van ami használt (sebimoto) és van egy zsír új(pascalpast) is . A használt az le van fényezve az új még csak ki van fúrva de motoron még nem volt. A szett tartalmazza a alsó+felsó+tank+hátsó+sárvédő idomokat és a plexit. Az ára: 65000 a használt és 85000 az új.
Adatokat elküldöm az e-mail címedre keletituz.mz@vipmail.hu-ra
Na végre valaki! Mennyiért? Hol? Képet tudsz feltenni vagy küldeni róla? Hétfőig ráér mert csak hétköznap van internet elérhetőségem!

Köszi szépen!

ui.: remélem karácsonyra betolhatom a fa alá...
kerdeznek=nincs
kerdezz! majd valaki valaszol
nem akarok velemenyt mondani-de miert volna jobb 1 TBR,yoshi,akra,gravesnel?(+termignoni)
na erre bandee mar en is kivancsi vagyok

pohi
de ez csak 2006os ,igaz chrissnek jo lessz.
2007es 1/5 ös meretben engem is erdekelne,meg fzrr 750es ,ow1es, meg ilyenek
hello.tanacs kene nekem tuningal kapcsolatban! konkretan kipufogo rendszerrol kerdeznek valamit! valaki?
Vajon melyik 2 alkatrész? .... .....és menydörgő a hangja?....gondolom