Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Fent van ám már! Csak 2db. kiegészítő hiányzik róla! No, de ez nem publikus.
Amúgy minden OK? Gyűjtesz már a 09-re?
Szerintem a simától szebb a doubble boubble, engem annak idején Dani arra beszélt rá és nem bántam meg, nagyon jól nézett ki....
Van nekem akciós! Maradt plusszban gyári plexim 1 pár, kicsit karcos kívülről azt le polírozom a belsejét olyan feketére fújom neked mint az ördög segge! Neked csak a posta költséget kell kifizetned! Elég akciós így?
Inkább bőrruhára gyűjts, oda csoportosítsd a plexi árát!
Az új bőr meg olyan legyen, mint az új nő! Nem árt ha az elején szorít egy kicsit, később úgyis rááll a méretedre!
Mindegy,..akkor várjunk még pár hetet.
Bíztam benne,hogy van raktáron.
Szerettem volna megúszni akciosan az árát.
De akkor majd rendezem a soraimat,karácsonyra és akkor majd a jövő évben szólok,hogy mikor is lessz aktuális.

Egyébként olyan kell mint ami Nekad is van a gépen.

Azért köszönöm
amugy semmivel nem lehet szepen dolgozni ami spraydobozban van.oda takonyfalva mögött legfeljebb
lehet nekem is ebben kellene motoroznom-mert ez is fujt
na meg ha mar 250 felett nem latsz ki a fujt plexi mögül akkor majd erzed
ha ügyes vagy nagyon szépen meg lehet csinálni amúgy én nem vagyok híve ennek a sötét dolgoknak se motoron, se autón

gondolod du.-án rakok be képet. de nem akarom rontani az üzleted se
na léptem suliba csá csá
Mondjuk azért ez egy rendkívül megalázó megoldás még egy 93 as GSXR-re is, nemhogy egy 06 os R1 re, azért remélem ezt Te is érzed
amúgy te is betudod sötétíteni ... lehet kapni 1200ft körül sprayt autósboltokban amit a lámpára szoktak fújni hogy sötét legyen, na az jó a plexire is
Sajnos raktáron csak Double Bubble van, és az is egy árnyalattal világosabb mint amit Te kérdeztél.
Amit kérdeztél, pontosan az van az enyémen. Tudok rendelni Neked, január közepére van itt. 25.900.- az ára.
Beteszem a kék R1-en ami benn van, majd azt amit Te kértél.
MilleRR!

Megnézed Nekem,hogy van-e raktáron Zero Gravity?

Sötét legyen mint az éjjszaka!

Bár nem tudom,hogy ebből léteznek-e különböző árnyalatok,de Nekem a legsötétebb kell és
a full gyári méret!
Ja,érdeklődés szinten,...az ára is.

Köszi
Britton

area

Ő lessz az:KÉK fekete fehér

Ezt nem bízom az e-bay-re,inkább megveszem itthon,de az tuti legyen.
Jucikát!
avagy ugy
en lepek-by
Egy osztrák,és egy magyar személyautó ütközött frontálisan,de asszem csak egy súlyos sérült volt...
Gondolom helyszínelés miatt volt lezárva.
hetfön mult heten nem dolgoztal?
hatar elött mi volt a 4 savoson hogy lezartak?orakra?
több idöm van gondolkodni,es szerelni

Sajnos!Sajnos messze van még...
majd az is lessz-messze van a marcius
Az lehet,de szerintem egy ruha nem ártana neki!
Jó,befogtam,nem basztatás,csak szerintem az legyen a következő,és ne baromságok...
PÍÍÍÍSZ CRISS!
meg a vegen fulltuning-os geped lessz
Ok nem sürgős!
Március,áprilisban is jó lessz,...sőt,még később is.

Ezer dolog ki van már nézve,hogy mit akarok,csak most jelzem ide-is,oda-is hogy majd......

Előre is köszönöm
Hát most hoztam be múlt héten egy srácnak, ha akkor szólsz már meg lenne, de remélem lesz még rendelés és ha igen akkor kereslek majd, nem felejtelek el.