Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja sracok
angel eyes az nekem is van elado,megvettem de ugy döntöttem hogy megsem rakom fel.erdekel valakit az szoljon.elvileg 07-08 ra valo de szerintem 04töl mehet ra
Hali!
Így már mindjárt pofásabb az EREGY!
Mizu? Hágyra értetek haza Brnoból?
Valóban csinos lett ...
ok holnap hozom müszakirol és készitek róla örülök hogy tetszik!
Áááá nem kell megtalálta az adatlapon. Nekem is olyan suomy-m van egy 160-as és egy 100-as taknyolást már kibírt és nem szakadt ki.....jó ruha, jól szellőzik, remek választás.
Szép lett még egy képet dobhatnál fel oldalról is
gondoltam megosztom veletek ugyan átépitett fzr am én cisnáltam a festéstől az átépitéstöl mindent de a lámpa az saját kivitelezés +xenon ugyan a vezetékek még a képen nincsenek elrendezve de nézzétek egészséggel
Itthon voltam épp a hét fáradalmait pihentem.........sajnálom, hogy nem futottunk össze.......de majd lesz még rá alkalom biztos
Hát, így gondoltam én is míg át nem vágtak egy 220 euró értékű shoei xr-1000-el...., most már csak paypal és nincs gond.
Mi történt Big,befagyott?
Hmmm..... Legközelebb nem mosok ilyenkor motort...
Szia dnor.
Igen Ő volt,gondolom megbeszéltétek.
Sajnos a tegnapi Mátra megviselte a vasat,az összes idom + lámpák,műszerfal,KO.
Szerencsére egy karcolás nélkül megúszta.( fel volt öltözve ahogy kell)
Ma küldte el Haga a sisakját még jó,hogy pont L-est hord.
Jól láttad chriss! Mentünk egy lightos 500km-t,kellemesen elfáradtam.Én voltam az a fekete furcsa rendszámos! Majd legközelebb,havonta gurulunk az R-series klubbal erre arra.
Az M3-as felhajtónál megálltatok,utánna meg a pályán a MOL kútnál!
Majd meg szakatt a szivem,hogy nem lehetek közöttük/közöttetek.
Látalak benneteket!
Mentem Pestre kocsival,a 21-es főúton mentetek el mellettem.
Az eggyik R1-nek,ha jól láttam,le volt ütve a hátulja.
Kb.,volt vagy 10 R1,meg vagy 5 R6R.
Sőt most esik le a tantusz,hogy láttam a Te gépedet is,a rendszámod a keréknél!
Szia Pohi!Tegnap voltunk az R-series klubbal felétek!
Én utalással szoktam venni paypal nélkül. Eddig egyszer sem volt gond: az értékelése nem hiába olyan az eladónak amilyen (ha semmilyen, nyilván tárgytalan). 96% felett (többezer eladás), vagy 100%-os (néhány, de komolyabb értékű tárgy eladása) esetén nem aggódnék.
Felnimatrica?
hivott reggel, az o szama a 20 / ....401, igaz?
Köszi,mmmmmmmár hivom is a srácot.
Szia,

a szamom: westel 33.03.215

holnap meg vagyok, utana egy het "nyaralas" :)
Szia dnor.
Az egyik haveromat v.szinű érdekelné a két oldalidom,de tel.szám kéne,mert nincs neki net.
Ahogy látom 2002-es 03-as a tiéd.Neki is ez kell.
Köszi.
Értem....én is így voltam, a lakás miatt adtam el.......egyébként életem végéig ellettem volna vele. Dehát nem megy minden egyszerre nekünk dolgozó parasztoknak , amíg a földesurak lehúznak
A héten pestre költözök és kell egy normális kocsi... Ami most van, az is az, csak ugye szívódízel... Mindegy, a lényeg, h kettő nem megy egyszerre. A másik ok, h jövőre úgy néz ki, csak pályázni fogok. Oda pedig elég egy papír nélküli 600-as. Még nem 100%, hogy eladom, a szívem nem engedi , de gondolkodnom kell ezen a lehetőségen.