Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

182.000HUF

Marha bőr, egyrészes overál
Perforált, jól szellőzik
Váll-, könyök-, csípő-, térd és sípcsont protektorral felszerelve
Neoprén betét a csuklónál és a bokánál
Előkészítés itatórendszer számára a púpban



Szerintem jó
Ja persze majdel felejtettem és mi lessz helyette?Mármint kuplung és fékkar

Gondolom már megvan

Több mint 60.000km

De azért azt várom amit megbeszéltünk!
Ne felejtsd!
Tavasszal is lesz, ne aggódj!
Más kérdés, hogy több mint egy "szentistvánnal" drágább, és a boltból. Viszont új

Kellemes Ünnepeket Nektek!
Pont most akarok venni cipőt, fehér és Nike-t!:D Mennyibe adod?
Yamaha R1 04-06 évjárathoz Termignoni kipufogó bilincsekkel, Valtermoto rendszámtáblatartó, LSL bukógomba szett+emelőszem+deknivédő+kormányvég, Extreme Tech2 kormánygátló, GOOD RIDGE fémfékcsővek, majdnem új fékbetétek, intergált hátsó lámpa eladó.
Miért is nem tudtál már vele várni a tavaszig!?

Nincs most rá pénzem,gazdasági válságban szenvedek.

Pedig szép darab
Minden motorosnak főleg ha R1 lapul a garageban kellemes karácsonyt .
Cipő valakinek 45-ös......
Én se maradjak ki..... .....nade nem csak ezért . Boldog, szeretetben gazdag (büntetéstől mentes itt a krampuszra gondolok természetesen ) békés ünnepeket kívánok
Boldog karácsonyt mindenkinek! Kitartás nemsokára tavasz!
Kellemes ünnepeket mindenkinek, de legfőképpen márkatársaimnak!
IRC Yamaha felhajló kuplung és fékkar eladó. (fékkar 36 fokozatban állítható)
Kuplungkar jó: YZF R1: 1998-2008, YZF R6: 1999-2008, FZ1: 2006-2007, FZ6: 2006-2007,
Fékkar jó: YZF R1: 2004-2008, YZF R6 2005-2008
Használt, tökéletes állapotban. (Saját motoromon volt)
Csak párban eladó!
Ár: 25.000.- ft (új ára 28.800.- ft)
Én annyira hülye vagyok! Nem bírom ki hogy ne motorozzak! Tegnap is mentem 50km-t!
Ez lehet inkább a Suzuki nem? Az van a Szécsényi úton. A Másik a Honda volt az bent van a vároban a várost elkerülő út előtt. De szerintem nincs náluk itt lent ilyen ruha max. ha 100%-ra kell akkor lehozatják neked. De legegyszerűbb rászánni egy 5000-est és felmenni Bp.re ahol többféle közül választhatsz jó áron, már ha lesz még a méretedben....
A rendőrség nem a "Big Brother" még ha sokan azt hiszik is. Ha telót lopnak el annak is a hivatalos ügy kapcsán tudnak csak utánnanézni és nem a rendőrség hanem a szolgáltató. Aki később tájékoztatja a rendőrséget.
Persze.
Mindenképpen felhívom őket előtte
Mindenhová oda szoktam szólni telefonon,nehogy az legyen,hogy elmegyek fölöslegesen és pofára esek.

Ilyen időben nem ülünk motorra!
Nem szabad,mert könnyen megvan a baj,bár szerintem már belátod Te is.

Azért sajnálom nagyon!

Én ha így látnám Uzsgyit,szívrohaban el-is patkolnék.
Azért előtte telefonálj oda!
Van antenna meg akkumulátor a sim kártyában?Anélkül nehezen tud jelet adni. Esetleg ha telefonnal együtt rejted el.
Suzuki Salgó Motor 3104 Salgótarján, Szécsényi út 16.

Pohi!

Ez az a cím ahol voltam csizmát próbálni?Tudod,hogy miről beszélek?
Mert itt is van viszonteladójuk és lehet,hogy fel is röppenek,megnézni,valamikor.

Mert amit én eddig néztem az 227.000HUF
Ennyiért viszont tényleg jó.

Csekélyke 100.000HUF-et spórolnék meg.
Szép napot!

Pohi lehet egy kérdésem? Lehet hülyén hangzik, de ha a motoron elrejtek egy simkártyát és ellopják a vasat a simkártya helyzetét a rendőrség meg tudja határozni?
Én meg most licitáltam egy Texport 56-os egyberészes púpos ruhára meg egy Shoei "m" RF-1000-esre és meg is nyertem, ma adja fel a srác USA-ból ha minden igaz, azt nem mondom el mennyiért, de jó áron. A ruhának annyi a hibája, hogy bal kezénél a zippzár húzókája letört, a sisak meg tipp-topp és van hozzá orrvédő és sima meg sötét plekó is. Néztem a parillánál 145.000 a ruha.....

http://www.parilla.hu/index.ph...
Tudom! rendeltem az ebay-on csak még nem jött meg!
Én is vettem egy NRG-t! 118 pénzért nehogy már ne hozzam el! Jó lesz racingolni!