Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maga a próba csak a hövő héten esedékes,mert akkor tudok felmenni,S.tarjánba.
Csak még előtte beszélek a haverral,hogy zsírozza le a témát,mert ő ott dolgozik.
Úgyhogy csak a jövőhéten!(sajnos)
Sikerült próbálni Sidi-t?
Időközben rájöttem,hogy mi a külömbség a vertigo és a corsa közt(lángész vagyok Én )
Na,júccakát!
Ja,MSN címet kérek és akkor gyorsabban tudunk eggyeztetni,dumálni.
Ha nem publikus akkor ide:chriss79@citromail.hu
Kössz!
Csá-csá
Ok,köszönöm.
Nézelődöm,aztán ha van valami akkor szólok,eggyeztetünk,hogy árban is jó legyen és akkor számítok Rád!
Na,lépek aludni!

Jó éjt mindenkinek!
Én amit leírtam abban tudok segíteni. Keresgess a net.-en én ezeket találtam. Ha találtál megfelelőt írj és megoldjuk.
Tarjánban a Hondánál van egy szerelő ismerősöm(Czímer Kornél).
Holnap megkeresem és majd felmegyek oda próbálni.
Rád bízom,az idő nem számít.
Ha tavaszra lenne meg az sem baj.Már úgyis nemsokára csomagolom be a gépet.
Csak jó lenne jó áron!
A kesztyű viszont most nem férne bele,25-ér(sajna)
Nem gondoltam volna,hogy egy csulókesztyű is ilyen húzós,
ahhozképest,hogy az Arlen Ness versenykesztyűt vettem 18-ért.
Az én sportcipőm is 42-es,de próbáltam a 43-as vertigot is a full-gasban amikor vettem,de az marha nagy volt a lábamra!
Jah......és érdemes elmenni valahová csizmát próbálni. Salgótarjánban a Honda szalonban van sidi, bár méret és típus nem tudom lesz e......
Oké,értem.
A nike cipőm 42-es,..de mivan akkor ha a sidi méretezése egy picit eltérő?

Vagy csak már megint játszom a parázós faszt!
Hát az a baj, hogy a kéket csak német oldalon találtam. Elég jó bolt tehát nem hiszem, hogy átvernének. De mivel nincs paypal így át kellene utalni a pénzt, ez fizetős dolog az Otp-nél 220 eurós átutalásra asszem 4 .000-et fizettem ez meg mégtöbb. És akkor még jön a félelem, hogy megjön e az árú. Bár a németekben még nem csalódtam, az osztrákokban annál inkább.
nekem 42-es lábam van és tökéletesen passzol rá a 42-es vertigo!
Na ez,bitang jó!
Én meg irigylem a géped
Maradjunk már annyiban,hogy(szivem szerint rátok/rád bíznám Pohi)jó lenne szétnézni és akkor benne lennék egy corsa-ban,vagy akár egy sima vertigo-ban is.
A gáz az,hogy Én nem vágom ezt a témát!(mint ezt már jeleztem a korábbiakban is)
Úgyhogy ha segítesz,akkor kafa lenne!
Igazából MilleRR is tudna szerezni,2007-es Puma Desmo-t,...csak nagyon nem tetszik.
Ez a Sidi viszont bitang szép és ráadásul az eggyik legjobb is,ahogy hallom Tőletek.
Csak jó lenne jó áron venni,csak Te jobban otthon vagy ebben a témában.
És csak kéket!
Ja,a másik a méret,...mivan ha nem jó a Sidi 42-e?
A németeknél 244 + 17 a szállítás ez a rusnya kék de nincs paypal, ha criss bekockáztatja, hogy elküldi nekik a lóvét akkor ok........végül is bolt csak nem vernek át
hat chriss mindenki a te kedvedben akar jarni.de a nemet ebeyröl meg haza is küldik M.orszagra.baratom is onnad rendel.
irigyellek hogy ilyeneken gondolkotzok vestek.az en labamra csak a gaerne jo
joccakat.megyek kicsit tuningolni
Szerintem az nagyon jó ár!
65-ből itt van a corsa az olaszoktól de csak ezt a pirosat meg a feketét találtam....
425dollárért van vertigo corsa az ebay.com-on az forintban 65körül van +szállítás
Ez sima vertigo
Ezt mondom ez nem corsa, de ezt írtad be 300 dolcsiért . A corsa amiket belinkeltem lejebb.....azok olyan 63-70 között mozognak......de kell keresgetni én olaszoknál találtam www.e-bay.it és csak onnan rendelek ahol van paypal fizetési lehetőség.
Árfolyamfüggő, attól függ melyik nap veszed. A paypal elég szarul vált, de viszont cserébe nem számol utalási költséget. 45-50 között valahol.....szerintem.