Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg, majd csinálok róla képet és feldobom ide.
megvan még a metzeler gumi amit multkor irtál,hogy eladnád?
Szó sincs róla, h el akarom tüntetni a rendszámot, csak ott magyarázták mellettem a csávónak, h ennyi meg annyi év börtön jár érte. Én meg csak lestem, mint faltörő kos a fotocellás ajtóra.... Mondom börtön a semmiért... Azzigen.
Mért Gyurcsány csak 1 db. aranytojást reggelizett? Ha nincs rendszám akkor egyedi azonosítójel meghamisítása bűncslelekményt követed el. Ne kérdezd mért, így van mivel hatósági jelzést távolítasz el. Az alulra berakás megint nem jó mert látható helyen kell lennie és megközelítőleg a jármű hosztengelyére merőlegesen és függőlegesen.....blabla Rakd fel rendesen és nem lesz baj. Na jó a túramotorral is lehet veretni a bukócsövem csavarjait lassan újra kell húznom mert lötyögnek
fejidom meglett hegesztve, konzol még nem,de összeraktam, és fel is jöttem vele tegnap pestre!
megjött a yoshimura is amerikából, nagyon szép hangja lett!
de annyira szar lett a műanyagozás,hogy rendeltem rá új fejidomot!
Egyébként üzemképes!
Peti!
Hogy áll a géped,készülget már?
Nem tört még el az a rendszámtábla?
Sörminátor bácsi! Ha nincs rendszám vagy be van téve alulra, akkor mi a büntetés?
"De a sima vertigo is fasza...."
Ezt ennyiért passzolom:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Viccnek szántam,de ezek szerint tényleg igaz.
Sidi vertigo corsa De a sima vertigo is fasza....
Mit is ajánlasz helyette?
Engem? Az sem mostanság lehetett....
Szia Big.
Tényleg vannak lapon kanyarodó túramotorok,és fekete r1-t kerülgetnek külső ivről.
10000-et mire fizettem? Hm... Szerintem gyurcsány másnapi reggelijére...
Baszod, én már láttam túramotort lapon kanyarodni... Csopperes meg nem is nagyon van mátrában. Nekötözködj , me sörbeöntést kapsz!
Sziasztok.
Mi minden hétvégén fentvagyunk a Mátrába,igy van tapasztalat rendesen (r.szám,és gumi)ügyben.
Az elsők között voltam akik fel lettek jelentve,de utána orvosoltam a problémát.Most tuti
A haveromé akkor jó volt,egészen a múlt hétig,igy egy mot.rendőr segitett vissza hajlitani ,és közölte
most oké,ebbe nincs rendőr aki beleköthet.Ez tiz percig volt igaz,mert jött egy járőrkocsi 4 élesszemű
közeg,és újabb hajlitás.Mire végetér a szezon kitanuljuk a bádogos szakmát.
Értem......végül is ha a szabályt betű szerint nézzük a kkor a teljes futófelület szélességében kell meglenni az 1.6 mm mélységnek. Ez egy átlagos utcai guminál mint pl:a Metzeler Sportec m1 mérhető is mert keresztbe átér a minta. A pirellis supercorsa, metzeler sportec m3 némileg zavaró e tekintetben, mert nem ér ki a szélére a minta, hanem ott egy szép slick csík húzódik a jobb tapadás érdekében, ami csak esőben gáz.......

És mire fizettél 10.000-et akkor végül is? A gumi ha kopott (akár csak 1 helyen is) akkor forgalmi zsebbe és feljelentés, nincs lehetőség másra törvényesen. Gondolom a rendszámra......

A túramotorosokat choppereseket gondolom azért nem állítják meg mert lapon nem ők szoktak átcsúszni többnyire a szembe sávba és kiütni más alól a gépet vagy egy autóba csapódani....
Helló, köszönöm, de most gyorsan kell és Brian itt van nem messze, Veszprém meg odébb van. Talán legközelebb, ha több időm lesz. Üdv!
OFF:
Jaigen, az emlékezet (200 körüli) és a napi árfolyam mostanság jelentősen eltér.
MégOFFabb:
Sokak szerint taplók (tanulatlan, buta fogyasztó) az amcsik, de ha azt nézzük, hogy az ottani adót már tartalmazó árra még befizetünk 50% sarcot mert a saját nevünkben kivetik ránk a politikusaink, hát, ostobábbak vagyunk, főleg, hogy életünk minden területén irtózatos pénzeket fizetünk a tized, kilenced semmi ehhez képest.
Szia! Nekem van mindenféle: Bridgestone, Metzeler, Michelin, Pirelli, Dunlop, Continental. A slickek párban 10e.
Gyakorlatilag nem tudom eldönteni, hogy rendes volt e a csóka vagy csak adta magát.... Sztem nem áll úgy a rendszámtáblán, hogy jajj de leolvashatatlan legyen, igaz nem 15°, viszont vízszinteshez közel sincs... A másik, hogy először rávágták az SC2-es pirellire, hogy vágott slick. Mikor mondtam, hogy ez bezony gyári, akkor jött a túl kopott kifogás. Itthon lemérve, még 2mm felett volt vmivel a legkopottabb rész. Két választásom volt, vagy marad rendszám+forgalmi, vagy pedig helyszíni bírság(15-20között). Nem kötözködtem, mert értelme sem lett volna, meg a jogszabályok miatt nekik van végülis igazuk. A sors fintora, hogy ugyanúgy megállítottak a rendőrök szolnokon és nem kötöttek bele semmibe, figyelmeztettek, hogy gumit majd figyelgessem és ennyi. Végülis amiért nem kötözködtem, kaptam egy 10000-es csekket. Nem ebbe fogok belehalni, de azért érzékeltethető, hogy a mátrában a rendőrök nem a leg-jóindulatúbbak ilyen téren. Ja és hozzátenném, hogy csak speed-eseket állítottak meg, ami már kicsit túrásabb volt, mehet tovább...
Jah ...mai napon 158,99 1 USD...
11.700.- USD-ért vettem ez év áprilisában a 08-as Fireblade-t most néztem San Diego-ban 10.000.-ért akciózza a legtöbb Honda dealer.

ON
Hát ha nem lenne minden 2 hétben ott egy halálos balest meg hetente több személyi sérüléses akkor talán a rendőrök sem lennének ott. De mivel ez van a főnökök azt határozzák meg, hogy ott legyenek és baszogassák a népet oly módon, hogy megpróbálják szabályos közlekedésre bírni őket. Ez egyeseknek sértő lehet

Dobj be egy sört vagy 2-t és feküdj le aludni