Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na igen ebből élnek
Vertigo, vagy alternativaként Alpinestars - szerintem. Superbike-s Norbinak pedig mindig az a legjobb amit éppen hord... "Imádom a marketing vakert"
Kék,csak kék jöhet szóba!
Vagy tuti infód van, hogy fog kinézni a 2009-es...
Mi van? Túl sok volt a sör hétvégén?
Nos.... Lehet, hogy eladó lesz a kicsikém...?!
http://shop.ks-motor.dk/images...

Ebben a színben van a németeknél...163 Eur cakk-pakk
De ettől függetlenül a Vetigo biztos,hogy jobb.......
Na"Gyerekek!"

Patthelyzet!

Történt egy olyan,hogy Nekem nincs eggyik ismerősömnek sem,Spyke Totem mamusza.
Tehát közvetlen véleményt nem tudtam kérni,senkitől.
Viszont rendszeresen szoktam venni a SUPERBIKE magazint és abban már régóta láttam,hogy a főszerkesztő(Hajósi Norbi)abban nyomul,most éppen egy R6R van nála tarósteszten.
Ezért fogtam magam és dobtam neki egy mailt,tegnap,amire ma meg is jött a válasz.
Mi a vélamény a mamuszról?

Íme:

"Szia

Mondhatom, hogy a Totem az eddig használt csizmáim közül a legjobb.
Szerencsére a protektorozását még nem próbáltam, de biztonságosnak néz
ki.
Nagyon jó, hogy perforált, de érdekes az is, hogy egy rövidebb esőt is
kibír.
Nyugodtan vedd meg, ráadásul most akciós is.
Üdv

N"
Csillagos 5-ös
Ez van.....ha megnyugtat, akkor a 40 km/h-t nem tudtam nagyon túllépni a kísérés során csak 1 felmentben
Ilyenkor mész a Mátrába,amikor Én dolgozom?
Émis megitam ma páér kupicvát
!
DE nem bezetttem!+!
Az jól jön, mert ellentétben velem kollégám és egyben társam mérhetetlen mennyiséget meg bír belőlle inni
Majd viszek neked sört
Megtört az 1000 éves átok ....na megyek fürdeni, mert holnap a Mátrában "szípnek" kell lenni a motoros kísérés során
Ilyet egy rendőr nem mond...
Ok, befogtam .
Aha végülis ezen nem veszünk össze! Tehát most nekem az a lényeg hogy kiszűrjem a "HANGOT"! Még 1szer kösszke!
Akkor már inkább de ezek a DID láncok jól bírják a srtapát, az enyémben 2002-es majd 30.000 volt mikor eladtam és még a gyári láncfeszességtől alig volt eltérve....
Köszönöm szépen! Keresni fogom őket!......................................Ha azt mondom hogy még a gyári láncszett van rajta! akkor hihető a Km óra állás!?!
Hát, szerintem azért biztosan több van benne mint 31.000........ Kozmax biztosan tudna mitmondani erre, őt megtalálod néha a műmájeres topicba.......vagy Lecsó.......mindektten jó szerelők.
Hahó valaki!99-es R1 melegen furi hangot hallat lentről Kb 4500-as fordulattól!Illetve alapjáratról kis gázfröccsnél, mikor esik a fordulat. De érdekes mert se nem kopogás de főleg nem csörgés!És ezért nem tom még eldönteni hogy mi szólal meg.Ja meg CSAK akkor mikor tűzforró a gép!Tippelünk szelephézagra vagy vez .láncra. Ha valaki tapasztalt már ilyet megköszönném ha írna!...................Ja természetesen eddig még senki nem hallott ilyenről! Amúgy 31000 km van a vasba.
Sziasztok! Vkit nem érdekelnek Dunlop D209 és D211-es gumik, pályán már nem használhatóak, de utcára tökéletesek. Ár: 10e/db
Hello all.Érdeklödnék hogy neme tudd vki egy 2004-es R1-re gyári dobokat?Jólenne vmi ocsóé..