Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Átküldtem 2-essével, így hátha nem olyan sok...
Nekem jött a jelentés, hogy valami nem smakkol a címmel, lehet ennyi megát nem tud fogadni. Mekkora amit bír?
pappbandi@citromail.hu a cím gondolom jó.
Köszönöm!
Kaptam emailt, de a képeket elvesztették a postások, valahogy lemaradt!
Küldtem.....ettől job képeket nem tud a telóm, de szerintemmegfelelőek, bár a színe sokkal szebb főlleg a piros.
Köszönöm! Ha van időd küldhetsz képeket.
De sok mindenkinél pl. nálam is a sisak meg a nadrág kényes kérdés, ahogy te is mondtad " az ördög nem alszik".
A másik, hogy mindenkinek más a fejkó forma és máshogy járódik be a bélés szivacsa, de ha jó az ár akkor az ember tud kompromisszumot kötni.
Végül is a sötét plekóra nem fontos úgyis napsütésben használod és jó időben. Essőre és párás hidegre meg ott a sima plekód abba berakhatod a pin lockot, így cserélgetni sem kell.
Nem az?
Nem gáz,egyébként sem hordom a pin lock-ot.
De ha kell,majd fúrok rá két lyukat és felcsavarozom rá.
Úgy néz ki a héten fent lesz a sisak ami kell és azzal jövő hétre itt van a plekó, annyi, hogy nem pin lock-os, de cserébe olcsó . Persze ez nem tőlem függ hanem a japótól.
Ja ! Bocs !
Csizma az Sidi Vertigo Corsa lessz!
És remélem,hogy Pohi-Papa néz nekem valami jót,jó áron,kintről!
Csak kék!
Ezt nem rég vettem a német e-bay-ről egy srácé volt. Teljesen szép állapotú a sisak, motor hiányában nem sokat hordtam sajnos, 2 hosszabb túra meg vagy 3-4x míg bementem munkába. A sima plexije karcos, takarítás közben végig lett húzva valamivel. Ezért vettem rá a dark smoke-ot az hibátlan, gyári állapotú, meg hát jobban is néz ki. Belülről tipp-topp, a srác is maszkal használta, teljesen gyári illata volt mikor jött. De azért kiöblítettem a bélését az ördög nem alszik. Én is masszkal használom. Ha esetleg érdekel akkor küldhetek közelebbi képet, meg az árban is kiegyezhetünk.....
Csak szépen sorjában.
Egyébként most egy sötét plexiről van szó!
Szia Chriss!
A csizma? Hát a ruha?
Igen a sisakra! (Nem a Vectrára, ha jól emlekezem )
Mikor veszel saját motort, talán 2009-es R1? Élőben majd úgysem tudsz neki ellenálni!
Mikor rendeled a cuccot?
?most a sisakra gondolsz átvitt értelemben
A tiédben hány kilóméter van, kb. és mikor vetted? ( olaj csere is megvolt )
Egyik kolléga is érdeklődött nolan n102 után talán kell is neki hozni majd. Olaszoknál olcsób mint itthon postával együtt is. Míly meglepő .

http://cgi.ebay.it/CASCO-NOLAN...
Én is gondolkodom a cserén. Nekem Nolan N82 van és már ba..ott hangos de új korában sem volt valami csendes. Tudtam, hogy nem a te régi hirdetésed mert sok kalapot árult a srác, és a leírás sem volt olyan precíz mint a tiéd, csak érdekes ,hogy szín is méret is ugyanaz.
Ezt eladom, mert egy X-eleven a vágyam kiyonari pirosban. Egyébként jó bukó... érdeklődő mindíg van csak éppen el nem viszik, mindenki olcsóban akarja. Ettől lejebb már nem megyek, akkor inkább megtartom, tökéletesen illeszkedik a fejemre. Én a régi hirdetéseimet törlöm mindíg, nem hagyok szemetet magam után
Akkor jó!
Régebben összeállítottál egy foglalkozás listát amit ki lehet egészíteni.
Pohi:.. másodállásban Shoei nepper!

Csak láttam a sisak hirdetésedet, és van egy régebbi hirdetés is ami ugyanaz csak a telószám nem. Gondoltam többet vettél, ezt meg eladodd, hogy olcsóbbra jöjjön ki a másik. De lehet hogy véletlen.
Van rá érdeklődő?
Ez, hogy jön ide? De egyébként vállahat Tök logikus a dolog. Fegyveres biztonsági őr nem lehetek de boltban pénztáros igen arra hivatkozva, hogy a rendőri munkával nem összeegyeztethető.......hát most én vagyok logikátlan vagy fordítva kellene, hogy legyen?
...másodállást..
Pohi!
Én úgy tudom, hogy rendőr nem vállalhat másodállast?
Hát én tuti! Első változtatás egyből....