Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne idegesíts már,lementem,megnéztem és nincs sehol semmi.
Hajnalban irány Brno.
Chris ott elöl jobbra egy csavarnál, mintha folyna kicsit az olaj
Várpalotán a Németh motorcentert tudom ajánlani,a Peti a legkomolyabb Yamaha szaki.www.Yamahanemeth.hu
Hát a feltételekkel csak pár gond van. Gyári szerelési könyv - nincs, hely - na az lenne, szabadidő - van, de másra sokkal jobban el tudom baszni, szerszámok - kb 2 csavarhúzóm van és már a plexi cseréhez is kölcsön kellett kérnem, a bukógombákat meg 2 hónapja nem tettem fel. És a legfontosabb hiányosság a szakértelem. Pár éve szétszedtem egy hajvágó gépet és azóta se raktam össze, hanem vettem másikat Ezt a motornál inkább nem játszanám meg. Szóval jobb ha szakember nyúl hozzá, akkor legalább lesz kit anyázni ha elcseszi
Mondd mi a helyzet!
De jobb ha hívsz, mert mennem kell!
06-20-5-DAN-GER
Nem sok olyan dolgot tudnak csinálni egy szervizben, amit a tulaj a gyári szerelési könyv, hely, szabadidő és szerszámok birtokában ne tudna megtenni. Ha a tulaj sajátmaga a sufnis szaki, a bizalommal nem lehet gond...
A szervizben nincs okod jobban megbízni, kivéve, ha tudod mit kell elvégezni az adott km-nél és látod, hogy precízen le is ellenőriznek/ápolnak mindent amit kell, ill. mindezekért akár írásban is felelősséget vállalnak.
Már nem az szóval nem kellene szervíz mindenképpen. Csak vhogy jobban bízok a szervízekben, mint vmi sufnis szakiban.
Garis még a motor, hogy szerviz kell?
Most ilyen akció van, márkafüggetlen, a múltkor a kawaZ-seknek jött össze az egyik nap csúnyán. Biztos így van az általunk nem látogatott topikokban is. (A pesszimistát mindig kevesebb rossz éri: számít a bajra ill. várja, minden helyzetben azt keresi.)
A Soroksári úti Yamaha World jó.
Testvéreim az Úrban! Továbbra is kéne vmi korrekt szervíz neve. Szopok, nyalok, gombot varrok érte!
MilleRR jelentkezz! Help me!
Fasza lett a fejidom nem?
(és a konzol is)
CSITT!
Mivan, "Zuzzuk le a Yamakkat"-Vetelkedon vettetek reszt..?!
2007-re nincs véletlen?
el, (de persze jobban orulnek, ha egyszerre kelne el... )
Gondolkozok rajta!
eladnád akár külön-külön is?

Üdv: Péter
Szia,

14E -ert megvalnek tole (/db)
anno egy darabig gondolkodtam, milyen szep lenne az egesz motor ebben a feherben (esetleg az alja grafitszurkeben)... de aztan mashogy alakultak/alakulnak a dolgok.

udv,
N.
Szia!
a jobboldali idomom van egy picit megkarcolódva az R1 felíratnál, egyébként nem sérült!
De egyébként mennyit kérnél érte?
Nem, nem ő volt!
Maja volt az áldozat!
Szia,

a kepen nem latszik mennyire serult az oldalidomod, de ha fenyezni kellene / repedt, nekem van karcmentes, ha erdekel keress meg...

udv,
n.